NESCAFE DOLCE GUSTO

  • 280 129
  • 1 174
# 780
Вече не е. Всъщност без капсула вода тече, но много много слабо и затова не може да излезе като се сложи капсула. Възможно ли е да е варовик и ако сложа препарат за кафемашини да се оправи?
Weary

Да, варовик е. При мен се получава често, заради варовитата ни вода. Като забележа, че става така правя профилактика с препарата за варовик на Долче Густо.  Първата ми машина е купена преди 7 години и в указанието и пишеше да не се използва оцет за почистване, или препарати с киселина защото разяждали уплътненията. В указанието на втората машина нямаше такива работи.

Може би нова тема?
Виж целия пост
# 781
Аз сипвам вода от каната с филтър.
Виж целия пост
# 782
Здравейте, изчетох доста по темата и се навих още повече да си купя такава машина, харесва ми удобството, бързината, чистотата и разнообразието от вкусове. Тъй като искам да съм максимално улеснена, искам да си взема машина с автоматично дозиране на водата, но не ми става ясно кои точно са моделите, които предлагат тази функция? Като дизайн и цена най-много ми допада Oblo, но май не е автоматична, в емаг е описана доста подвеждащо. Моля за препоръки! Hands Raised Hands
Виж целия пост
# 783
Здравейте, изчетох доста по темата и се навих още повече да си купя такава машина, харесва ми удобството, бързината, чистотата и разнообразието от вкусове. Тъй като искам да съм максимално улеснена, искам да си взема машина с автоматично дозиране на водата, но не ми става ясно кои точно са моделите, които предлагат тази функция? Като дизайн и цена най-много ми допада Oblo, но май не е автоматична, в емаг е описана доста подвеждащо. Моля за препоръки! Hands Raised Hands
Аз съм с DOLCE GUSTO Mini Me и съм много доволна. Автоматична е също и DOLCE GUSTO  GENIO  и DOLCE  GUSTO GENIO MINI.
Виж целия пост
# 784
В метро капсулите ще са на промоция от 07.09 на 7,98 лв. Отделно са и в някаква игра, ако купиш 4 кутии ти дават скреч карта, с която можеш да спечелиш метална кутия за съхранение на капсули.
Виж целия пост
# 785
Oblo  не е автоматична и има малък резервоар, ако се правят повече напитки е неудобно.
Виж целия пост
# 786
Oblo  не е автоматична и има малък резервоар, ако се правят повече напитки е неудобно.
И Mini Me е с малък резервоар, но за домашна употреба е супер.
Виж целия пост
# 787
Oblo  не е автоматична и има малък резервоар, ако се правят повече напитки е неудобно.
И Mini Me е с малък резервоар, но за домашна употреба е супер.

Доколкото ми е известно всички тези машини са за домашна употреба Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 788
В Метро, освен намалението на Долче густо капсулите по 7.98лв до 04.10 и тегленето на скреч карти за метален контейнер при закупуване на 4 кутии, до 20.09 има промоция 2 на цената на 1 за капсули Segafredo, т.е. 7.44лв за 2  кутии по 10 капсули, пише, че са съвместими с Долче Густо машините.

Някой ако е пробвал капсулите на Сегафредо, моля да препоръча някой от по-киселите видове. Буонди на Долче Густо ми стана любимо, благодаря за препоръките, но Сегафредо би трябвало да е доста по-добро...
Виж целия пост
# 789
В Метро, освен намалението на Долче густо капсулите по 7.98лв до 04.10 и тегленето на скреч карти за метален контейнер при закупуване на 4 кутии, до 20.09 има промоция 2 на цената на 1 за капсули Segafredo, т.е. 7.44лв за 2  кутии по 10 капсули, пише, че са съвместими с Долче Густо машините.

Някой ако е пробвал капсулите на Сегафредо, моля да препоръча някой от по-киселите видове. Буонди на Долче Густо ми стана любимо, благодаря за препоръките, но Сегафредо би трябвало да е доста по-добро...


Пробвах Еспресото на Сегафредо, голяма горчилка, а взех и Ристрето. Не ми се мисли то какво ще е.
Виж целия пост
# 790
Буонди на Долче Густо ми стана любимо, благодаря за препоръките...

Много се радвам, че ви е харесало.Blush
Виж целия пост
# 791
На работа имаме dolce gusto машина и ползваме капсули на сегафредо. На мен лично долче густо капсулите ми харесват повече. От сегафредото пия ристрето, от долче густо любимото ми е експресо интензо и буонди.
Виж целия пост
# 792
Буонди на Долче Густо ми стана любимо.

Пробвайте и Арденца тогава (синьото). На мен са ми любими Буонди, Арденца и Еспресо.
Виж целия пост
# 793
Буонди на Долче Густо ми стана любимо.

Пробвайте и Арденца тогава (синьото). На мен са ми любими Буонди, Арденца и Еспресо.

Горчи. Това ни беше първият опит, но кутията така и си седи почти пълна. Имам и Еспресо 1 капсула за проба.
Вчера поръчах многократни капсули, смятам да ги пробвам с насипно Илли, иначе сме твърдо на Буонди засега, само се чудя дали да рискувам със Сегафредо.

jully20 , Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 794
О, Арденцата е доста силно, пиеш едно и светваш като крушка Simple Smile))
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия