Огледален Свят - AFK - всичко за актьорския състав-минало, настояще, бъдеще~475

  • 45 772
  • 741
# 255
Не съм фен на майките-орлици. В 99% от случаите това са майки, чието опекунство не позволява на децата им да се научат да летят сами, а това е най-лошото нещо, защото децата все някога напускат гнездото и свиват свое. Ако останат, значи неразвитите им, заради майките-орлици криле, не са им позволили да заживеят свой живот. Другият вариант е майките-орлици да са им избрали бъдещо гнездо, което нито по височина, нито по ширина ще е по мярката на неможещите им да летят пилета. Кофти във всички случаи.
В природата няма майка-орлица, която да не изкара чедото си да лети само. Сред хората не е така. Категорията майки-орлици си остават такива до живот и забравят, че трябва да се спрат, когато децата им вече сами стават орли и орлици. Peace
Виж целия пост
# 256
 smile3508 тук ме кефи определено





баджи селфи - магарелфи ша се задоволиш с това   може и да няма друго селфи реално

 Heart Eyes






Рори с мен ли си ? целувката им в парка  Heart Eyes Емко се обърна   като му каза с теб съм

 
 ново видео от феновете

 Heart Eyes

Виж целия пост
# 257
Красота  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 258
Murat Morgül, Elif Dikeç ve Hazal Kaya.


Голяма тишина в темата...
Виж целия пост
# 259
 Марги не сме тихи  ето селфи- магарелфи ти сложих  и романтични моменти


   като писа за спиралата помниш ли Joy бях сънувала  Ча  разказах ти съня   и ти ми каза защо съм го сънувала   .


 Така и не разбрах  и никой май не знай със сигурност Чаатай какво и каква марка ша рекламира . За джинсите сигурно ли е ? 33uu Братчеда  кат е станал толкоз активен в инфото за Ча да ни кай за кво ша е рекламата  Joy то стана кат иди ми дойди ми    върнал се е  не е се върнал  ooooh! Joy

 тук когато спортуваше    и много си го харесвам по потниче и мускули Crazy  но не прекалено напомпани



 Човек трябва да следва мечтите си  и Браво на Ча че ги следва  и се труди , защото той може и има таланта  Grinning  














 и така започна всичко с един счупен тел  историята на фемир  и така започна всичко и за Чаатай     и  началото на кариерата му
Виж целия пост
# 260
Марги, почивни дни, всеки се е запилял нанякъде..... Какви са тези на снимката с Хазал, имената им нищо не ми говорят newsm78
Гледам си серийките по Лейдито и ме изпълва ужас при мисълта че и в наши дни има хора фанатично религиозни които поставят на първо място някакви съмнителни ценности и омаловажават човешкия живот.
.......
 Вместо да са благодарни до края на живота си, че той обра негативите от тяхната глупост и тесногръдие и благодарение на него тя оцеля физически и психически в онзи ад. И не е само до образованост и религия.
Турските сериали изоблистват от персонажи с такова мислене за криворазбраната мъжка/семейна чест  и какво ще кажат хората, неща, които са им по-важни от живота, добруването и мечтите на собственото им дете! doh

А за майките съм изцяло съгласна с Профи, само ще допълня че на Хатиджето като майка не и дремеше особено за дертовете на щерка и Гюлсюма, важното беше да си наляга парцалите и да не и минава и мисъл да хукне да си почупи стъкларията преждевременно, както всъщност стана Mr. Green
Невбахар я гледах без да искам- по времето когато се излъчваше сериала ако сцените и не бяха с Ферка се възползвах от момента да отида до тоалетната, а после като гледах повторно и потретно Mr. Green сериите я превъртах- пълнеж! Сценаристите имаха нужда от нея, историята не- както беше казала наскоро Профи, причината да живее в същия блок беше единствено за да може капитана да я посещава и да си омесят капите с Емко!



Дзааак Mr. Green
Има и още няколко кадъра където я е хванал по-високо и биото се е отпуснало върху ръцете му tooth Рисковете на професията tooth
Виж целия пост
# 261
като писа за спиралата помниш ли Joy бях сънувала  Ча  разказах ти съня   и ти ми каза защо съм го сънувала.
Помня,помня  Joy Joy Joy

Бел,и на мен нищо не ми говорят тези с Х newsm78.Метнах я ей така просто,според надписа с който вървеше май е нова Peace.

Скрит текст:
Почивни дни,слънце и хубаво време-но какви изненади крие не е истина просто Crazy.При нас вчера град,през нощта вятър,а днес едно хубаво пролетно слънце...Дано слънчо е в повечко отсега нататък Party

Ако не ви затруднявам излишно някой да пише виждате ли ми аватара?Губи се,появява се...Почти си е на мястото,но се чудя другите виждат ли ми го? Thinking
Виж целия пост
# 262
Марги, аз го виждам Peace


Съпоставка на цифрите на Делибал и АО! За първите 3 дни има осезаема разлика в посещаемостта, но в крайния резултат май няма кой знае каква- към 268-9 хил в полза на Делибала newsm78 И това при невижданата реклама на Делибала и премиерите във всеки град! Когато Ча снима първия си филм, народа го знаеше едва от половин година, реклама почти липсваше, както и кой знае каква премиера Peace
топлам означавало среща, събрание- може би в случая на тази таблица да е сбор?

Сега малко новини от Т и латинофеновете на АФК:

Сериалът се радва на голям успех и почти е стигнал по рейтинг латино продукциите, което си е направо феномен!
Всъщност с еднаква цифра са ЗП и АФК, но АФК е едно място пред ЗП:
RATINGPERU TURCAS 3/3
FERIHA 16.2
AMOR PROHIBIDO 16.2
SILA CAUTIVA POR AMOR 13.6
EZEL 6.9
ROSA NEGRA 6
SULTAN 5.5

Рейтинга е от  четвъртък 03.03 Peace Почти след всяка серия обсъжданията са толкова много че става ТТ съвсем спонтанно! Има и нещо което не разбрах- или тв Каракол Колумбия ще започва да го излъчва, или фенове ги засипват с молби за това! Предполагам че тв, която го излъчва се хваща частично и в граничните райони на съседните държави и от там и интереса Wink Дано Джена да дойде и да поясни, че не ми се рови в латино профилите, защото пък там е някакъв ужас от тунингованите им местни звезди ooooh!
Виж целия пост
# 263
Здравейте диспансерки   Mr. Green Hug




 Марги  кат помниш съня ми кажи  примонми кво ми каза , защо съм го сънувала  чи ни помна ooooh!  newsm78




  Crazy на тази фотосесия е трепач   чок хубав  Flutter




 и нова от Т  мисла че е нова с родата но Ча го няма  братчеда ги е пуснал







 Белл го е писала ма и аз ще го сложа  Mr. Green от фен страница  го четох


Чаатай завладя перуанските зрители с ролята си на Емир в Огледален свят ! Сериала се радва на голям рейтинг преведен на испански език ! В Момента турската сага е стигнала 60 епизод в Перу . Скоро се очаква да завладее и зрителите в Колумбия ! .

Виж целия пост
# 264
Murat Morgül, Elif Dikeç ve Hazal Kaya.


Голяма тишина в темата...
Не знам кои са тия, но очевидно са близки на Хазал и са й на гости.
hazalkaya  Sista in town 👯🎊🎈 @paranoidbattledroid photo by @muratmorguls


Ето още една снимка - този у Хазал с две от кучетата й.
Виж целия пост
# 265
Чаатай завладя перуанските зрители с ролята си на Емир в Огледален свят ! Сериала се радва на голям рейтинг преведен на испански език ! В Момента турската сага е стигнала 60 епизод в Перу . Скоро се очаква да завладее и зрителите в Колумбия ! .



Феми това пак  от онзи сайт ли е, който мамата филтрира и не позволява да се отвори линк към него?
От кога е написаното? Бас държа че собственичката му го е преписала снощи от мен- аз написах че не съм сигурна в превода, а тая вече даже и новина произвела!
Нарочно премълчах името на излъчващата го в Перу телевизия, подчертах че не съм сигурна дали  колумбийска тв ще го излъчва или фенове са я заляли с молби за същото- учила съм за кратко испански преди 20 години, но езиците не са ми силна страна!
Като е толкова осведомена, къде и е инфото за излъчващата го тв в Перу? Преди се канех тая да я подведа с някоя лъжлива новина, но работата ще замирише като на свършена в един друг двор из маалата,  но от това няма да пострада преписвачката, а читателите и....

За въпросната снимка с Хазал, срещнах инфо че момчето и момичето са братовчедка на Хазал и съпругът и- колко е вярно не знам!

 

Хазал в реала със сакото от сериала Wink
Виж целия пост
# 266

Съпоставка на цифрите на Делибал и АО! За първите 3 дни има осезаема разлика в посещаемостта, но в крайния резултат май няма кой знае каква- към 268-9 хил в полза на Делибала newsm78 И това при невижданата реклама на Делибала и премиерите във всеки град! Когато Ча снима първия си филм, народа го знаеше едва от половин година, реклама почти липсваше, както и кой знае каква премиера Peace
Учудващо newsm78.Работата с Делибала малко намирисва на една друга Mr. Green-осмото чудо.Големи хвалебствия,които в огромна степен сигурно са оправдани по отношение на филма,но цифрите не са много по-различни спрямо Анадолски орли...Коментирам,а дори не знам в какво се състои тази съпоставка-гледания на фрагманите ли Thinking

!!! Я ударете по едно рамо на нашата.Само ако искате разбира се Laughing
http://voteformost.com/serenay-sarikaya-vs-hazal-kaya-duel/

Феми,отговорям на въпроса ти Laughing.По темата съм:
Скрит текст:
Значи беше лятото на 2015-а,ти в кафенето май newsm78 реши да споделиш съня си...Сънувала си Ча,била си с приятелка.Ама почваш се въртиш като муха без глава  no.Аз без спирала,без гланц за устни  smile3555,как да му се покажа такава,виждам го за пръв път-може и за последен...И препускаш нанякъде да се разхубавяваш Mr. Green.Като се връщаш Чачо го няма.И ти почваш се жалваш,че дойде и отиде... Sob

После го разказа и на нас в темата.Аз викам знак е това,знак-трябваше да си вземеш автографче.Ти пък питаш аз така ли съм щяла да направя Joy.Викам,чИ кЪк Naughty-мен нямаше толкова да ме е срам Naughty.Само дето подписа на някого е последното,което ме впечатлява Mr. Green.И почнахме оттам да се шегуваме как и какво ще му готвим ако е при нас двете Чачославски баджаначки hahaha,ти се оказа по-добрата готвачка от двете.Пък аз щото не обичам да готвя,не обичам и да ям си предлагам бобчето,което си ми става добре...Ти викаш "да няма неприятни последици после" и те така...  hahaha

И в този ред на мисли-тичай в кафенетУ  smile3513 и виж Миленка днес е разказала сънче,подобно на твоето.Главният герой там е друг обаче  Grinning.

Виж целия пост
# 267
Марги това е бокс офис на филмите минали по кината в Турция т.е. посещаемост, печалба и т.н. Съпоставени са първите цифри, които са за първите три дни посещаемост след премиерата- в случая 274,991/ 155,606 (тук има голяма разлика, явно очакванията са били големи и посещаемостта е нараснала рязко) Следващите цифри в табличката по милион и нещо, са крайния резултат на двата проекта  където видимо крайната разлика не е голяма-  едната наближава 1,2 млн. а другата 1,465 млн. Peace
Отгоре в зелено пише сеирди (гледали) Peace
Не просто намирисва на познатите ни похвати, ами баш са си те hahaha Цифрите го казват, крайната разлика не е голяма с огромна реклама сега и почти без преди 4 години  Mr. Green
Аз макар че не съм го гледала, също вярвам че по-добрия проект е Делибал, най-малкото очаквам историята да е по-дълбока, а и в АО Чачовата партньорка Ханде Субашъ беше по-скована и от него, направо жива-умряла.... Но цифрите са близки, така че каквото и да ни говорят някои..... Mr. Green

Марги аз от няколко дни удрям по едно рамо за анкетата Mr. Green

https://twitter.com/SaraLovesKT/status/699279201816416257  удобна за разнасяне Mr. Green

ПП Какъв сън rotfImao
Виж целия пост
# 268
 Белл не сайта с клюките а от фен страница е   но те и нас ни четат  и даже и пернатите четат  Joy

https://www.facebook.com/OgledalenSviat.S2/posts/1129170227134379

  писали и за братчеда ко е казал че Ча  ша се завърнел скоро  писали известен адвокат в юридеческите среди близъ до Ча   разкрил    Joy

 Heart Eyes Flutter тук е с брада но  леко набола  и  му отива  набола  



 баджи  bouquet    ма ка си го разказала     смешно  rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImao ми ако му сготвиш на Ча боб    мой да има  изпарения после  Joy  

Скрит текст:
спомних си  в автобус бехме с приятелка и слязахме се разходим  и ко да вида Ча  ма то шумотевица  даже и меринджея сънувах   hahaha викам щом е тук Енгин и Ча трябва се появи от некъде  Joy   и тъкмо си сложих спиралата съм убава за Ча   Mr. Green и се събудих  вероятно от шума и така  ooooh!    предния път беше,  защото исках да пътувам  и ето сънувах го  Joy ти кат немаш спирала и не си суетна ша ми земиш ти автограф  като на баджаначка като го сънуваш


  и за Делибала филма от същата фен страница пеше че ще излиза на  DVD   ма ние пак не мой го докопаме   и да гледаме филма  #Cussing out   при нас в БГ няма да го продават



 довечера Гюлсюмката и Корай       Емир  требваше му попречи     какво като  спал с Гюлсум    ooooh! за съжаление  това не ми харесва при тях  избират ти   и ти немаш думата  #2gunfire  има райони които   е ужас  като в Съла Завръщане    сериала показваше  традициите  им и как си принуден  да  живееш .     Религията им е  ooooh!  


  Подкрепих Хазалка  в анкетата  Simple Smile
Виж целия пост
# 269
 wavey

Ако трябва да съм безпристрастна а и съм, то Ча в АО на моменти беше дървен като дърводелски метър(казвам го в най-добрия смисъл на думата и в никакъв случай не го критикувам с тези си думи), а в откъсите от Делибал, които кажи-речи са си целия филм Mr. Green Чаги играе брилянтно(за мен), и е на светлинни години като игра в сравнение с АО. Даже в АФК игра много по-добре отколкото във филма при все, че вече имаше тренинг като актьор(един цял снимачен сезон).
Вай бе, Laughing я откъде си набавяли новини. Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия