Сладкарничка за книги - тема 61

  • 55 509
  • 728
# 195
Нели  Hug Ще го чакам утре
И тук се чуди дали ще вали. Дано изчака, че след малко отиваме да водим Кати на музика.  Довечера колкото иска да вали...
Ще ви нагледам пак довечера
Виж целия пост
# 196
Нели, и аз почнах да си харесвам обувки по магазините.  Grinning Даже мерих  едни, но нещо неми паснаха съвсем... Ще продължавам да разглеждам.  Wink

Рейн, и аз много обичам дъжда, но днес сутринта се сетих за теб и че ще те изкефи деня...  Hug

За замитането - моето предположение е, че има желаещи от темата да бъде поразчистено... Ами то, ако така се оправят нещата, ок...  Confused
Виж целия пост
# 197
Какво замитане споменавате, момичета?
Онзи ден е разчиствано, добре, имало е нещо нелицеприятно, но сега какво се случва? Аз назад не чета, не съм забелязала.
Виж целия пост
# 198
Ами...нищо не ми каза тоз лекар. Нито преглед като преглед, нито ме прати на някаква снимка, директно хапчета и инжекция..на невролог ходих. Някакво възпаление (уж) съм имала...иди го разбери. Егати врачките.

Нели, Петя мисля, че има предвид, че като има даден пост с нещо кофти написано и отдолу се избира опция да се информира модератор..
Виж целия пост
# 199
Мери, ти с какъв проблем ходи, ако ти се споделя?

Нели като каза, че Малък Сечко си отива, то наистина месецът свърши, ей я де е пролетта зад ъгъла Simple Smile ама аз за разлика от теб не съм правила нищо пролетно за чистене Simple Smile

Мариет, заета програма имате Simple Smile

Голям мързел ме гони тия дни, то не е мързел даже ами направо летаргия имам предвид. Ужас, хем не ми харесва хем не мога да го преодолея.


Виж целия пост
# 200
Аз на пролетта доверие нямам. Още помня ланския пролетен снежец. То такова чудо.... И април месец сняг ни е валяло.
Мери, бързо да минава.
Пролетно чистене може да правя по някое времв тази година,  може и догодина. Не е спешна работа...
Виж целия пост
# 201
Е, Алекс, как, последните години винаги вали сняг и пррз април Simple Smile ама друго си е, знаеш, че няма голям шанс Simple Smile
Виж целия пост
# 202
Пролетно чистене може да правя по някое времв тази година,  може и догодина. Не е спешна работа...
hahaha
Алекс президент  newsm18!
 Hug
Виж целия пост
# 203
Минавам да се разпиша...
Много работа отново, сама съм вече от една седмица и така за 6 месеца Rolling Eyes и ми е много натоварено, изморена се чуствам Tired, а и месец ще приключваме ooooh!
Вчера 25 градуса, днес дъжд и едва 9 Rolling Eyes, много гадно така...но важното е че пролет идва, да ни е пролет и в сърцата Heart Eyes
Нелко, кви прозорци бе душа Grinning, не е ли рано, аз като не обичам да ги мия и си намирам оправдания... Laughing
Хубава вечер, девойки!
Виж целия пост
# 204
Пролетно чистене може да правя по някое времв тази година,  може и догодина. Не е спешна работа...
hahaha
Алекс президент  newsm18!
 Hug

  Party Joy  thumbsup

 

Нелко, кви прозорци бе душа Grinning, не е ли рано, аз като не обичам да ги мия и си намирам оправдания... Laughing


 Мен често ме хапе кучето, затова така си шетам като ме прихване. Но откакто имам онзи син вълшебен парцал, чистенето на прозорци е с песен.  Mr. Green

Мариетко, браво на теб, за добрата инициатива и изпълнението й!  Peace

 Спокойна нощ и да не настане потоп среднощен. Тук така духа, че преди малко е паднала една керемида от съседния блок.  Crazy
Виж целия пост
# 205
Пролетно чистене може да правя по някое времв тази година,  може и догодина. Не е спешна работа...
hahaha
Алекс президент  newsm18!
 Hug
Blush Ами тя работата да не е пиле, та да избяга.. Добре че вкъщи не идват много много гости...
Та сега обмислям, хола и кухнята имат нужда от почистване. Дали ако затворя очи върху възглавницата и ги отворя утре сутрин всичко ще се е подредило? Или ще се наложи аз да я свърша таз лоша работа....И защо да чистя като утре по това време няма да си личи....Ей такива мисли ме терзаят...
Виж целия пост
# 206
Ули, имам някаква болежка мааалко под кръста, над опашката и днес тоя ми изписа два вида хапчета, инжекция и магнезий?! Без снимка, без нищо... От мислене какво да пия и да не пия, ме заболя главата. След 10тина дни пак ще ходя, за да ме праща на физиотерапия. А там каква терапия ще ми правят, след като не знаят какво ми е, ми е мега интересно и необяснимо...!
Виж целия пост
# 207
Познайте кое отпускарче идва да ви нагледа?!  Crazy  newsm44 newsm68 newsm57

Алекс, горкото болно бебче! Да му минава много бързо и по-добре да си е предишния ревльо, отколкото болен, но тих!  Praynig Hug Heart Eyes

Мариетка, аз гофретник от Лидл имам, не готвя по принцип, но гофрети много заобичах и се научих да правя. Много съм доволна от него, загрява бързо, бързо изпича гофретите, само че е единичен, за голяма гофретка!  Heart Eyes Crazy Crazy
Силвър Крест май беше марката!  Peace Peace

Аз пък да се похваля - имам си чуден разделител и ключодържател от нашето Деси! И двата са котешки, разбира се!  Heart Eyes Тя беше така мила да ми направи, след като я помолих, прекрасни са, да знаете!!! И чудна късметлийска мартеничка, която ще е първата, която ще си сложа на 1ви март  Heart Eyes
Благодаря ти, Деси, отново!  Hug Hug
Как е кученцето, което прибра? Има ли развитие?  Praynig

И аз трябва да ходя на зъболекар, на гинеколог, всичките рутинни неща, за да ми се махнат поне те от главата за тази година  Thinking

Момичета, вие ще пазарувате ли от Сиела или друго място на 3ти март? Аз съм си направила списък с няколко задължителни неща, дано не ме сложат на работа, за да си напазарувам спокойно.  :peace
Надявам се и на Еднорог, заради "Малкия приятел" на Дона. Лу, подшушни ни нещичко!  Mr. Green Heart Eyes

Дев, при вас какво се прави за празника? Сигурно ще е приказно, на дребната много ще й хареса, каквото и да измислиш!  Peace Hug Hug Аз при вас никъде не съм ходила по музеи, чак ме е яд!!!  Crossing Arms

Мери, нашите доктори са такива! Потърси второ мнение, друг доктор, друга болница. Търси в интернет съвети за добри специалисти, аз много пъти съм намирала читави доктори точно от тук   Peace Дано скоро се оправиш!  Hug

Нелко, как е твоят син? Мина ли му вече?  Hug Hug
Пуканки и аз обичам много, но понеже имам слаби венци и техните люспички ми се пъхат във венците и после е досадно  Rolling Eyes Ама ги ям, де!  Mr. Green

Аз пък съм в отпуск до събота включително. Малко е, знам, но при нас това си е лукс. Ще гледам да се възползвам максимално. Имам да купувам мартенички, да изпращам разни неща, днес си получих заплатата и вече пуснах една поръчка в Али-то за едно котешко портмоне  Mr. Green Mr. Green
Сега заглеждам един часовник и вече си го купих!  Whistling Crazy Crazy

Тъжно и тихо е тук, но вярвам, че скоро ще е различно!  Hug bouquet

Виж целия пост
# 208
Бъбли, оправя се Мрънчо и си връща старата ревлива форма.... Аз друго такова бебе не бях виждала - кат е здрав, реве и се сърди (упрашил е целия блок, плюс част от роднините ми, другата част просто още не са го чували), като е болен - тих, усмихнат, послушен. Както казват у наше село "Всички наопаки, той на терсине" Laughing  И все пак, здрав да си ми е.
Хм, ако се задържат малко парички в мен, може да си купя някоя и друга книжка. Все пак и празник имам след това, подарък да си подаря.
На зъболекар и аз трябва да ходя, не просто трябва, а е наложително. Но както казах и на зъболекаря - налага се да почакам Мрънчо да стане по - поносим, че ако го оставя сега на някой да го гледа, ще ме намрази до края на живота си.  Joy
Досега чистих, да се отбележи че не съм чак такъм мързел, какъвто се изкарвам.  bowuu Даже съм много работлива, ама се прикривам, че иначе работата ще почне често да ме намира... Сега отивам да се мятам в леглото.
Лека нощ от мен. Да сънувате хубави неща.
Виж целия пост
# 209
Добро утро



Ако посоката, в която си се запътил ти носи радост, не питай какъв ще е пътят...просто върви!

Допивам си кафето, няколко разкрасителни процедури направих тази сутрин и сега ще се оправям за работа.

Лоренка, честит рожден ден, желая ти всички мечти да ти се сбъднат.



Кученцето утре ще го водя на лекар, едно момиче ми съдейства. Двама мъже се свързаха с мен за него, ще видим каква ше му е съдбата.

Хубав ден, по-късно ще намина.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия