KARADAYI С КЕНАН И БЕРГЮЗАР - ВСИЧКО ЗА СЕРИАЛА И НОВИНИТЕ ИЗВЪН НЕГО - ТЕМА 73

  • 45 954
  • 739
# 390


Казваш Косе на СинемчитУ й се очертава меден месец на село. Село, ама италианско Joy Joy
Виж целия пост
# 391
Въй Варничка  Hug ... Wink Къванчови опънали палатката на Хаваите дето се казва  hahaha Joy Joy Joy Joy



Цитат
Освен, че Синемка  и брат носели жилетки и пуловери й, оплетени от майка им. Дали е оплела нещо и на зетя, не казват. 35

Само на половината гръб ще ѝ свърши преждата  Joy

Видях , че Джансу, Синем и Бурчин са били на погребение( май баща на режисьор Thinking) но Кенан не ги е придружил.







Казваш Косе на СинемчитУ й се очертава меден месец на село. Село, ама италианско Joy Joy

 hahaha Ти нали ѝ видя снимката от Милано  Wink Едва ли има намерение да спи в караваната  Joy Joy Joy




Да не забравя да благодаря на Галка за удоволствието - "Карадайъ бей" 

Виж целия пост
# 392
Привет, сладурки!  Hug Hug Hug

Хубави почивни дни ви пожелавам!

Цитат
Къванчови опънали палатката на Хаваите дето се казва 

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy  Не се издържа на атмосферните условия, няма как.  tooth


Цитат
Освен, че Синемка  и брат носели жилетки и пуловери й, оплетени от майка им. Дали е оплела нещо и на зетя, не казват. 35

Само на половината гръб ще ѝ свърши преждата  Joy


Айде нема нужда... той зетя е подплатен  Laughing Laughing



Цитат

Ей, че готино  Peace ... Майстор си, косенце  Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 393

Айде нема нужда... той зетя е подплатен  Laughing Laughing




Хихи!  hahaha Да сте чели, че батю се е оплакал от студа на снимачната площадка  Naughty
Само от глад  Joy Joy Joy





Цитат

Ей, че готино  Peace ... Майстор си, косенце

Джиджи  Hug не е мое производство, забърсах го от нета  Grinning
Виж целия пост
# 394

И Кавънчови, дето са на меден месец на Хаваите.


Скрит текст:





 tooth tooth tooth tooth tooth

Киво е в положение - Хади, йенге, стига с тоя плаж да си ходим в хотела.  Embarassed hahaha Joy

Ще чакаме и от нашите снимки по шортета я на цвИтета, я на костенурки с релеф.  Wink Blush Grinning
Виж целия пост
# 395

Ще чакаме и от нашите снимки по шортета я на цвИтета, я на костенурки с релеф.  Wink Blush Grinning

 hahaha Дали ще успеят да ги намерят папараците по поляните на италианските Алпи...Айларипиии!  Joy Joy Joy
В Чешме беше лесно  smile3503








Yeni 
Виж целия пост
# 396
Момичета  Hug ,върнахте ли се от Хаваите...... Grinning Laughing - време е за кафе Grinning

Виж целия пост
# 397
Кенан, Синем, Ugur Yucel, Olgun Simsekи съпругата му Zeynep Kocabeyoglu се забавлявали до ранните часове в заведение в Левент. Синем и Кенан танцували на романична музика.

Като разбрали, че отвън има репортери, групата се притеснила. Започнали да коментират: "Как ще излезем оттук. Пияни сме, да не вземат да ни снимат така."

Кенан се скарал на охраната и казал на репортерите: "Заприличахме на къщата на Биг брадър. Непрекъснато наблюдавате нашата къща. Най-големият проблем на страната е моята връзка. Никой не иска да бъде сниман в такова състояние."
Виж целия пост
# 398
Варна, мерси за превода  Hug

Започнали да коментират: "Как ще излезем оттук. Пияни сме, да не вземат да ни снимат така."

Ама и тези от геджето какви са гадни - достатъчно е да го напишат това и без да ги снимат са ги наклепали, че са пияници  Crossing Arms  tobe tobe ... Grinning Grinning Grinning







Момичета  Hug ,върнахте ли се от Хаваите...... Grinning Laughing - време е за кафе Grinning



Лени  Hug и сладкишчето изглежда страхотно  Heart Eyes


Виж целия пост
# 399
Кенан, Синем, Ugur Yucel, Olgun Simsekи съпругата му Zeynep Kocabeyoglu се забавлявали до ранните часове в заведение в Левент. Синем и Кенан танцували на романична музика.

Като разбрали, че отвън има репортери, групата се притеснила. Започнали да коментират: "Как ще излезем оттук. Пияни сме, да не вземат да ни снимат така."

Кенан се скарал на охраната и казал на репортерите: "Заприличахме на къщата на Биг брадър. Непрекъснато наблюдавате нашата къща. Най-големият проблем на страната е моята връзка. Никой не иска да бъде сниман в такова състояние."

Варничка, благодарско за превода на новините. Особенно много се забавлявам с тези дето се цитират думите им  Joy Joy Joy Joy винаги си ги представям...  hahahaКак играли, как се смяли, как се забавлявали и как папарациото се е навирал под стола, за да ги слуша.  Laughing Laughing Laughing Laughing

Лени,  Hug изкушаващи неща си ни поднесла
Виж целия пост
# 400


Ама и тези от геджето какви са гадни - достатъчно е да го напишат това и без да ги снимат са ги наклепали, че са пияници  Crossing Arms  tobe tobe ... Grinning Grinning Grinning




Те ще отричат като Феридана.

"Не, Махир, не съм пияна!"  Joy
Виж целия пост
# 401


Скрит текст:
Полицай спира видимо посръбнал водач на МПС.
-Господине вие да не сте пили?
-Кво пили бе ей, аз съм Орел!
 
  Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 402
Момичета  Hug



От днес - с "фотографската фея"- Бурчин Heart Eyes
Спокойна нощ! Heart Eyes
Виж целия пост
# 403
Момичета, Кенан ви пожелава Лека нощ!

Виж целия пост
# 404
Привет и хубава неделя на всички!  Hug Hug Hug

Лени, Гардения  bouquet bouquet



Берг е голяма бонбонка! Heart Eyes

 Angry Колегата ѝ обаче въобще не му е захарасано  Laughing

Разбунтувал се е срещу папараците и им е дръпнал една реч. Ще се опитам от английски, пък Варна после може да ме коригира, защото от турски е друго, пък ако можехме да му я чуем тирадата щеше да бъде още по-интересно... Rage  Joy Joy
В Джихангир Кенан е засечен от репортери и след като започнали да му задават въпроси за личния живот и подготовката за сватбата той избухнал: „Ясно е ,че нашият живот е като в шоуто „Биг Брадър”...семейтвото пристига, жениха иска ръката на булката, слага пръстена...На мен ми е неудобно от такива новини.В резултат на това, че ние ще създадем общ дом. Вече няма значение дали сме влюбени, ние се опитваме да създадем семейство.Моля, уважавайте нашият личен живот.Ние не идваме от космоса, ние също сме част от народа на тази страна.Има толкова много проблеми в нея, всеки ден се сблъскваме с тях и се срамувам да чета новини за себе си.”

Потвърдил е , че лятото ще снима филм , вероятно в Италия. Няма информация за партньорката си.

Въпреки гнева на Кенан, журналистите продължават да търсят новини за сватбата. Разбрали са,  че булчинската рокля  ще я шие приятелката на Синем – дизайнерката Тувана и ще бъде в класически стил.

http://www.turktime.com/haber/kenan-imirzalioglu-bbg-evi-gibi-olduk/385660
http://www.hurriyet.com.tr/bbg-evi-gibi-olduk-40061172?noMobile=true
http://www.tvaktuel.com/kenan-imirzaliogludan-bbg-benzetmesi-28-02-2016/





Levent 26/02/2016






Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия