KARADAYI С КЕНАН И БЕРГЮЗАР - ВСИЧКО ЗА СЕРИАЛА И НОВИНИТЕ ИЗВЪН НЕГО - ТЕМА 73

  • 45 954
  • 739
# 450
Добро мартенско утро, сладури! 

Нека баба Марта днес освен с традиционната мартеничка, да ви закичи със здраве, щастие и късмет!  Hug Hug Hug



Темата на вечерта я изчетох с усмивка, но да се включа в нея така и не успях  Grinning Grinning Grinning ама да се знае ... на менИ зведзите ми ги говорят  Mr. Green и сватба ще има, и работа... някой ден  Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 451
Честита Баба Марта! Hug Много здраве,радост и любов! bouquet love001
Виж целия пост
# 452
Виж целия пост
# 453
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!!!Здраве, Щастие, Късмет, Сбъднати Мечти и Успех навред!





В блога си Месут Яр е написал , че Кенан Имирзалъолу е подписал договор с Ай Япъм и ще се появи през новият сезон в исторически сериал за края на отоманската империя.Той пише, че след като е гледал "Яндъм Али" неговият приятел Кенан е един от малкото достойни за такава работа и историята ще си заслужава да се види...
http://televizyongazetesi.com/kenan-imirzalioglu-kendine-yakisan … iyi-buldu/33942/4

Други пък посочват статия, в която Кенан е казал на репортери, че ще снима филм



... Thinking В края на краищата нали вече има официален сайт  Wink ще изчакаме там да прочетем новините  Grinning
Виж целия пост
# 454


Един казва сериал, друг филм. Кой чул, кой разбрал... Joy

Ще броим пилците наесен.  Grinning
Виж целия пост
# 455
В края на краищата нали вече има официален сайт  Wink ще изчакаме там да прочетем новините  Grinning
И на него не вярвм. Миналата седмица се беше бъгнал, никакъв го нямаше.  Whistling
Изпървом  разчитам на очите на Варничка, на  нюха на косева, на споделените вам чувствата и мисли  Hug Hug и после на сайта.  Laughing  Laughing Laughing
Виж целия пост
# 456
В края на краищата нали вече има официален сайт  Wink ще изчакаме там да прочетем новините  Grinning
И на него не вярвм. Миналата седмица се беше бъгнал, никакъв го нямаше.  Whistling
Изпървом  разчитам на очите на Варничка, на  нюха на косева, на споделените вам чувствата и мисли  Hug Hug и после на сайта.  Laughing  Laughing Laughing

Да се надяваме репортерите да надушат нещо.

На мен ми се праща отгоре само, че няма да е дизи, ако става дума за края на Османската империя. Какво толкова ще се занимават с това. За филм по става темата. Щом толкова се говори, явно нещо около тези събития ще се въртят нещата.

Ама то се говореше, че и Къванч ще снима филм февруари-март. Пък нищо. После се вдигна пушилка около новия сериал на Чачко. И там утихнаха нещата. За сериала на Джансу да не говорим.
Ще видим какви ще ги забърка г-н Чатай през новия сезон. Този сезон, като никога, изкара с едно дизи.
Виж целия пост
# 457
На мен ми се дава, че догодина Кенан ще играе ей в такъв истински филм  Laughing Laughing Laughing



А за Ил Турко и аз мисля, че ще е само 2 часа филм  Peace

Сайта работи http://kenanimirzalioglu.com/
Виж целия пост
# 458
Честита Баба Марта!Да сте здрави и щастливи!
Стига с тия исторически сериали,не е ли ред на една съвременна история?Наистина трябва някой интересен сценарий,защото в момента каквото и да загледам,някак не ме грабва,просто си убивам времето.Загледах поне четири дизита,и ако първите няколко епизода е обещаващо,то после става супер досадно и еднотипно,а и любовта,която би трябвало да основната тема в този тип филми,нещо не им се получава на героите този дизи сезон.А за любовните сцени да не говорим,те въобще не присъстват.Ще търсим ние Махир и Фериде,ама няма.
Виж целия пост
# 459
На мен ми се дава, че догодина Кенан ще играе ей в такъв истински филм  Laughing Laughing Laughing




Иншаллах!  Laughing Laughing Laughing

Ходи му на патронЯ!  Heart Eyes Heart Eyes  Heart Eyes
Виж целия пост
# 460
На мен ми се дава, че догодина Кенан ще играе ей в такъв истински филм  Laughing Laughing Laughing





Таз година звездни булки, догодина звездни люлки.

Забравих да ви информирам предните дни, че актрисата Айча Бингьол роди близначета. Две момичеца, Лейла и Айлин.
Виж целия пост
# 461
Да са и живи и здрави близначетата. Heart Eyes Май не съм я гледала тази актриса. Thinking





Видях новина, че ще финализират Каралицата...жалко за Фунда, както и за другите актьори.
Виж целия пост
# 462
Да са и живи и здрави близначетата. Heart Eyes Май не съм я гледала тази актриса. Thinking



Игра във "Времето лети". Имаше малка роля и в "1001 нощ".

Децата са чакани цели 15 години.



Цитат
Загледах поне четири дизита,и ако първите няколко епизода е обещаващо,то после става супер досадно и еднотипно,а и любовта,която би трябвало да основната тема в този тип филми,нещо не им се получава на героите този дизи сезон.

Точно в същото положение съм. Изглеждам една серия, най-много две и съм дотам.

Сценариите наистина сериозно издишат. А в някои теми и идеи има потенциал, но като няма достатъчно дарба, за да бъде разгърнат, към 4-5 епизод става досадно.
Виж целия пост
# 463
 Heart Eyes Heart Eyes




Виж целия пост
# 464
Новината за Айча я прочетох тези дни и много се зарадвах. Такива новини винаги ме усмихват  Grinning още повече, че в нея има едно такова излъчване, което много харесвам.  Peace

Имаше малка роля и в "1001 нощ".


Слънце, те тука вече ме втрещи  Shocked хич не я помня нея да съм я виждала там.  Thinking  Подскажи, моля те, заглавието й във филма   Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия