Борбата с рака - духовното оцеляване и физическото преодоляване - 41

  • 112 128
  • 760
# 675
Момичета, сега покрай почивните дни около Великден спират ли ви терапиите?

mirelkata  Успех в борбата, мила!
Виж целия пост
# 676
Диагноза на първи патолог /с превод от Миленка - голямо гуш / " луболарен карцином  в супер начален стадий, с малко изменение на клетките,  високо диферинциран" , следва това на втория "  флоридна и склеротична ацидоза на млечна жлеза" и както се казва в оня лаф "Ко праЙм сега"
Виж целия пост
# 677
Диагноза на първи патолог /с превод от Миленка - голямо гуш / " луболарен карцином  в супер начален стадий, с малко изменение на клетките,  високо диферинциран" , следва това на втория "  флоридна и склеротична ацидоза на млечна жлеза" и както се казва в оня лаф "Ко праЙм сега"

Търсите трети и тогава вземате решение !
Виж целия пост
# 678
Здравейте.
В понеделник беше последното ми лъче.
Последните два дни от курса се зачервих, но от вчера/ въпреки, че вече не се облъчва/ изгореното стана на мехури, които се пукат.
 Исках да ви питам какво можете да ми препоръчате за мазане?
Виж целия пост
# 679
Аз можех един вазелин с невен, но ако има мокреща рана трябва да си правиш стерилна превръзка.
Лусиа, аз имам дата за постъпване на 5 май, питах ги дали ще ме държат 48 ч. като са празници, казаха, че ще си работят всички дни, щели да имат дежурни лекари.
Виж целия пост
# 680
Дора, на първа страница на темата се препоръчва да се маже с Bepanthol, но може и да звъннеш и да питаш в клиниката си.
bigbaba5 - добре, че е супер начален стадий, какъв размер ти казаха? Ако няма разсейки, ще минеш само с една операцийка и лъче и си готова. Аз бях така. Стискам палци и успех  Praynig
Виж целия пост
# 681
"Влажна дисквамация"/ дано го изписвам правилно/ - така определиха получилата се реакция или състояние да го нарека.
Мазах го с всичко прочетено и препоръчано тук и от лекарите.
Правих лъчето в друг град няма как там да ходя за обработка на получилата се рана.
Благодаря ви за споделеното.
Бъдете здрави и светли празници на всички!
Виж целия пост
# 682

bigbaba5 - добре, че е супер начален стадий, какъв размер ти казаха? Ако няма разсейки, ще минеш само с една операцийка и лъче и си готова. Аз бях така. Стискам палци и успех  Praynig

Ей, bigbaba5, уточни все пак за кого ти е питанката. Не е за теб, сигурна съм, ама се стреснах  Hug
Виж целия пост
# 683
За стряскане си е, защото е за детенце Sad Искам сега малко да си събера мислите и да реша къде да търся трето мнение. Хирурга е категоричен, че няма да се прави нищо от тук на татък , само евентуални контроли с ТМ и ехо.  Оперирахме я пред две седмици, до преди 2-3 дни чакахме второто мнение и сега сме на кръстопът. Не искам да ви занимавам със цялата сага и предистория, но ако може да дадете мнение за следваща стъпка, ще се радвам да чуя - къде, какво, колко....
Фри, мила благодаря ти, но аз го минах този път преди има няма 8 години и ако не е липсата на ц..., която не е кой знае каква загуба  имайки предвид размера и Simple Smile и контролите се броя за излекувана.
Мама Меца, Миленка, Сисс  Heart
Виж целия пост
# 684
Силве, третото мнение според мен трябва да е или от Гаврилов или Александрова.
Имам и особено мнение.
Виж целия пост
# 685
Силве, третото мнение според мен трябва да е или от Гаврилов или Александрова.
Имам и особено мнение.
Те не са патоанатоми, маме..А доколкото схващам различието е в мнението на патоанатомите...
Хули на теб и на всички тук желая прекрасни празнични дни и много топлина в душите!
 Hug
Виж целия пост
# 686
Няма да съм многословна  днес. Щом е патоанатом, нека да е Хаджиолов.
Виж целия пост
# 687
Мен тук в Пловдив ме бяха изкарали с втори рак, плоскоклетъчен карцином в синусите. Тогава началникът на нашето отделение препоръча да направим Ихх при проф.Св.Христова и дойдоха съвсем различни резултати. Не се наложи арбитраж, но ако се беше наложило щяхме да изпращаме стъкълцата в Плевен, в Цибалаб.
 Какво ли стана с Мушморочето? Не е писала отдавна.
Виж целия пост
# 688
Момичета, преглеждам темите назад, но да попитам и текущо: да си спомняте за някой, сблъсквал се с рак на пениса?
Виж целия пост
# 689
Момичета, преглеждам темите назад, но да попитам и текущо: да си спомняте за някой, сблъсквал се с рак на пениса?

За пръв път чувам за подобно нещо newsm78 newsm78 newsm78
 Момичета, някой правил ли е лъче в Исул? На мен ме предстои от май месец. По принцип как протича, вкарват ли те в някакъв апарат като ЯМР - то. Ако е така, нз...много е страшно, #Crazy #Crazy #Crazy ЯМР един път едвам издържах, а тогава бях здрава, по друг повод го правих.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия