RYANAIR - 2

  • 112 581
  • 740
# 465
От кой терминал в София летят?

Предполагам е от терминал 1, но току що извадих бордните карти и некъде не пише терминала, та за да не сбъркам, моля летялите да ми кажат със сигурност кой е термилалът?
Виж целия пост
# 466
1 е.
Виж целия пост
# 467
здравейте, търся билети за юни месец до Лондон и искам да ви споделя какво открих - евтини билети вече няма Simple Smile но например за 15/06 са 42,99 евро и за 2ма възрастни и две деца с 2 чекирани багажа излиза грубо 300евро. Но ако купя един билет за възрастен и един за дете от тези по 42,99евро и си запазя места - сумата е 94 евро. и ако купя един билет Plus за 74,99евро и един за дете - сумата е 150Е. и запазвам близки места.
Т.е. в първия случай билетите с 2 багажа са ми 300евро а във втория - 250Е и пак имам два багажа...
Поправете ме ако греша...
Виж целия пост
# 468
здравейте, търся билети за юни месец до Лондон и искам да ви споделя какво открих - евтини билети вече няма Simple Smile но например за 15/06 са 42,99 евро и за 2ма възрастни и две деца с 2 чекирани багажа излиза грубо 300евро. Но ако купя един билет за възрастен и един за дете от тези по 42,99евро и си запазя места - сумата е 94 евро. и ако купя един билет Plus за 74,99евро и един за дете - сумата е 150Е. и запазвам близки места.
Т.е. в първия случай билетите с 2 багажа са ми 300евро а във втория - 250Е и пак имам два багажа...
Поправете ме ако греша...
проверете цените до Лондон на уиз ( днес имат 25 % намаление уиз в мобилното приложение)
Виж целия пост
# 469
Имам въпрос. От първа страница попаднах на това
Цитат
Имат право на две неща безплатно - детска количка + столче за кола или седалка, или кошче или сгъваема кошарка (за спане).
Това означава ли, че мога да взема три седалки за децата в самолета, като те не се включват към разрешеният багаж? След кацането в Буве сме наели кола под наем, но разходите за трите деца за седалки не са малко.
Виж целия пост
# 470
Да, ако пътуваш с три деца можеш да вземеш 3 столчета безплатно. Виж там за каква възраст пише, че те не са много щедри по принцип.
Виж целия пост
# 471
Знаете ли кога тръгват полети до Венеция ?
Виж целия пост
# 472
Знаете ли кога тръгват полети до Венеция ?

Септември
Виж целия пост
# 473
Знаете ли кога тръгват полети до Венеция ?

Септември

Много благодаря.
Виж целия пост
# 474
Да, ако пътуваш с три деца можеш да вземеш 3 столчета безплатно. Виж там за каква възраст пише, че те не са много щедри по принцип.
Не успявам да намеря такава информация. Има ли вариант да се обадя някъде и да попитам ?
Виж целия пост
# 475
Да, ако пътуваш с три деца можеш да вземеш 3 столчета безплатно. Виж там за каква възраст пише, че те не са много щедри по принцип.
Не успявам да намеря такава информация. Има ли вариант да се обадя някъде и да попитам ?
Има чат, доколкото зная, но не съм го ползвала лично.
https://www.ryanair.com/bg/en/useful-info/help-centre/faq-overvi … live-chat-service -Тук има и контактна форма
https://www.ryanair.com/bg/en/useful-info/help-centre/faq-overvi … -you-calling-from - Тук телефон
https://secure.livechatinc.com/licence/5665411/open_chat.cgi?groups=1 ето го и чата
Виж целия пост
# 476
Днес всички нови дестинации на Ryanair от и до София са 20% отстъпка ако резервирате до края на деня!  Новината е, че авиокомпанията започва да лети до тях два месеца по-рано от обявеното – от 6-ти септември.
Виж целия пост
# 477
https://www.ryanair.com/gb/en/useful-info/help-centre/faq-overview#9-6

"Can I bring infant equipment?   
Yes you can bring any infant equipment you need. You can carry 2 items of baby equipment free of charge per child - 1 pushchair plus one of the following items: car seat or booster seat or travelcot.

 

On arrival at the airport the 2 free items of baby equipment can be tagged for travel at a Bag Drop Desk, which close 40 minutes before the scheduled flight departure time

 "

Ако са подходящи (двуточково закопчаване), може да ползвате столчетата в самолетните седалки. С три деца и три столчета си представям каква хамалогия е. Но пък наем за столчетата е горе-долу колкото да ги купиш. Аз за пътуване съм си взел такива http://www.boostapak.com/home.html и ги ползваме като раници извън колата.
Виж целия пост
# 478
Днес всички нови дестинации на Ryanair от и до София са 20% отстъпка ако резервирате до края на деня!

Тъпа реклама от тяхна страна. Следя конкретен полет, за конкретни дати (от и до София) - цената не е мръднала от 10 дни. Нито пък излиза някъде при резервация, че има 20%....Освен като голяма цветна реклама в сайта.
Виж целия пост
# 479
Тъпа реклама от тяхна страна. Следя конкретен полет, за конкретни дати (от и до София) - цената не е мръднала от 10 дни. Нито пък излиза някъде при резервация, че има 20%....Освен като голяма цветна реклама в сайта.
Странно, при мен намалението излиза. 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия