RYANAIR - 2

  • 112 585
  • 740
# 390
Може ли само да ме ориентирате за трансфер от това летище, че часовете на пристигане са малко кофти...

Не съм ги ползвала лично.
http://www.nationalexpress.com/en/airports/stansted-airport.aspx
Виж целия пост
# 391
Може ли само да ме ориентирате за трансфер от това летище, че часовете на пристигане са малко кофти...

Не съм ги ползвала лично.
http://www.nationalexpress.com/en/airports/stansted-airport.aspx

Благодаря ви много  Hug
Виж целия пост
# 392
National Express са с хубави нови автобуси, винаги навреме, климатизирани, с Интернет в тях, големи кожени седалки  Peace Комфортно се пътува.
Виж целия пост
# 393
Да се включа и аз в темата. Не съм летяла никога с тази авиокомпания, но новите им дестинации ме заинтригуваха.
Виж целия пост
# 394
Мога ли да нося сгъваема туристическа щека в ръчния багаж?
Виж целия пост
# 395
Това много зависи от секюритито на летището. По принцип не би трябвало да е проблем, но понякога се заяждат и няма какво да направиш. Най-добре си предвиди възможност да я сложиш в чекирания багаж
Виж целия пост
# 396
Мерси!
Виж целия пост
# 397
Току що си купих билети ,без да се регистрирам в сайта. Получих потвърждение,сумата е изтеглена. Въпроса ми е,данните от документ за самоличност при чекирането ли ще въведа?
Благодаря предварително  bouquet
Виж целия пост
# 398
Да, при чекирането  Peace Би трябвало с потвърждението да сте получили и номер на резервацията, състоящ се от букви и цифри, с който после да направите чекирането, т.е. въвеждането на данните по личните документи, с които ще пътувате.
Виж целия пост
# 399
Дали има изгодни полети до Единбург от някъде ?
Виж целия пост
# 400
Дали има изгодни полети до Единбург от някъде ?
Погледни от Дъблин. Аз като бях там гледах и за трима излизаше 100е отиване и връщане, но предполагам може и по-евтино да излязат.
Виж целия пост
# 401
Дали има изгодни полети до Единбург от някъде ?
Погледни от Дъблин. Аз като бях там гледах и за трима излизаше 100е отиване и връщане, но предполагам може и по-евтино да излязат.
Много благодаря.
Виж целия пост
# 402
Здравейте, искам да попитам пътувалите с авиокомпанията дали Раянеър имат сметка в българска банка,както е при Уиз и дали там могат да бъдат извършвани плащанията на билетите?
Виж целия пост
# 403
Здравейте, искам да попитам пътувалите с авиокомпанията дали Раянеър имат сметка в българска банка,както е при Уиз и дали там могат да бъдат извършвани плащанията на билетите?

Не, с карта се плаща или с PayPal
Виж целия пост
# 404
Току що си купих билети ,без да се регистрирам в сайта. Получих потвърждение,сумата е изтеглена. Въпроса ми е,данните от документ за самоличност при чекирането ли ще въведа?
Благодаря предварително  bouquet

Данните можеш да ги въведеш и по-рано (аз ги въвеждам 2-3 дни преди да мога да чекирам) и после само натискаш чек-ин  и ти дава местата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия