KARADAYI С КЕНАН И БЕРГЮЗАР - ВСИЧКО ЗА СЕРИАЛА И НОВИНИТЕ ИЗВЪН НЕГО - ТЕМА 73

  • 45 952
  • 739
# 300

Страхотна песен!  bouquet И текста ѝ е много актуален към последните събития  Laughing
"Сред красавиците единствена теб избрах. Сърцето си само на теб отдадох..." Heart Eyes

Кенан Доулу наистина е много талантлив и има красив глас!  Peace
Като заговорих за талант и красота, що да не пуснем сабах да се разходят едни такива красиви и талантливи  агънца  Blush Blush Blush
 It's Raining Men...Алилуя!  Joy






Цитат

Лени, мерси за кафето! Hug И браунито на Берг много ме изкушава  Heart Eyes
Виж целия пост
# 301

Не агънца, а сукалчета ... Много ми са смешни на младини Laughing Laughing Laughing  и с тез широки крачоли  Mr. Green ... и тримата  hahaha hahaha
Виж целия пост
# 302
За загащването забрави да спомнеш, сестро, хи-хи.
Виж целия пост
# 303
Много ми са смешни на младини Laughing Laughing Laughing  и с тез широки крачоли  Mr. Green ... и тримата  hahaha hahaha

Е, Чачи е най-пресен и вида му е съвременен. Киво по средата, а пък за Батю  Twisted Evil ноу коментс  hahaha
Ще те цитирам " косите буйни, телата рахитични"

Да оправим вкуса с нещо вчерашно  Grinning  Heart Eyes







#vestel at set
Виж целия пост
# 304
Късметлия е бил батЮ, че Османчо и тогава е гледал с четери.  Laughing


Адам минаре гиби  Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 305
Този бил коафьора  Grinning



in Zorlu Performans Sanatları Merkezi with Hairstylist-makeupartist
Виж целия пост
# 306
Късметлия е бил батЮ, че Османчо и тогава е гледал с четери.  Laughing


Така е!  Peace Затова и Батю толкова си го тачи. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes







Не можах да открия по-кратко видео от визитата им в Сараево. Но тук след 2:05 се вижда как Кенан изгубва Осман Сънав в тълпата и се обръща да си го обгрижи  Laughing Laughing Heart Eyes

Виж целия пост
# 307


    Чудесно е това кафе/кафене на Берги! кога ли ще да го видя!?

    За съпруга, който предал жена си в прокуратурата.... Хич не ми е смешно. Но много ми хареса ответният ѝ удар - молба за развод. Не е съвсем изтървано положението, значи, щом жената има различно мнение и си го отстоява!

    Нещо ми стана със звука и не мога да слушам хубавата музика, която пускате. Но ще се върна към нея.

    Хубав ден!
Виж целия пост
# 308
Едно симпатично мъфинче от Берг  Heart Eyes





...пък кафето от сета във Вестел  Laughing

Виж целия пост
# 309
Едно симпатично мъфинче от Берг  Heart Eyes





...пък кафето от сета във Вестел  Laughing



ooooo, супер  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes веднага се нареждаме на масата  Grinning

Виж целия пост
# 310
Берг и Халит снощи са били на театър.

Халит: "Бергюз е гледала вече пиесата и ми я препоръча."

Берг: "Името ми е дълго и затова вкъщи ми казват Бергюз."

Сладурчета  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes






Мъфинчето е направено за рождения ден на Айсел. Вчера беше. Посочили са и имейл за поръчки. Може би вече изпълняват поръчки и в по-големи количества.

Цитат

Виж целия пост
# 311
              И аз ви нося една нова снимка Hug Heart Eyes


Виж целия пост
# 312


Ето и още една

Виж целия пост
# 313
Уж признали,че чакат бебе прочетох сега във ФБ,а дали?
Виж целия пост
# 314
Сладури са Ергенчови!  Hug



И аз ви нося една снимка  Grinning Батю се надвеси над блондинката пък пак се снима с брюнетката  Joy






Уж признали,че чакат бебе прочетох сега във ФБ,а дали?

Фифи  Hug верно ли бе..къде го чете?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия