RYANAIR - 2

  • 112 585
  • 740
# 405
Току що си купих билети ,без да се регистрирам в сайта. Получих потвърждение,сумата е изтеглена. Въпроса ми е,данните от документ за самоличност при чекирането ли ще въведа?
Благодаря предварително  bouquet

Данните можеш да ги въведеш и по-рано (аз ги въвеждам 2-3 дни преди да мога да чекирам) и после само натискаш чек-ин  и ти дава местата.

Реджи, знам те, че се чекираш рано - кажи има ли някаква закономерност при местата, които получаваш?  Laughing
Виж целия пост
# 406
Току що си купих билети ,без да се регистрирам в сайта. Получих потвърждение,сумата е изтеглена. Въпроса ми е,данните от документ за самоличност при чекирането ли ще въведа?
Благодаря предварително  bouquet

Данните можеш да ги въведеш и по-рано (аз ги въвеждам 2-3 дни преди да мога да чекирам) и после само натискаш чек-ин  и ти дава местата.

Това е супер!Благодаря много! bouquet bouquet
Виж целия пост
# 407

Реджи, знам те, че се чекираш рано - кажи има ли някаква закономерност при местата, които получаваш?  Laughing

Винаги съм над крилата Laughing, а на връщане с един два реда по-назад (напр.16-18).
Виж целия пост
# 408

Реджи, знам те, че се чекираш рано - кажи има ли някаква закономерност при местата, които получаваш?  Laughing

Винаги съм над крилата Laughing, а на връщане с един два реда по-назад (напр.16-18).
bouquet
Виж целия пост
# 409
здравейте, днес в сайта на компанията има оферта 30% намаление на Business plus. Какви отзивите за този пакет - пише че имаш право на безплатна промяна на дата на полет, избор на места и 20кг багаж за човек. Това предполагам е отделно от багажа, който може да се носи като ръчен. Аз търся да резервирам полет от Букурещ до Лондон - как ви се струва 280Е за 2ма възрастни и две деца?
Виж целия пост
# 410
здравейте, днес в сайта на компанията има оферта 30% намаление на Business plus. Какви отзивите за този пакет - пише че имаш право на безплатна промяна на дата на полет, избор на места и 20кг багаж за човек. Това предполагам е отделно от багажа, който може да се носи като ръчен. Аз търся да резервирам полет от Букурещ до Лондон - как ви се струва 280Е за 2ма възрастни и две деца?
Тази оферта от 30 % излиза непрекъснато. Иначе 280Е за 4 човека е сравнително добра цена, ако билетите са двупосочни. Ако са еднопосочни е скъпо.
Виж целия пост
# 411
здравейте, днес в сайта на компанията има оферта 30% намаление на Business plus. Какви отзивите за този пакет - пише че имаш право на безплатна промяна на дата на полет, избор на места и 20кг багаж за човек. Това предполагам е отделно от багажа, който може да се носи като ръчен. Аз търся да резервирам полет от Букурещ до Лондон - как ви се струва 280Е за 2ма възрастни и две деца?
Тази оферта от 30 % излиза непрекъснато. Иначе 280Е за 4 човека е сравнително добра цена, ако билетите са двупосочни. Ако са еднопосочни е скъпо.
Simple Smile аз помислих, че е само за днес. Значи имам време да помисля и да проверя други варианти. Еднопосочни са билетите, за съжаление не намирам оферти за под 200Е за четиримата и то без багаж.
Виж целия пост
# 412
Привет от мен на групата!
Влизам с въпрос, ако някой може да помогне...
Гледам Билети до Франция, с прекачване в Белгия...С 40 часа престой в Брюксел. Нали мога да изляза за тези 40 часа? Не е нужно да стоя на летището?
Благодаря ви предварително!
Виж целия пост
# 413
можеш
Виж целия пост
# 414
здравейте, днес в сайта на компанията има оферта 30% намаление на Business plus. Какви отзивите за този пакет - пише че имаш право на безплатна промяна на дата на полет, избор на места и 20кг багаж за човек. Това предполагам е отделно от багажа, който може да се носи като ръчен. Аз търся да резервирам полет от Букурещ до Лондон - как ви се струва 280Е за 2ма възрастни и две деца?

спрямо средните цени на раянер (около 40-50 евро двупосочен) е скъпо,а Букурещ е винаги около 9 евро (от Италия поне,за толкова си купих билети за лятото), може да сте уцелили особен период -отпуски,празници и т.н.
Виж целия пост
# 415
Да се запиша и аз със спонтанно букнати билети за Кастелон / Валенсия   Heart Eyes , от както съм била там в Града на науката и изкуството преди 5-6 години съм си го поставила за цел да го покажа на детето си ! Уникално място  и се радвам че билетите са толкова поносими вече!
Виж целия пост
# 416
Записвам се и аз в темата, че много скъпи взеха да стават билетите до УК с Уиз.
Някой да е буквал наскоро билети Лондон-София-Лондон за юни да сподели какви са цените?
И колко излиза един чекиран багаж в тази посока?
Виж целия пост
# 417
Да се запиша и аз със спонтанно букнати билети за Кастелон / Валенсия   Heart Eyes , от както съм била там в Града на науката и изкуството преди 5-6 години съм си го поставила за цел да го покажа на детето си ! Уникално място  и се радвам че билетите са толкова поносими вече!
А знаете ли как стои въпросът с обществения транспорт от летището до Валенсия?
Виж целия пост
# 418
Да се запиша и аз със спонтанно букнати билети за Кастелон / Валенсия   Heart Eyes , от както съм била там в Града на науката и изкуството преди 5-6 години съм си го поставила за цел да го покажа на детето си ! Уникално място  и се радвам че билетите са толкова поносими вече!
А знаете ли как стои въпросът с обществения транспорт от летището до Валенсия?

Има автобус - 20 евро на посока
Виж целия пост
# 419
Да се запиша и аз със спонтанно букнати билети за Кастелон / Валенсия   Heart Eyes , от както съм била там в Града на науката и изкуството преди 5-6 години съм си го поставила за цел да го покажа на детето си ! Уникално място  и се радвам че билетите са толкова поносими вече!
А знаете ли как стои въпросът с обществения транспорт от летището до Валенсия?

Има метробус № 3 и № 5 като еднопосочния билет е 3,90 е. Ние бяхме трима и си купихме общ билет, който се маркира три пъти. Купихме общ, защото отделно взема 1 е. за картата/ билета.

Валенсия е супер! Подреждам си впечатленията и ще ги споделя в темата за Валенсия.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия