RYANAIR - 2

  • 112 594
  • 740
# 315
Това съобщение е от сайта им http://www.easybus.com/en/london-stansted

Освен това за Теравижън:

http://www.theguardian.com/uk-news/2016/jan/22/bus-company-terra … spite-airport-ban
Виж целия пост
# 316
Тоест, ще се качвам на Нешънъл експрес, нищо, че съм взела билет за изибус, ясно Simple Smile
Виж целия пост
# 317
Бен 78, ако имаш време преди пътуването - отиди до Кауфланд. Там на щанда с пликовете /за боклук и други/, продават пликчета, които се водят за сандвичи, и са с точния размер.  Peace

Взех, за лев и нещо. А бях дала за другите 10лв (100бр.).
Благодаря ви за отговорите.
Виж целия пост
# 318
Здравейте! Ще пътуваме през април до Болоня- само с ръчен багаж. Искам да попитам нещо - малките куфарчета ,които гледаме , са с ширина 20 см., но с джобовете към тях надхвърлят с 3-4 см. Ще има ли проблем ,слагат ли ги в тези рамки за багаж.И нещо друго- в тези пликчета-20 на 20 ,за които става на въпрос тук, задължително ли се слага тоалетните принадлежности? Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 319
Здравейте, вчера закупих билети, изпратиха ми линк, за да създам акаунт, който ме препраща към сайта, където да въведа парола, но не ми се получава. Въвеждам и малки и големи букви и цифри, както е указано, но не става. Дали има нещо специфично?
Благодаря ви
Виж целия пост
# 320
Здравейте! Ще пътуваме през април до Болоня- само с ръчен багаж. Искам да попитам нещо - малките куфарчета ,които гледаме , са с ширина 20 см., но с джобовете към тях надхвърлят с 3-4 см. Ще има ли проблем ,слагат ли ги в тези рамки за багаж.И нещо друго- в тези пликчета-20 на 20 ,за които става на въпрос тук, задължително ли се слага тоалетните принадлежности? Благодаря предварително!


Ако решат да ви проверят, ще трябва да вкарате багажа в рамката, не ги интересува дали има джобчета.
Виж целия пост
# 321
Ние сега като се връщахме от Дубай на една жена твърдия куфар не влезна за по-малко от см в рамката на Уиз и я накараха да си плати. 100% съм убедена, че е по-добре да се пътува с мек сак или чанта, защото винаги можеш да го понатиснеш и наместиш.
Виж целия пост
# 322
Категорично подкрепям горното мнение. На последното ни пътуване раницата на мъжа ми беше с размери, надвишаващи размерите на голям ръчен (става въпрос за Уиз, но е същото и тук), а бяхме с безплатен малък. На летището го накарах да се пробва на калъпа за всеки случай (бях убедена, че няма да влезе) - така я намачка, че влезе в калъпа на малкия ръчен багаж. С куфар това не може да стане.
Виж целия пост
# 323
Решението е просто, летете с куфар, чанта, сак, които са в позволените размери  Peace
Виж целия пост
# 324
http://www.novini.london/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B0/63 … D0%BD%D0%B5%D1%81
Виж целия пост
# 325
И другите компании ще смъкнат цените за Лондон - след днешните терористични атаки, Лондон е следващата предполагаема мишена.....
Виж целия пост
# 326
Е то намалението го обявиха преди днешния атентат, няма връзка

Полетите до Лондон се пълнят най-вече от хора, които живеят и учат там, едва ли ще престанат да летят
Виж целия пост
# 327
Кой каза, че е следващата предполагаема мишена? Хайде мислете какво пишете!
Виж целия пост
# 328
Можете ли да покажете примерни промоционални цени за тези дати, защото аз погледнах и не виждам някаква разлика от обявените преди това.
Виж целия пост
# 329
19.05-23.05.16 примерно цената е 52 евро, което мисля, че е идеална цена.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия