Готини аркадаши
дано си останат такива,
да не им се налага да ги наричаме пак "колеги' Слънце,
мерсаж за новините! Хабера е много добър.
дано си останат такива,
да не им се налага да ги наричаме пак "колеги'
мерсаж за новините! Хабера е много добър.



днес се усещах, че не само режа, ами и гледам и следя с интерес

днес се усещах, че не само режа, ами и гледам и следя с интерес

Изгледах го от край до край! Нито един от осемте сериала, които гледам в момента или взети заедно не могат да заемат мястото му и да запълнят празнината, която ми остана след края му. Но не губя надежда, чакам.....следващия с него!

Лека вечер на всички!














днес се усещах, че не само режа, ами и гледам и следя с интерес









Препоръчани теми