RYANAIR - 2

  • 112 599
  • 740
# 285
Има Airport Bus Express за гара Виктория в 23.40, 24 ч. и до 1.30 през половин час. Дали рецепцията работи през нощта зависи от политиката на хотела. А и няма смисълда се сравнява едно италианско село с Лондон.  Laughing
Виж целия пост
# 286
Има Airport Bus Express за гара Виктория в 23.40, 24 ч. и до 1.30 през половин час. Дали рецепцията работи през нощта зависи от политиката на хотела. А и няма смисълда се сравнява едно италианско село с Лондон.  Laughing

Благодаря много!
Има логика да не ги сравнявам, ама аз да си питам.  Laughing
Виж целия пост
# 287
Здравейте
за времето на полета -последно преди  дни летях с Райън /Букурещ -Рим-Букурещ/.На отиване тръгна с 2-3 мин  закъснение и пристигна 5 мин по рано- но на летището Чиампино не бе добра организацията и там се замотахме към 30 и повече мин. От Рим обаче - тръгнахме с 10-12 мин закъснение и пристигнахме с 15 мин по рано-по проверките всичко бе много бързо -  сама прецени - аз лично не бих разчитала на връзка в рамките на 15 мин
Виж целия пост
# 288
От Станстед до Лондон има и шатъли на Теравижън, които май излизат най-евтино, още повече ако се букнат предварително. Има и влак, но не знам там как стоят нещата.
Ето Теравижън, може да се види час на потегляне за конкретна дата и място /от летището отива до Виктория и Ливърпул стрийт  Peace:
http://www.terravision.eu/airport_transfer/bus-stansted-airport-london/

Мона Лиза, за кой полет до лондон казваш, че пристига в 23:15  newsm78 Сега си гледам билета, че ще чекирам, и пристигането е 22:10. Не, че е голяма разликата, но все пак - промяна ли има? Тръгването кога е?

Аз пак да попитам как стои въпросът с цигарите в чек. багажа  Praynig
Виж целия пост
# 289
Терравижън не й го препоръчвай.

Забранен им е достъпа до Станстед и продължават да продават билети.

Още преди месец и половина го писах в темата за Лондон...качвали са хората с билети на Терравижън на Airport Bus Express и т.н.

На сайта на Станстед също не фигурират.

http://www.theguardian.com/uk-news/2016/jan/22/bus-company-terra … spite-airport-ban
Виж целия пост
# 290
Реджина, важна информация споделяш, благодаря и се извинявам, ако подвеждам някой, но даже аз мислех да букна  Shocked Е*ати, явно не са ни само на нас патент подобни изцепки  ooooh!

Сега имам проблем - тъкмо започнах да чекирам, оказа се, че картата ми е изтекла преди 2 дни  Laughing Съотв. днес ще подам за нова и след 3 дни ще я има, но вече чекирах ММ преди мен и така само той е чекиран, аз и малката - не. Въпросът ми е - като влезна пак да чекирам, негови данни пак ли да попълвам, или не? и мога ли да го направя днес с международния ми паспорт, а не с ЛК? Ох, простете за глупавите въпроси, но се притесних. Знам, че нищо фатално няма да стане, но се надявах да сме един до друг настанени, сега с това разделено чекване не знам какво ще стане  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 291
Здравейте
за времето на полета -последно преди  дни летях с Райън /Букурещ -Рим-Букурещ/.На отиване тръгна с 2-3 мин  закъснение и пристигна 5 мин по рано- но на летището Чиампино не бе добра организацията и там се замотахме към 30 и повече мин. От Рим обаче - тръгнахме с 10-12 мин закъснение и пристигнахме с 15 мин по рано-по проверките всичко бе много бързо -  сама прецени - аз лично не бих разчитала на връзка в рамките на 15 мин

Благодаря.
Виж целия пост
# 292
Рали, аз информативно гледах някакви билети за края на май, не е било нищо конкретно.
Много благодаря за информацията, момичета!
Имам планове да попътувам доста с Rayanair - Рим, Лондон, Барселона. Наистина е страхотно, че стъпиха на софийска земя.
Виж целия пост
# 293
Реджина, важна информация споделяш, благодаря и се извинявам, ако подвеждам някой, но даже аз мислех да букна  Shocked Е*ати, явно не са ни само на нас патент подобни изцепки  ooooh!

Сега имам проблем - тъкмо започнах да чекирам, оказа се, че картата ми е изтекла преди 2 дни  Laughing Съотв. днес ще подам за нова и след 3 дни ще я има, но вече чекирах ММ преди мен и така само той е чекиран, аз и малката - не. Въпросът ми е - като влезна пак да чекирам, негови данни пак ли да попълвам, или не? и мога ли да го направя днес с международния ми паспорт, а не с ЛК? Ох, простете за глупавите въпроси, но се притесних. Знам, че нищо фатално няма да стане, но се надявах да сме един до друг настанени, сега с това разделено чекване не знам какво ще стане  Rolling Eyes


Рали, проблема не е в теб, а в Терравижън.
Аз пътувах до Гетуик, няколко дни след мен пътува мой приятел до Станстед и се чудеше дали да си купи билети с тях, но не искаше да рискува с точен час и реши да си купи на летището.

Тогава му бяха казали, че са ги изгонили от Станстед и са качили пътниците им на Airport Bus Express.
Потърсих инфо в мрежата и го открих, те продължаваха да продават билети.
В момента незнам дали ситуацията е променена, но съдейки от отговорите на летището под статията, не е.

Който иска да рискува.

За чекирането - можеш да се чекираш с какъвто и да е валиден документ (ЛК, паспорт) и после да летиш, с който си искаш от тях.
Аз се чекирам с данните на ЛК на сайта на Раян и Изи, но понякога си вземам паспорта, за тях е важно името да съответства и документа, с който пътуваш да е валиден.

Мъжът ти щом е чекиран вече няма какво да му попълваш.

Чекирай и вас и после питай на чата дали могат да ви сложат един до друг, заради детето.
Виж целия пост
# 294
Реджина, златна си, благодаря много за мнението  Hug
Виж целия пост
# 295
Последно през юли съм пътувала Стансет Лондон и обратно с изибус за 1,95 паунда на човек и смятам, че това е най-изгодно. Четох тук за някакви проблеми с изи, но ние нямахме никакви.
Виж целия пост
# 296
Здравейте, оказа се, че съм взела големи вакумирани торбички за ръчния багаж. Те са 23х31см, а изискванията са 20х20. Имате ли мнение по въпроса, дали ще направят проблем за размера?
Виж целия пост
# 297
Здравейте, оказа се, че съм взела големи вакумирани торбички за ръчния багаж. Те са 23х31см, а изискванията са 20х20. Имате ли мнение по въпроса, дали ще направят проблем за размера?

Да!



99% от питанията и тук и в темата за Уиз са: "Правилото е такова, но ако аз го наруша дали ще има проблем?"  Stop
Виж целия пост
# 298
Здравейте.  Имам питане.

На 26-ти април, вторник, трябва да съм в Мадрид. За една седмица отивам като мислех да ползвам Уизз - отиване на 26-ти април и връщане на 3-ти май. 

Само че Уизз кацат в Мадрид чак вечерта и се огледах за друга опция на отиване. Видях, че мога да ползвам Райън, като тръгвам на 25-ти, понеделник. от София в 18.00 и кацам в Пиза в 19:00 (италианско време), след което рано сутринта на 26-ти, вторник, излитам в 6:45 от Пиза и кацам в Мадрид в 9:15.

Въпросът ми е някой дали знае дали е възможно да се стои цяла нощ (в случая 11-те часа разлика между двата полета) на летището в Пиза или го затварят/заключват и задължително човек, изчакваш друг полет, трябва да го напусне до времето за чек-ин?  

Виж целия пост
# 299
Тук пише, че може http://www.sleepinginairports.net/europe/pisa.htm, но не е много прясна информацията.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия