NESCAFE DOLCE GUSTO

  • 280 128
  • 1 174
# 810
Влизам и аз да кажа за Билла, ама сте ме изпреварили. Все пак да вметна, че цената е такава само с Билла карта.
Виж целия пост
# 811
Привет и от мен! Не знам дали питам на правилното място или има отделна тема, но моля за коментари относно капсулите за многократна употреба. Постига ли се добра плътност  и пяна на кафето или не? Обмислям купуване на най-новия модел на Крупс  DROP KP350B BLACK, но ми идват малко скъпи оригиналните капсулки. Доста си консумираме кафето и умувам дали си заслужава инвестицията. Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 812
Другата седм.в Кауфланд кафето ще е по 7,98. Peace
Виж целия пост
# 813
Взех от това новото бразилско кафе и аз, слабичко ми се видя на мен.
Виж целия пост
# 814
Бразилското и според мен е слабо.
Виж целия пост
# 815
Бразилското и според мен е слабо.
На мен за второ през деня или за следобедно ми е идеално. Не ми е слабо, а някак си по- меко. Точно по мой вкус, но всеки с вкуса си.
След като изтествах всичко , "режимът" ми е следния:
1. Делник : 1. Арденца 2. Бразилско 3. Бразилско (или лаваца в офиса на мястото на 2 и 3)
2. Уикенд: 1. Буонди 2. Есенца ди мока или лунго майлд 3. Есенца до мока или лунго майлд.
Всичко пия с по малко мляко.
Децата връткат нескуик и чокочино.
Виж целия пост
# 816
Снощи се сдобих съвсем случайно с машинка и аз. По принцип ние кафе не пием, така че ще пробваме млечните напитки. В пакета имаше няколко мостри, едно чокочино, ама малко воднисто ми се стори. Аз по принцип пия мляко с нес, по-плътно е определено.
Виж целия пост
# 817
25% намаление в Билла тая събота, 07.10  Peace
Виж целия пост
# 818
Снощи се сдобих съвсем случайно с машинка и аз. По принцип ние кафе не пием, така че ще пробваме млечните напитки. В пакета имаше няколко мостри, едно чокочино, ама малко воднисто ми се стори. Аз по принцип пия мляко с нес, по-плътно е определено.

Млечните напитки са....хм. На мен не ми харесват. Децата си сипват 1/2 чаша прясно мляко и я слагат на машината за да разтворят в нея Нескуика т.е. същото като с какао на прах, но избягват топлене в микровеле. За чокочиното - аз го правя с по-малко от указаното количество вода за да ми е вкусно. Абе, за мен силата на тези машини е в кафето. Чай, нестий, капучино, мокачино и другите от сорта са хубави най- вече на външен вид в прозрачна чашка заради пяната. (лично мнение Sunglasses)
Виж целия пост
# 819
Снощи се сдобих съвсем случайно с машинка и аз. По принцип ние кафе не пием, така че ще пробваме млечните напитки. В пакета имаше няколко мостри, едно чокочино, ама малко воднисто ми се стори. Аз по принцип пия мляко с нес, по-плътно е определено.

Млечните напитки са....хм. На мен не ми харесват. Децата си сипват 1/2 чаша прясно мляко и я слагат на машината за да разтворят в нея Нескуика т.е. същото като с какао на прах, но избягват топлене в микровеле. За чокочиното - аз го правя с по-малко от указаното количество вода за да ми е вкусно. Абе, за мен силата на тези машини е в кафето. Чай, нестий, капучино, мокачино и другите от сорта са хубави най- вече на външен вид в прозрачна чашка заради пяната. (лично мнение Sunglasses)

да де, ама къде отива така цената на нескуика... Cortado си правих снощи, хареса ми.
Виж целия пост
# 820
На мен фаворит за сега е Лунго интензо
Виж целия пост
# 821
И cafe au lait ми хареса
Виж целия пост
# 822
Снощи се сдобих съвсем случайно с машинка и аз. По принцип ние кафе не пием, така че ще пробваме млечните напитки. В пакета имаше няколко мостри, едно чокочино, ама малко воднисто ми се стори. Аз по принцип пия мляко с нес, по-плътно е определено.

Млечните напитки са....хм. На мен не ми харесват. Децата си сипват 1/2 чаша прясно мляко и я слагат на машината за да разтворят в нея Нескуика т.е. същото като с какао на прах, но избягват топлене в микровеле. За чокочиното - аз го правя с по-малко от указаното количество вода за да ми е вкусно. Абе, за мен силата на тези машини е в кафето. Чай, нестий, капучино, мокачино и другите от сорта са хубави най- вече на външен вид в прозрачна чашка заради пяната. (лично мнение Sunglasses)

да де, ама къде отива така цената на нескуика... Cortado си правих снощи, хареса ми.
Аз понеже съм Хитлер, давам какао само през един ден от уикенда, та една кутия за 3 бр. деца ми стига за месец и малко. Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 823
Снощи се сдобих съвсем случайно с машинка и аз. По принцип ние кафе не пием, така че ще пробваме млечните напитки. В пакета имаше няколко мостри, едно чокочино, ама малко воднисто ми се стори. Аз по принцип пия мляко с нес, по-плътно е определено.

Млечните напитки са....хм. На мен не ми харесват. Децата си сипват 1/2 чаша прясно мляко и я слагат на машината за да разтворят в нея Нескуика т.е. същото като с какао на прах, но избягват топлене в микровеле. За чокочиното - аз го правя с по-малко от указаното количество вода за да ми е вкусно. Абе, за мен силата на тези машини е в кафето. Чай, нестий, капучино, мокачино и другите от сорта са хубави най- вече на външен вид в прозрачна чашка заради пяната. (лично мнение Sunglasses)
Как затопляте мляко на машината?
Виж целия пост
# 824
Не млякото , а водата, която тече през капсулата с какаото е топла.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия