KARADAYI С КЕНАН И БЕРГЮЗАР - ВСИЧКО ЗА СЕРИАЛА И НОВИНИТЕ ИЗВЪН НЕГО - ТЕМА 73

  • 45 952
  • 739
# 525
Добро утро с още клипчета и снимки от концерта на Халит в Бахрейн.

https://www.instagram.com/p/BCg8prcy9X1/?taken-by=berguzarhalitfan

Es la historia de un amor

Любимоооо! Не знам дали е пял на испански. Това май го нямаше в първия концерт.


https://www.instagram.com/p/BCgyl1aysKC/?taken-by=berguzarhalitbahia

https://www.instagram.com/p/BCgxD8ZysHP/?taken-by=berguzarhalitbahia

Ben seni oyle sevdim

"Така те обичах"


Хора, присъствали на концерта са казали, че Халит е посветил тази песен на Берг.
Тя се разплакала, докато я изпълнявал.
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

https://www.instagram.com/p/BCgl6U5SsG6/?taken-by=berguzarhalitbahia

Тема от ВВ в края на концерта

https://www.instagram.com/p/BCgjAY4M2kN/?taken-by=berguzarhalit_brasil

Тема от " 1001 нощ"

https://www.instagram.com/p/BCgizW6M2j1/?taken-by=berguzarhalit_brasil

Още едно испанско парче, но на английски. И това мисля, че е ново.

Латиносите в ИГ са на седмото небе.
 Grinning

https://www.instagram.com/p/BCgiThyM2jI/?taken-by=berguzarhalit_brasil


Sway

Друго любимо парче


https://www.instagram.com/p/BCggSfSFC9a/?taken-by=berguzarhalitfrombrazil


Арабска песен


https://www.instagram.com/p/BCgfSBgFC7o/?taken-by=berguzarhalitfrombrazil
Виж целия пост
# 526
Моля администратора да разреши да изнеса снимките в отделен пост, за да не става "манджа с грозде".

 Grinning Grinning Grinning














Виж целия пост
# 527
Моля администратора да разреши да изнеса снимките в отделен пост, за да не става "манджа с грозде".

 Grinning Grinning Grinning
















Привет!   Hug Hug Hug
Варничка , за по-сигурно ще цитирам снимките. Не, че не уважавам здравия разум у администратора  Grinning Grinning Grinning
Благодаря за всички клипчета и снимки, които си донесла! bouquet Поне за малко да се докоснем до атмосферата на този страхотен концерт!  love001
Черпя едно танго...сабах , сабах Халит ме вдъхнови с прекрасния си глас и със Sway with me  Laughing Laughing Laughing



Скрит текст:
Когато ритъма на марамба започне
танцувай с мен,въздействай ми
като мързелив океан прегръщащ брега
дръж ме близо,въздействай ми повече.


Като огъване на цвете в бриза
извивай се с мен,въздействай ми със спокойствие.
Когато танцуваме ти имаш начин с мен
въздействай ми,въздействай ми.

Другите танцьори може би са на дансинга
скъпи,но моите очи ще виждат само теб
само ти имаш тази магическа техника
когато ние си въздействаме аз ставам мека.

Аз мога да чуя звука на виолите
дълго преди те да са засвирили
карай ме да се развълнувам както само ти знаеш
въздействай ми спокойно,въздействай ми сега.

Въздействай ми,направи ме
развълнувай ме,дръж ме
огъни ме,успокой ме
ти имаш начин с мен.
 
Виж целия пост
# 528
Има лек в спор в ИГ коя песен е посветил Халит на Бергюз. Но посвещение е имало, сълзи също.  Joy

Една арабска фенка, която е присъствала на концерта е писала в туитър, че Халит е изпял за Берг песен от "1001 нощ". Аз съм по-склонна да мисля, че е тази песен, защото другата е с по-закачлив и не толкова прочувствен текст. Аранжиментът, който са направили за Халит, ми харесва даже повече от оригинала.

https://www.instagram.com/p/BCgxD8ZysHP/?taken-by=berguzarhalitbahia

Ето оригинала в изпълнение на автора на песента Кърач.

"Черна нощ"

Дори да скрия лице, да не поглеждам в него и плахо да се свия
Дори да отворя огромни пространства между нас
Дори да застанеш с цялото си същество срещу мен
Очите ти не могат да скрият любовта между нас

Дори да бягам от теб, носещ страховете си
Дори да остана в онази непрогледно черна нощ
Докато сме живи
Ще се срещаме, ще бъдем заедно чрез телата си


Дори да избягам без да  обръщам поглед назад
Дори да загубя всичко  и остана сам
Дори да те изхвърля от сърцето си
Очите ми не могат да скрият любовта между нас



Виж целия пост
# 529
Варна ,много благодаря за поясненията!
Песен,сълзи и много,мното любов! txtloves txtloves txtloves
Сладките ми те! kiss

Много ги обичам!
Виж целия пост
# 530
Варна,  Hug
Благодаря за снимките, клипчетата, информацията!

Халит е невероятен!

Как да не се просълзи Берги?

Това е страхотен жест на внимание от любимия човек! Heart Eyes

Това е любовта!  Heart Eyes

Виж целия пост
# 531
Ето и оригинала на Historia De Un Amor

Чрез туитър организаторите от Бахрейн са благодарили на Халит за прекрасната вечер, която е подарил на публиката.


Скрит текст:
BH Culture Authority @culturebah  1h1 hour ago Bahrain
Thank you to Halit Ergenç & his orchestra for a great concert last night at the #BahrainNationalTheatre #Bahrain





Халит е изпял на френски и тази песен

Ne Me Quitte Pas, Jacques Brel

Халит


https://www.facebook.com/213522235343950/videos/1229354913760672/

Оригинал

Виж целия пост
# 532
.

.
Виж целия пост
# 533


Наде, някои песни са нови, нали? Включени са за този концерт.

Колажът е много хубав.  txtloves
Виж целия пост
# 534
Привет, сладурки!  ooooh! Hug Hug Hug

Заприличах на по-черните братя и сестри с действията от сорта три дена яли -пили и се веселили,  Laughing Laughing Laughing но този път за третия кОпон допринасяте вие. Благодаря ви!  bouquet bouquet bouquet Публикували сте страхотни снимки и музики. Изслушах всичките части на концерта до които имах възможност - страхотен Халит.  Heart Eyes И  с тая крехка кукла до него - много любими.  Heart Eyes

Черпя ви една нежна мелодия, която YT маестрото автоматично ми пусна след видео.....ята  Crazy на Карач.  Hug bouquet

Виж целия пост
# 535



Много хубав е бил репертоарът снощи. Дано излезе клипче с част от концерта, както пуснаха миналата година.   Praynig

Галка, не бях чувала тази версия. И това е мелодия от "1001 нощ". Много хубав аранжимент.
Виж целия пост
# 536
Варна,от трите ,който си сложила,две са нови.Дали ще имаме
щастието да ги чуеме цялите,особено тази посветена на Берги Жеста на Халит
 ме трогна и набързо поправих колажчето малко ,сложих едно сърцице на ръцете им
 с пожелание никога да не се пускат
  kiss
Виж целия пост
# 537
Дали ще имаме
щастието да ги чуеме цялите,особено тази посветена на Берги.

Ще чакаме. Може да пуснат нещо.

Дано имаме толкова много снимки и информация и от посещението им в Южна Америка.


Виж целия пост
# 538
Привет на всички! Hug
Варна, благодаря ти за споделените моменти от концерта на Халит! Heart Eyes
Някак си не съм се съмнявала, че Берг ще бъде до него.
Това е любовта - да споделяш в живота всичко с човека до теб,
да бъдеш негова опора, муза....Всичко да му бъдеш.
Както казваше Халит в предаването на Беяз - да запазиш
за любимия човек най-специалното кътче в сърцето си....
Тяхната любов е толкова пречистваща и заразителна,
толкова истинска и в същото време различна и специална,
че се почувства още на екрана от техническия екип и зрителите,
преди те самите да се събудят с това чувство, че са се влюбили.
Тяхното е друга работа - предопределеност...
Виж целия пост
# 539
Mydream newsm51
Привет на всички! Hug
Варна, благодаря ти за споделените моменти от концерта на Халит! Heart Eyes
Някак си не съм се съмнявала, че Берг ще бъде до него.
Това е любовта - да споделяш в живота всичко с човека до теб,
да бъдеш негова опора, муза....Всичко да му бъдеш.
Както казваше Халит в предаването на Беяз - да запазиш
за любимия човек най-специалното кътче в сърцето си....
Тяхната любов е толкова пречистваща и заразителна,
толкова истинска и в същото време различна и специална,
че се почувства още на екрана от техническия екип и зрителите,
преди те самите да се събудят с това чувство, че са се влюбили.
Тяхното е друга работа - предопределеност...

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия