RYANAIR - 2

  • 112 583
  • 740
# 450
Скрит текст:
Не мога да разбера как може печка, а преса за коса не може? Как да си оправям косата 4 дни не ми е ясно Laughing
Не съм чула някой да е имал проблем с преса за коса в ръчния багаж.
И аз, но стои в списъка със забранените предмети.
Аз съм чела на друго място, че преса за коса, сешоар, маша за коса - може [/quote]
Дайте да го видим този списък, а не да  говорим на принципа "Една жена ми каза..."

[/quote]

Заповядайте.
http://samoletenbilet.eu/%d0%b1%d0%b0%d0%b3%d0%b0%d0%b6-%d0%bf%d … 0%bb%d0%b5%d1%82/
Виж целия пост
# 451
Скрит текст:
Не мога да разбера как може печка, а преса за коса не може? Как да си оправям косата 4 дни не ми е ясно Laughing
Не съм чула някой да е имал проблем с преса за коса в ръчния багаж.
И аз, но стои в списъка със забранените предмети.
Аз съм чела на друго място, че преса за коса, сешоар, маша за коса - може
Дайте да го видим този списък, а не да  говорим на принципа "Една жена ми каза..."

[/quote]

Заповядайте.
http://samoletenbilet.eu/%d0%b1%d0%b0%d0%b3%d0%b0%d0%b6-%d0%bf%d … 0%bb%d0%b5%d1%82/

[/quote]
Съгласих се. В такъв случай си остава въпрос на лична преценка дали да се вземе или не в кабинният багаж преса за коса.
Виж целия пост
# 452
аз лично съм носила преса, наложи се да я извадя от чекирания багаж, че бях прекалила с килограмите!
Виж целия пост
# 453
Да ви следя, защото търся билети. bouquet
Виж целия пост
# 454
Носила съм преса нееднократно с Уиз в ръчния багаж.  Peace
Виж целия пост
# 455
Здравейте,
може ли да променя валутата за плащане от евро /което ми излиза/ на GBP, валутата на картата, предварително благодаря Hug
Виж целия пост
# 456
От два дни се мъча със сайта им. Задавам отиване и връщане, дати и ми вади полетите на отиване за датите, които искам /юни/. За връщане не ми дава по-късен месец от май, а преди това на графиката гледам, че има полет за юни и връщане и то на перфектна цена. Аз ли не правя нещо както трябва? Дано да съм обяснила добре. За пръв път се опитвам да купя билети и да пътувам с тях.
Виж целия пост
# 457
Здравейте,
може ли да променя валутата за плащане от евро /което ми излиза/ на GBP, валутата на картата, предварително благодаря Hug

Няма смисъл.
Курсът на превалутиране на банката от паунд в евро ще е по-изгоден от курса на Раян  за превалутиране.  Peace
Виж целия пост
# 458
Момичета в сайта пише ,че чекирания багаж може да се комбинира.Имам 3 куфара по 15 ,но мога да ги трансформирам в 2.Някой пробвал ли е?
Виж целия пост
# 459
От два дни се мъча със сайта им. Задавам отиване и връщане, дати и ми вади полетите на отиване за датите, които искам /юни/. За връщане не ми дава по-късен месец от май, а преди това на графиката гледам, че има полет за юни и връщане и то на перфектна цена. Аз ли не правя нещо както трябва? Дано да съм обяснила добре. За пръв път се опитвам да купя билети и да пътувам с тях.

Не знам какво правиш, но след като избереш дата за отиване (юни) не можеш да избереш връщане по-рано от отиването (както казваш май). Да не бъркаш кое е отиване и кое връщане.
Или някъде има грешка, пробвай с друг браузър.
Виж целия пост
# 460
neuromancer, много ти благодаря. Как не се сетих newsm78. Сега ще пробвам.
Виж целия пост
# 461
Интересни оферти се очертават,  bouquet
Виж целия пост
# 462
Дано да имам късмет и да решат да изтеглят полетите от Берлин Шьонефелд до София с още някой месец назад  Embarassed
Виж целия пост
# 463
Дано да имам късмет и да решат да изтеглят полетите от Берлин Шьонефелд до София с още някой месец назад  Embarassed

От 2 септември са вече
Виж целия пост
# 464
Именно това имах предвид - ако можеше да ги бутнат още месец-два назад  Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия