Кюретаж и забременяване след това - тема 63

  • 39 075
  • 739
# 315
Моите резултати излязоха
Прогестерон - 53.65
ЧХГ - 26 893.7
Вчера съм била в 5 сед и 6 ден. Мисля, че ЧХГ' то май е нормално сметнах с калкулатора предното беше на 03.02 - 137 и това на 16.02 излиза ми, че се удвоява на 41ч . За Прогестерона нищо незнам защото не съм пускала никога, преди да го пусна от 31.01 започнах 2х1 дуфастон от 08.02 минах на утрогестан 2х1 и от 15.02 след обед съм на утрогестан 2х3 ( сутрин и обед вагинално, вечер перорално) . Ако можете да ми кажате как са ще съм много доволна, а след колко време да пусна пак ЧХГ и да пускам ли въобще отново на 22'ри съм на лекар във Варна.
Виж целия пост
# 316
Моите резултати излязоха
Прогестерон - 53.65
ЧХГ - 26 893.7
Вчера съм била в 5 сед и 6 ден. Мисля, че ЧХГ' то май е нормално сметнах с калкулатора предното беше на 03.02 - 137 и това на 16.02 излиза ми, че се удвоява на 41ч . За Прогестерона нищо незнам защото не съм пускала никога, преди да го пусна от 31.01 започнах 2х1 дуфастон от 08.02 минах на утрогестан 2х1 и от 15.02 след обед съм на утрогестан 2х3 ( сутрин и обед вагинално, вечер перорално) . Ако можете да ми кажате как са ще съм много доволна, а след колко време да пусна пак ЧХГ и да пускам ли въобще отново на 22'ри съм на лекар във Варна.
Лили, на мен това ЧГХ ми звучи много добре.Ако бях на твое място, за собствено успокоение,бих пуснала още един тест след 2 дни.
За прогестерон а,  нека кажат другите момичета, аз никога не съм пускала. Радвам се, че нещата при теб се нормализират.  Hug
Успешен ден на всички момичета  bouquet
Виж целия пост
# 317
Добро утро, момичета, успешна сряда и от мен!  Hug

Лилинце, питай Денис от съседната тема относно хормоналните изследвания за твоя прогестерон, а ЧХГ-то го пусни отново 48 часа след последното. На мен ми изглежда добре хормона ЧХГ, но лекарят ще ти каже, мила. Важното е, че нямаш болки и зацапването спря. Успех!  Hug

Вили, ти в коя седмица си, мила...  Hug
Виж целия пост
# 318
Добро утро!
За кафето съм твърдо за!Който иска спокойно място имам предложения,но съм съгласна и за някое кафенце Simple Smile

На мен ми е 30 ден и цикъл нямам Sad
Вие с вторите цикли как бяхте?
Виж целия пост
# 319
Vili мерсиии  Hug Бъбъл,моя цикъл преди аборта идваше на 36,37 ден.След аборта ми дойде на 36 ден,а сега втория на 31 ден.
Виж целия пост
# 320
Vili мерсиии  Hug Бъбъл,моя цикъл преди аборта идваше на 36,37 ден.След аборта ми дойде на 36 ден,а сега втория на 31 ден.
Винаги съм била с цикъл като по часовник на 28 дни.И сега такива закъснения ме тревожат.
Виж целия пост
# 321
Добро утро и от мен  Hug

Лил ЧХГ-то ми изглежда чудесно, за прогестерона нямам идея не съм пускала никога.

*Bubble* аз още го чакам моя на 24-ти, първия дойде на 31-ви ден преди това на 27ми ден точно и нито миг по-късно или по-рано! Твоя обичаен цикъл колко е дълъг? Преполагам че е нормално след абразио да се нормализира в рамките на 2-3 цикъла.
Виж целия пост
# 322
Аз след първият аборт ми идваше на 36 дена, след вторият на 30. Но ми бяха редовни Simple Smile
Виж целия пост
# 323
На мен след аборта ми дойде на 20-тия ден, след това започна на 30 дни!!!!!
Уффф аз пък отивам днес в Геника и лаборантката била 2-ра смяна и след 11ч. или доведовечера или утре ще ходя пак.....
Виж целия пост
# 324
Привет, мацки  Hug
И аз днес отидох профилактично да се бодна  Grinning, че мина месец откакто изследвах ТСХ, тогава беше 1,35, та да видя сега да не е скочило, ако трябва да взема мерки навреме  Simple Smile
Лил, за прогестерона трябва да напишеш и референтните граници на лабораторията, за да може точно да се коментира  Peace
Виж целия пост
# 325
Референтните стойности за прогестерона са :
Прогестерон         53.65 ng/ml    жени: фол.ф. <1.4; лут.ф. 3.34-25.56;ср. лут. ф. 4.44-28.03; постмен. <0.73; мъже: 0.28-1.22;
Виж целия пост
# 326
Гледайки, реф.стойности, прогестерона ти е перфектен.  Peace
Продължавай да го поддържаш с дозата, която са ти изписали, докато док не каже нещо друго.  Simple Smile
Виж целия пост
# 327
Момичета, току-що ме зарадва втората лелка!...  Simple Smile

Бабълче, не се тревожи, ще ти дойде...    Hug
След абразиото цикълът се пообърква и за два-три месеца ще се регулира отново.

Първата менструация ми дойде на 32-ия ден, сега втората на 26-ия ден, а иначе преди аборта цикълът ми беше идеално точен на 28 дни.
Виж целия пост
# 328
Момичета, току-що ме зарадва втората лелка!...  Simple Smile

Бабълче, не се тревожи, ще ти дойде...    Hug
След абразиото цикълът се пообърква и за два-три месеца ще се регулира отново.

Първата менструация ми дойде на 32-ия ден, сега втората на 26-ия ден, а иначе преди аборта цикълът ми беше идеално точен на 28 дни.
Май и при мен ще се случи нещо такова.
Виж целия пост
# 329
На мен първия цикъл ми дойде след 45 дена май, при положиние, че бях без кюретаж и едва 6та седмица, хормоните яко се объркват, не може да се очаква цикъл като по часовник, поне едни 2-3 месеца му трябват да се нормализира, така че не се стряскай и не го мисли. А и 2 дена закъснение от нормалното нищо не са, дано скоро ти дойде  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия