Кюретаж и забременяване след това - тема 63

  • 39 075
  • 739
# 465
Като сладкишчета сте всички бременни  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Добре, че ви има да ни зареждате с позитивен дух и трепет!!!
Виж целия пост
# 466
Сиси, ами че нали всички една по една ще минем по този път, и то до финал, та да се надъхваме поне  Hug
Виж целия пост
# 467
Привет момичета Grinning, извинявам се, че нахлувам така и директно с въпрос Embarassed. Някои от вас може и да са ме срещали в една друга тема, но сега май ще се прехвърля тук , ако ме приемете при вас Hug. Кога горе-долу трябва да си очаквам цикъла Rolling Eyes? Абразиото ми беше на 26.01., на 12.02. бяха на преглед възстановявам се добре. Започвам да си имам обичайните симптоми за ПМС, все още са леко изразени, ама...... Надявам се всичко да е наред и след 2-3 месеца да опитаме пак да си направим бебче Crazy! Успех и на всички вас  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 468
Phenix при всички е различно, моя например ми дойде на 20-тия ден, но има и случай в които идва ни на 50-тия.... Малко търпение както се казва още малко докато се нормализира....
Виж целия пост
# 469
Феникс,моя дойде на 36-ти ден.Но при всеки различно.Знам,че е нормално до 45 дена.Успех  Hug
Виж целия пост
# 470
 Hug мерси момичета, пфу, дано не се бъгне много. До сега беше като часовник Sad #2gunfire
Виж целия пост
# 471
Охх Полинце дано да си права, в Понеделник ше видим как се развиват нещата...  Hug
 Сиси затова сме тук заедно.. да се утешаваме, да си вдъхваме кураж и надежда, както е казала Поли всички натам отиваме лека полека, така че, както бях казала по-напред в темата скоро ще си мерим на кой корема е по-голям...ще видите  Hug Hug Heart Eyes Само спокойствие.... и накрая пак в същия състав ще си показваме снимки на пухкави бебета  newsm30
Виж целия пост
# 472
И първия и втория цикъл ми дойдоха на 32-ри ден
Виж целия пост
# 473
Ей,пак ви изтървах през седмицата и сега наваксвах Simple Smile
Айде честито на Бъбъл за цикъла!С още една стъпка по-близко до мечтаната бременност си Hug
Лили,не съм експерт по HCG-то,ама май ще ни ръсиш с близнашки прашец Grinning
Полинче,почивай си мила.Като те боли от лежане си помисли как скоро няма да имаш време да лежиш,защото ще бягаш около малкото си съкровище и няма да има време за почивка Heart Eyes
Тракия,абе защо все така ти трият коментарите?Къде остана свободата на човек да се изкаже?
Да ви се оплача,много съм глупава.Ядосах си се много днес. #Cussing outПреди около 6 дена би трябвало да ми е била О и нали поработихме усърдно с ММ...и вчера и днес имах едни такива странни болки ниско долу и ми се вие свят.Та реших,че може нещо да се е получило и днес си направих тест за Б.Ми много ясно че беше отрицателен Cry ама то и дори да сме успяли е много рано да го засече "пиклив" тест.Само се вкарвам в някякъв филм тука.Даже носът ми е запушен и това си го бяснявам като симптом,че съм чувала че има такива случаи.Ама толкова много го искам,че май сама си измислям симптоми.Много съм зле.А никой не ме разбира... Tired добре че ви има вас
Виж целия пост
# 474
Зорничка,май всички сме така със симптомите -нагласяме си ги.Но честно да ти кажа точно в месеца в който забременях нямах никакви симптоми-само гърдите ме боляха(дори и при цикъл не ме болят принципно).Опитай да не си го втълпяваш и с този тест толкова рано само се натъжаваш.Бъди спокойна и ако точицата я има-нека расте в спокойствие.Докато няма цикъл-има надежда.Ще стискаме палци да не идва  Hug
Виж целия пост
# 475
Момичета, ето една статия, която много ми хареса:

http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&view=article&id=725

От цялата статия се просълзих на следния абзац :

Не отдавайте значение на стреса! Обичайните тревоги дали и кога ще забременеете са съвсем в реда на нещата и не влияят на Вашата фертилност. Не обръщайте внимание на хората, които Ви предлагат "изпитаната" рецепта: "Спокойствие и не мисли за това!". Това не е техен проблем

Пожелавам ми въпреки мрачната събота, много да се усмихвате днес!!!
Виж целия пост
# 476
Зори, мерси, миличка  Hug
Раничко ти е за тест, поне след още 6 дни, ще стискам сииилно палци това да е вашият месец  Peace
И аз потвърждавам, че миналия месец, когато видях ++ теста, освен силиконовите болезнени гърди, нямах абсолютно никакви други усещания, за разлика от предните месеци  Laughing
Хубав уикенд и от мен, сладурки Heart Eyes
Виж целия пост
# 477
Зори аз пък да ти кажа за мен... и двата пъти като забременях от момента на О нататък си имам една тъпа  болка ниско долу,  която по принцип я нямам и така бях сигурна, че се е случило, а за тест, наистина е раничко. Аз направих един тест един ден преди очакваната дата за М и беше отрицателен, в деня на М се появи съвсем бледо розова и от там нататък все по-наситена...така че по-добре не избързвай за да не се разочароваш излишно като мен... аз като видях отрицателния един рев, едни истерии, пък на другия ден най-щастливата на света... стискам палци да е станало и те ръся с многоооо прашец...  babydust7 babydust7 babydust7 Hug
Виж целия пост
# 478
Хубава събота и от мен, момичета!  bouquet

Поли, вече си добре, нали, миличка...  Hug
Виж целия пост
# 479
Тракия, пу-пу, всичко е наред за сега  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия