Кюретаж и забременяване след това - тема 63

  • 39 073
  • 739
# 300
http://prikachi.com/images.php?images/646/8638646L.jpg  оххх още помощ.дано не ви писне от мен  Sad пуснах одеве и допълнителните които ми препоръчват.Но много ви моля,обяснете ми какво предстой с тези изследвания,че докато отида при лекаря ще лудна. Rolling Eyes Sad
Виж целия пост
# 301
Кошмарите не са ме напускали снощи пак сънувах, че правя аборт .... Беше ужасно просто ужасно!
Виж целия пост
# 302
Лили като бях бременна със сина сънувах че правя спонтанен аборт и всичко беше в кръв ..жив и здрав ми е на цели 7г. Simple Smile) не се фокусирай върху тези неща мисли позитивно  Hug

Съни аз не съм никак веща но до колкото разбирам трябва да пуснеш още 2 показатела за да стане ясно? И този MTHFR не е ли за усвояването на фолиевата киселина?
Виж целия пост
# 303
Sunny,
Препоръчително е да пуснеш и др два показателя. Само се заплащат, не се взема кръв и до 2-3 дни ги дават. Ако този месец нямаш възможност, може и след месец-два. Няма нищо притеснително. И при мен излезе, че трябва да ги изследвам и терапията после беше Аспирин Протект. Колкото до др, мисля е Фолиевата киселина, но нека някой запознат да каже. Ако нямаш добър АГ, пиши на проф.Кременски, отговаря на @мейла си, той ще ти ги разчете Wink
Набързо прочетох, щом е хетеро***** не е проблем. Вече лекар ще ти каже по колко ФК да пиеш, от тази NEOPHOLIC META. Която е по-добра от обикновената. И пак казвам, да не се плашиш. Нищо страшно не е, напротив. Следващия път ще знаят каква терапия да ти назначат. Казва ти го човек, който като видя TSH 6.6 и рева два дни, че умира. Е, не умрях и 3г по-късно още съм добре Simple Smile
Виж целия пост
# 304
И аз съм за кафенце, да не ме забравите Simple Smile

Винаги съм си мислила, след аборта, има училища за учители, има семинари и срещи за хората с репродуктивни проблеми, които немогат по естествен начин да видят двете чертички дори, трябва да има и семинари за това как да преживееш загубата на дете и какво да предприемеш, за да не я изживееш отново, защото всички такива като нас имат нужда някой да ги окуражи, да им поговори, да ги изслуша най-малкото.....
СИСИ, абсолютно съм съгласна с теб, трябва да има такива групи и места, но добре, че се намерихме тук  Hug


Виж целия пост
# 305
Няма да забравим никой! Всички са добре дощли!!!! Да си помогнем заедно, да си поплачем, да се окуражим, да си дадем сила една на друга на чашка топла или студена напитка и нещо сладичко за душата! Не бива да живеем със сивотата на болката, сполетяла всяка една от нас!
Виж целия пост
# 306
Давайте да конкретизираме ден, час и място Simple Smile
Виж целия пост
# 307
Ако има нещо за Пловдив свиркайте  Peace
Виж целия пост
# 308
Аз искам с всички да си видя, така ще ви почувствам още по-близки и лично аз ще се чувствам още по-добре
Виж целия пост
# 309
Като гледам, за Пловдив сме четири - Съни, Ванина, Емси и аз.
Ааааа......и Елито каза, че ще хване експресния влак.....   Mr. Green    Hug
 Hug
Виж целия пост
# 310
Товарим се по колите и идваме до Пловдив ей го къде е Simple Smile))
Виж целия пост
# 311
Сладурани! Само кажете кога....  Hug

Момичета, лека нощ от мен, че снощи въобще не можах да спя...
Виж целия пост
# 312
Vili_to,като се появиш,можеш ли да удариш едно рамо за резултатите ми за тромбофилии,че на лични не искам да те притеснявам.
Виж целия пост
# 313
Съни, аз въобще не разбирам от генетичните изследвания, дано момичетата ти помогнат...  Hug
А при кой АГ смяташ да ги носиш?....
Виж целия пост
# 314
sunflower_sunny, трябва да пиеш метилирана фолиева киселина, май при тази мутация назначаваха х2, но това лекар ще каже, нямам я и не съм пряко запозната. Трябва да пуснеш обезателно другите две мутации, но с предишния неуспех и хетерозигота на PAI, е почти сигурно, че ще ти назначат терапия при следващата бременност. Към момента зависи каква, от това какво ще излезе от ACE-то и Фактор 8, но най-вероятно и ти ще си на фраксипарин/клексан. Пускай другите две мутации и чакаме да пишеш какво да казали докторите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия