В природата няма майка-орлица, която да не изкара чедото си да лети само. Сред хората не е така. Категорията майки-орлици си остават такива до живот и забравят, че трябва да се спрат, когато децата им вече сами стават орли и орлици.
тук ме кефи определено
Емко се обърна като му каза с теб съм 
бях сънувала Ча разказах ти съня и ти ми каза защо съм го сънувала .
Братчеда кат е станал толкоз активен в инфото за Ча да ни кай за кво ша е рекламата
то стана кат иди ми дойди ми върнал се е не е се върнал

но не прекалено напомпани


Рисковете на професията
бях сънувала Ча разказах ти съня и ти ми каза защо съм го сънувала.

.Метнах я ей така просто,според надписа с който вървеше май е нова
.
.При нас вчера град,през нощта вятър,а днес едно хубаво пролетно слънце...Дано слънчо е в повечко отсега нататък 

И това при невижданата реклама на Делибала и премиерите във всеки град! Когато Ча снима първия си филм, народа го знаеше едва от половин година, реклама почти липсваше, както и кой знае каква премиера 
Почти след всяка серия обсъжданията са толкова много че става ТТ съвсем спонтанно! Има и нещо което не разбрах- или тв Каракол Колумбия ще започва да го излъчва, или фенове ги засипват с молби за това! Предполагам че тв, която го излъчва се хваща частично и в граничните райони на съседните държави и от там и интереса
Дано Джена да дойде и да поясни, че не ми се рови в латино профилите, защото пък там е някакъв ужас от тунингованите им местни звезди


на тази фотосесия е трепач чок хубав 
И това при невижданата реклама на Делибала и премиерите във всеки град! Когато Ча снима първия си филм, народа го знаеше едва от половин година, реклама почти липсваше, както и кой знае каква премиера 
.Работата с Делибала малко намирисва на една друга 
реши да споделиш съня си...Сънувала си Ча,била си с приятелка.Ама почваш се въртиш като муха без глава
.Аз без спирала,без гланц за устни
,как да му се покажа такава,виждам го за пръв път-може и за последен...И препускаш нанякъде да се разхубавяваш
.Викам,чИ кЪк
-мен нямаше толкова да ме е срам
.Само дето подписа на някого е последното,което ме впечатлява
,ти се оказа по-добрата готвачка от двете.Пък аз щото не обичам да готвя,не обичам и да ям си предлагам бобчето,което си ми става добре...Ти викаш "да няма неприятни последици после" и те така... 
и виж Миленка днес е разказала сънче,подобно на твоето.Главният герой там е друг обаче
.

Цифрите го казват, крайната разлика не е голяма с огромна реклама сега и почти без преди 4 години


тук е с брада но леко набола и му отива набола
ма ка си го разказала смешно
ми ако му сготвиш на Ча боб мой да има изпарения после
викам щом е тук Енгин и Ча трябва се появи от некъде
и тъкмо си сложих спиралата съм убава за Ча
предния път беше, защото исках да пътувам и ето сънувах го
ти кат немаш спирала и не си суетна ша ми земиш ти автограф като на баджаначка като го сънуваш
при нас в БГ няма да го продават
за съжаление това не ми харесва при тях избират ти и ти немаш думата
има райони които е ужас като в Съла Завръщане сериала показваше традициите им и как си принуден да живееш . Религията им е

Препоръчани теми