
Вярно че се вижда зъбна протеза в гифчетата, които е сложила ФемА, но към този момент е направо китка, в сравнение с други моменти от Меджезирския период
на някои кадри само е оголил зъби, дето уж трябва да са някаква усмивка, но не приличат на такава 
Рори, точно така е, но във въпросния филм този момент е представен много наивно! Върха беше как с преглед с ехограф отсякоха за негодността на яйцеклетките
И на мен ми дотъпяха розите..... А капитана даже и за фон не го ползват пълноценно
Иначе историята започна интересно, Гюлфем е виновна за състоянието на брат си, долавя се че изпитва вина, но главно когато той е около нея, през останалото време си е много добре....За пореден път ТТ

Бихтер не е безчувствена, на няколко пъти точно тя караше Бехлюл да приеме нещата такива и тя да се разведе с чичо му и после да започнат начисто, казваше че все някак ще се оправят, ще заминат надалеч, може би в Америка.... После започна да играе мръсно, защото беше наранена, виждаше че отсрещната страна е категорична по въпроса, който я вълнуваше нея.... Не я беше грижа за семейството на Аднан, защото не беше израсла с това семейство, беше го приела заедно с Аднан, да не говорим колко истински опити направи в началото да се сближи с Нихал! А като се има предвид, че в началото на историята бързаше да се отърве от майка си и най-вече да и натрие носа, видя в къщата на Аднан нещо, което никога не беше имала- мила семейна картинка, но този път главата на семейството не и беше баща, а мъж и когато взеха да и се проясняват нещата в кого е влюбена и кого просто обича, ама не чак толкова, вече беше късно, защото беше стъпила накриво....Хареса и обичта и подкрепата, не на последно място и финансовата разбира се
. Много ми е антипатична и без да съм я видяла в действие.

Още от тогава понатрупах серии с дублаж от първия сезон! Бях писала на някои от момичетата, които вече не пишат тука.... Имаше една Пепи, тя ми даваше линковете, защото понякога си ги разменяхте на ЛС.... Първо имах едни серии, някой фен се беше опитал да ги слива по две, та бяха по час и половина, после тях ги изтрих, защото заради големите файлове качеството беше лошо, а дублажа се разминаваше.... Тогава само преглеждах темата, звездния ми миг (разписването) дойде когато го пуснаха по Бтв, но не помня всъщност дали не се разписах няколко дни преди това 

.Понеже беше скоро след спирането му.Да бе,пиша и сама си вярвам чак
-ако 3-4 месеца след края му се броят за малко...обаче откъдето и да погледнем не са.
,в един момент разбрах,че ФЕмирските въпроси все още се обсъждат и чаааак тогава преминах на новите...
.Доста сдържана личност съм
,чудех се как аджеба целият народ тук слага какво му сърце сака,пък аз да не мога...Но се свиква
.Прилива си викам ще го гледам и даже да бях на вълна ФЕмир търсех нещо,което да ми хареса и там.Доста се самонавивах,но накрая се отказах...Краят за мен беше приблизително равен на началото
.