RYANAIR - 2

  • 112 585
  • 740
# 225
Благодаря Bradley Cooper, не си струва да чакам за 3-4 евро. Опасенията ми бяха да не станат по 10 евро, та да умра от яд, че ще купувам 3 броя. Laughing

Вече си имам и билети. Не откривам обаче актуална тема за Атина. Да се надяваме, че скоро ще има предвид новата дестинация.
Виж целия пост
# 226
Здравейте, на сайта видях подробности за това кое е позволени и кое забранено да се носи в ръчен багаж, но не видях нищо за багажа, който е в товарното. Има ли някакви по специални изисквания или както при другите компании, интересувам се по-конкретно за цигари и спиртни напитки.
Виж целия пост
# 227
Здравейте, на сайта видях подробности за това кое е позволени и кое забранено да се носи в ръчен багаж, но не видях нищо за багажа, който е в товарното. Има ли някакви по специални изисквания или както при другите компании, интересувам се по-конкретно за цигари и спиртни напитки.

Спокойно можеш да си сложиш цигари и алкохол в чекирания багаж. Peace
Виж целия пост
# 228
Здравейте, при резервацията на билетите съм сбъркала една буква от фамилното име. Ще имам ли проблем и дали трябва да предприема нещо? Възнамерява при check-in да изпиша точно името. Моля, ако някой е имал този проблем да даде съвет как да постъпя?
Виж целия пост
# 229
Здравейте, при резервацията на билетите съм сбъркала една буква от фамилното име. Ще имам ли проблем и дали трябва да предприема нещо? Възнамерява при check-in да изпиша точно името. Моля, ако някой е имал този проблем да даде съвет как да постъпя?
Свържете се с чата и ще ви коригират буквата.
Виж целия пост
# 230
Вчера чекирах и забелязах, че няма как да се променят имената, възможно е просто аз да не съм забелязала  Rolling Eyes Само се въвеждат данни за датата на раждане, номер на ЛК и валидността ѝ. По-добре се свържи с чата наистина, но пък по спомен имаме 24 часа за смяна  на грешни данни само  newsm78
Виж целия пост
# 231
Благодаря Рали и Мимии. Ще се свържа с чата. Дано нямам проблем
Виж целия пост
# 232
За една сбъркана буква, Petio/PAtio, не са правили ми правили проблем, даже не знам, дали и я видяха.
Виж целия пост
# 233
Два полета дневно София-Лондон от ноември.
Виж целия пост
# 234
Честити ви нови линии, предполагам хората сега ще пътуват още повече и Атина и Берлин ще станат още по-актуални.
Виж целия пост
# 235
Честити ви нови линии, предполагам хората сега ще пътуват още повече и Атина и Берлин ще станат още по-актуални.
Има ли полети до Берлин и от къде ,аз не видях да има,а много се надявам.Сега дадох 179Е с Берлин еър(до Букурещ) ,направо сърцето ме заболя..като сложа и таксито до Русе....ужасТ.
Виж целия пост
# 236
Здравейте,
летя от Букурещ (Отопени) за Рим (ЧИА) чекирах се онлайн вече всичко е готово. В сайта на ryanair четох, че не е нужно да разпечатваме бордните карти достатъчно е да си изтегля тяхното приложение на телефона и да се чекирам от телефон. Правилно ли съм разбрала?
Виж целия пост
# 237
Има ли полети до Берлин и от къде ,аз не видях да има,а много се надявам.Сега дадох 179Е с Берлин еър(до Букурещ) ,направо сърцето ме заболя..като сложа и таксито до Русе....ужасТ.
Има заложен София-Берлин ежедневен, но ще стартира чак на 30 октомври. Цените са по 25 евро в посока.


Здравейте,
летя от Букурещ (Отопени) за Рим (ЧИА) чекирах се онлайн вече всичко е готово. В сайта на ryanair четох, че не е нужно да разпечатваме бордните карти достатъчно е да си изтегля тяхното приложение на телефона и да се чекирам от телефон. Правилно ли съм разбрала?

Правилно да, на летището показваш телефона и ти дадат едно лисче с някакъв номер.
Иначе, можеш да си свалиш приложението да, там има бутон запази бордна карта. Другия вариант е да се чекираш нормално на компютъра, да си свалиш пдфа на бордната карта и да си го качиш на телефона или таблета, същата работа върши.
Виж целия пост
# 238
Здравейте,
летя от Букурещ (Отопени) за Рим (ЧИА) чекирах се онлайн вече всичко е готово. В сайта на ryanair четох, че не е нужно да разпечатваме бордните карти достатъчно е да си изтегля тяхното приложение на телефона и да се чекирам от телефон. Правилно ли съм разбрала?

Правилно да, на летището показваш телефона и ти дадат едно лисче с някакъв номер.
Иначе, можеш да си свалиш приложението да, там има бутон запази бордна карта. Другия вариант е да се чекираш нормално на компютъра, да си свалиш пдфа на бордната карта и да си го качиш на телефона или таблета, същата работа върши.

Мерси за бързия отговор.  Hug
Виж целия пост
# 239
Здравейте, кацаме на 12 април в Букурещ в 20.50ч. Търсим евентуално комбинирано пътуване до Русе, защото не успяхме да открием толкова късен автобус.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия