NESCAFE DOLCE GUSTO

  • 280 131
  • 1 174
# 615
Има ли някъде намалени капсули?

Има в Била с 1 лв са намалени.
Виж целия пост
# 616
С била карта ли е намалението или?
Виж целия пост
# 617
С била карта ли е намалението или?

Да
Виж целия пост
# 618
Наскоро са променили дизайна на онлайн магазина и не мога да намеря къде се въвеждат кодовете от кутиите, а уж прерових целия сайт newsm78 При вас да има подобен проблем?
Виж целия пост
# 619
Наскоро са променили дизайна на онлайн магазина и не мога да намеря къде се въвеждат кодовете от кутиите, а уж прерових целия сайт newsm78 При вас да има подобен проблем?
Не, нямам проблем. Влизаш си в акакунта, после "моят акаунт" и после "моите бонуси".
Виж целия пост
# 620
Благодаря за отговора, явно е проблем с браузъра - пробвах с друг и опцията излиза Hug
Виж целия пост
# 621
Здравейте!!! Много хубава тема! Навярно е разисквано милиооон пъти, но все пак четох разнопосочни мнения. У дома ползваме Mini Me и Piccolo (последната е нова-новеничка). Та така... Днес научих и за игличката и я мушнах няколко пъти където трябва. Grinning
Какво да използвам за почистване и колко често?
В българския сайт предлагат две еднократни дози в шишенца с някакъв разтвор - 13 лева.
На други места срещнах и таблетки, по принцип знам, че обикновените машини се чистят с оцет, но за тези пък четох, че препаратът не трябва да съдържа киселина!
=)
Виж целия пост
# 622
Хайде и аз тук.Днес си взехме машинка мини ми.Въпроса ми е за какво се използват бонус точките от сайта? Embarassed newsm78 ooooh!
Виж целия пост
# 623
DqVoLsKi_ChArOvNa, честита машинка! С точките можеш да си купуваш капсули и аксесоари от онлайн магазина. Примерно една кутия капсули излиза 200 точки - аз обикновено събирам за поне две безплатни кутии и взимам общо 8 кутии, за да не плащам доставка. Това ми се вижда най-изгодно Peace

a39483, нямам отговор на конкретния ти въпрос, но пък мога да споделя опит. Пет години ползвам машината и не съм я чистила профилактично нито веднъж - нито с препарати, нито с игла. Сипвам само филтрирана вода от Брита и не съм имала проблеми.
Виж целия пост
# 624
Пух благодаря за отговора.Сега взехме капсули от квартал на верига магазини на промоция.Поръчахме си кутия от сайта на промоционална цена от 9.99 и пише ,че дава 420 бонус точки.И ми стана интересно.Кога се получават тези точки когато си получим доставката с кутията ли?
Виж целия пост
# 625
Пух благодаря за отговора.Сега взехме капсули от квартал на верига магазини на промоция.Поръчахме си кутия от сайта на промоционална цена от 9.99 и пише ,че дава 420 бонус точки.И ми стана интересно.Кога се получават тези точки когато си получим доставката с кутията ли?

Кутията може да се купи срещу 420 бонус точки, а не дава точки Peace
Бонус точките се трупат след регистрация на кодовете от кутиите с капсули.
Виж целия пост
# 626
Ние в точките си поръчахме стойка за капсулите,  много е удобна, препоръчвам я Peace
Виж целия пост
# 627
И аз събирам точки за стойката ама като гледам- ще има да почакам  Laughing
Виж целия пост
# 628
Хаххх ние една година събирахме, ама взимахме и кодовете на свекървата, тааа ако смятам значи 2 г отнема  Shocked
Виж целия пост
# 629
Хаххх ние една година събирахме, ама взимахме и кодовете на свекървата, тааа ако смятам значи 2 г отнема  Shocked

И аз толкова ги смятах  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия