KARADAYI С КЕНАН И БЕРГЮЗАР - ВСИЧКО ЗА СЕРИАЛА И НОВИНИТЕ ИЗВЪН НЕГО - ТЕМА 73

  • 45 953
  • 739
# 360
Варна, пусната е сега. Hug Погледни, моля те.
                                                /нова ли е..../ newsm12

Виж целия пост
# 361
Варна, пусната е сега. Hug Погледни, моля те.
                                                /нова ли е..../ newsm12



Да, и двете са от днес. Първата е от някакъв пилатес център в Нишанташъ.
Виж целия пост
# 362
Голяма сладурка!  Heart Eyes Прилича на гимназистка.  Grinning

Виж целия пост
# 363
                                           Добро утро! wavey

                       Кафето е от Доа Руткай - "с красив елемент" Grinning Grinning

                



             Очевидно Кенан и Синем ще прекарат медения си месец в Италия! Grinning smile3503  
             Имайте прекрасен петък!  Grinning                          
Виж целия пост
# 364
Добро утро на всички и хубав ден!  Hug Hug

Това е поредна версия какъв точно ще е следващият проект на Кенан.

Последно бяха пуснали, че ще бъде в ролята на т.н ефета, османски войници от Егейския край.

Сега пишат, че пак ще бъде герой от османската армия. Войник с прозвището Il turco /"турчина"/.

По време на обсадата на Виена той влиза в италианското село Моена и го освобождава.

Проектът е на Ай Япъм. Ще се снима през летните месеци в Италия.

Тук може да прочетете повече за селцето Моена, което е известно като турското село в Италия.

По време на войната с Австрия много от ранените османски войници потърсили убежище в селцето. Оженили се за италианки и се установили в Моена. По-късно стават гордостта на селото, когато вдигат бунт срещу Хабсбугската монархия заради високите данъци, с които облага селяните.

http://www.worldbulletin.net/ottoman/137222/a-forgotten-turkish-village-in-italy
Виж целия пост
# 365
Хади, добро утро и от мене!  Hug

Виж целия пост
# 366
Добър деннннн!  Hug Hug Hug Hug

И кво ся... Илтурко  Whistling Laughing не че и съм се надявала за новата ролА да го видя батЮ с бяла престилка или пък да я играе нещо хот върху розАви чаршафи но ще излъжа, ако не кажа, че мечтаех за нещо съвременно.  Нейсе... преди всичко го искам да се завърне на екрана.  Party Party Party



 Няма само на мене си уплах да докарвам hahaha hahaha hahaha Плюйте в пазвата и отваряйте  Laughing Laughing Laughing

Скрит текст:
Виж целия пост
# 367
 bishop Въх! Уби ма!
Виж целия пост
# 368

Дръж се, сестро,  Hug Heart Eyes

те това да ти оправя настроението

Скрит текст:
Виж целия пост
# 369
 wavey  Grinning





 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 370
Чеките пак да се поФаля на кой завой съм сега в работилницата  Laughing




Виж целия пост
# 371
Чеките пак да се поФаля на кой завой съм сега в работилницата  Laughing





Крадааааааааааааааааа!  Hug Hug Hug



Джиджи
, меерррси!
Виж целия пост
# 372

Ееее права излязох.  Peace

Зейнеб е бременна в шестия месец. Очаква момченце. Репортерите са я щракнали в Акмеркез.

Питали са я дали е вярно, че Кенан не е отишъл на сватбата на Къванч, за да не се засекат.

Зейнеб: Може ли такова нещо? Защо да го прави? Аз съм омъжена, Кенан също ще се ожени скоро.

Репортер: Приятели ли сте?

Зейнеб: Разбира се.

Радвам се много за Зейнеб. Дано всичко е наред.

Виж целия пост
# 373

Ееее права излязох.  Peace

Зейнеб е бременна в шестия месец. Очаква момченце. Репортерите са я щракнали в Акмеркез.

Питали са я дали е вярно, че Кенан не е отишъл на сватбата на Къванч, за да не се засекат.

Зейнеб: Може ли такова нещо? Защо да го прави? Аз съм омъжена, Кенан също ще се ожени скоро.

Репортер: Приятели ли сте?

Зейнеб: Разбира се.

Радвам се много за Зейнеб. Дано всичко е наред.



varna_2  Hug
Много хубава новина за Зейнеб! Тя е сладурка. Винаги е говорила много открито
и позитивно за връзката си с Кенан.

Берги горката още не знае, че е бременна.  Joy
Да влезе в интернет , да прочете българските медии, че де разбере и
да спре да ходи на фитнес и да бяга по 6 км.  ooooh!  Joy  Joy
Виж целия пост
# 374


Цитат
Берги горката още не знае, че е бременна.  Joy
Да влезе в интернет , да прочете българските медии, че де разбере и
да спре да ходи на фитнес и да бяга по 6 км.

Ако научим нещо ново за Берг, то определено няма да е от българска медия.  Grinning Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия