RYANAIR - 2

  • 112 594
  • 740
# 300
Здравейте, оказа се, че съм взела големи вакумирани торбички за ръчния багаж. Те са 23х31см, а изискванията са 20х20. Имате ли мнение по въпроса, дали ще направят проблем за размера?
Не, няма проблем.
Виж целия пост
# 301
Здравейте, оказа се, че съм взела големи вакумирани торбички за ръчния багаж. Те са 23х31см, а изискванията са 20х20. Имате ли мнение по въпроса, дали ще направят проблем за размера?

На българското летище може и да не ви направят на въпрос , но миналата година на Лутън ми направиха проблем за по-голямата по размер торбичка. Вътре имаше само спирала, шишенце капки за очи и дезодорант - ролка / 50 мл/. Всичко това се търкаляше по дъното на торбичката и си личеше ,че количеството е много по-малко от разрешеното,но се заядоха и искаха да ме връщат до автомата да си купувам от техните торбички. Предпочетох да изхвърля всичко, защото ако се бях върнала и да се нареждам отново на опашката / която беше огромна/ , щяхме да изтървем самолета. Отделно ми направиха и пълна проверка на куфара и ме забавиха още повече. А тази година / миналия месец/ на същото летище, дори не ми погледнаха пликчето с течностите и за последните 5 години може би ми беше най-бързото минаване на проверка на багаж, но пък караха абсолютно всички да си събуват обувките. Така ,че случки всякакви , може да се заядат , а може и не.
Виж целия пост
# 302
Ок, благодаря.
Виж целия пост
# 303
На Станстед правят проблем. Преди чек-ина има от малките торбички безплатно, а иначе при проверката на единия от пътниците направо напъхаха големия плик в един по-малък, но му се поскараха.
От България не правят проблем.
Виж целия пост
# 304
Бен 78, ако имаш време преди пътуването - отиди до Кауфланд. Там на щанда с пликовете /за боклук и други/, продават пликчета, които се водят за сандвичи, и са с точния размер.  Peace
Виж целия пост
# 305
Преди 3 дни на Т1 (полет с Уиз) ни събуха и съблякоха по тениски, а на багажа изобщо не обърнаха внимание. Моите пликчета бяха 20*30, но полупразни. Шансът е 50:50.
Виж целия пост
# 306
И аз съм взела билети за Лондон, страхотни цени  Peace
Имам питане: взех си багаж 15 кг, но мога да си нося и малко куфарче за ръчен и чанта нали?
За транспорт до Лондон ще ползвам easybus, най-изгодни са според мен  Peace
Виж целия пост
# 307

Имам питане: взех си багаж 15 кг, но мога да си нося и малко куфарче за ръчен и чанта нали?


Да  Peace
Виж целия пост
# 308
Със семейството ми ще летим за Лондон в края на Април и тъй като сме само с ръчен багаж имам един въпрос.Трябва ли да минаваме през чек-ин на багажа,защото при полетите с Уиз Аир се слагаха едни малки лепенки с надпис "Small".Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 309
Със семейството ми ще летим за Лондон в края на Април и тъй като сме само с ръчен багаж имам един въпрос.Трябва ли да минаваме през чек-ин на багажа,защото при полетите с Уиз Аир се слагаха едни малки лепенки с надпис "Small".Благодаря предварително!

Работя на летището в Суиспорт, ние ще обслужваме Ryanair. Още нищо не се знае. До онзи ден се водеха преговори за Т2, но в крайна сметка първите полети до Лондон и Пиза решиха да са от Т1. За останалите ще се решава есента.

Нито лепенки са дошли още, нито нищо. Като цяло ще сме ларж с багажа, в общия случай. Ако трябва да се сложи лепенка, ще ти я сложим на гейта без проблем.
Виж целия пост
# 310
Здравейте, имам питане относно компанията. Не съм летяла с нея. Искаме с половинката ми да отдидем до Лондон. Летището лесно ли е за комуникация с града? Въпрос за багажа - колко допълнително ще ни струва куфар около 20 кг?  Виждам, че днес има намаление за бизнес тарифите и се чудя дали не е по-добре да се вземе такъв билет, тъй като има безплатен багаж до 20 кг?
Виж целия пост
# 311
Ни сме летели до Лондон/ Станстед-от там с шатъл на Изи бус за 1,95р. на посока на човек. Летището не е голямо и е добре организирано.
http://www.easybus.com/en/london-stansted -виж си спирките в Лондон и времетраенето.
Лично на мен ръчния на Райън ми стига-куфар 55/45/20 -10кг и малка чанта 35 x 20 x 20 см-без ограничение в кг., но....   всеки знае себе си!
Виж целия пост
# 312
Цитат
From 14th November 2015 the easyBus City (Old St) service will cease to run to and from Stansted Airport. If you have bought a ticket we will contact you with an alternative solution.
Виж целия пост
# 313
Цитат
From 14th November 2015 the easyBus City (Old St) service will cease to run to and from Stansted Airport. If you have bought a ticket we will contact you with an alternative solution.

Жалко, за мен беше най-изгодния превоз, но има и други превозвачи-напр.Теравижън имаха няколко спирки
Виж целия пост
# 314
Обаче сайта на easyBus дава да се резервират билети от Станстед. Ако някой скоро ги е ползвал може да каже.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия