https://www.instagram.com/p/BCg8prcy9X1/?taken-by=berguzarhalitfan
Es la historia de un amor
Любимоооо! Не знам дали е пял на испански. Това май го нямаше в първия концерт.
https://www.instagram.com/p/BCgyl1aysKC/?taken-by=berguzarhalitbahia
https://www.instagram.com/p/BCgxD8ZysHP/?taken-by=berguzarhalitbahia
Ben seni oyle sevdim
"Така те обичах"
Хора, присъствали на концерта са казали, че Халит е посветил тази песен на Берг.
Тя се разплакала, докато я изпълнявал.

https://www.instagram.com/p/BCgl6U5SsG6/?taken-by=berguzarhalitbahia
Тема от ВВ в края на концерта
https://www.instagram.com/p/BCgjAY4M2kN/?taken-by=berguzarhalit_brasil
Тема от " 1001 нощ"
https://www.instagram.com/p/BCgizW6M2j1/?taken-by=berguzarhalit_brasil
Още едно испанско парче, но на английски. И това мисля, че е ново.
Латиносите в ИГ са на седмото небе.

https://www.instagram.com/p/BCgiThyM2jI/?taken-by=berguzarhalit_brasil
Sway
Друго любимо парче
https://www.instagram.com/p/BCggSfSFC9a/?taken-by=berguzarhalitfrombrazil
Арабска песен
https://www.instagram.com/p/BCgfSBgFC7o/?taken-by=berguzarhalitfrombrazil
Поне за малко да се докоснем до атмосферата на този страхотен концерт!


на Карач. 
