Кюретаж и забременяване след това - тема 63

  • 39 075
  • 739
# 480
Ох че сте ми сладурани бе,винаги знаете как да ме успокоите.Брагодапя ви Heart Eyes Hug
НЕчакам М на 24.02 и до тогава обещавам да не си правя повече теставе:D

Полинче,кажи как си?вече няма нищо,нали?
Сиси,статията е супер.идва ми да я преведа на Словашки и да я показвам на всички тука дето ме плашат,че "щом го мислиш толкова,никога няма да забременееш"  newsm78

Приятна Събота,дами.Почивайте си,обичайте се,забавлявайте се...И много се усмихвайте,защото сте страхотни и заслужавате да сте happy! bouquet
Виж целия пост
# 481
 А,чак сега прочетох Поли.Бравооооо,всичко ще е супер Party
Виж целия пост
# 482
Чудесно, Полинце, много се радвам! Hug
Успешно напред!
 Hug
Виж целия пост
# 483
Благодаря ви, сладуранки  hug
До тук го дотиках, от утре ще подкарвам 10 седмица  Blush
Виж целия пост
# 484
Здравейте Дами, аз пак се вкарвам в някакви драми .. Сега четох, че високо ЧХГ е също сигнал за гроздовидна бременност, ама го изключвам този вариянт лекаря последният път видя зародиша и ме увери, че имаме и сърчице и даже се виждали пулсации Simple Smile) луда работа е това моето само стоя и си пълня главата с глупости нямам търпение да дойде понеделник и да видим какво ще ми кажат във Варна !! Едно две - колкото толкова само да са ни живи и здрави! Но тайно се надявам на една малка Ивайла!!
За тестовете за бременност недейте да ги правите колко съм плакала така пък после опа то станало! Правилно пишат, че най - добре е при първият ден от закъснениетоо!! Чакам ви момичетааа айде всички да сме заедно бременни и да си пишем след това кой кога ял, спал, играл Simple Smile)) целувам вии
Виж целия пост
# 485
Лилче, разсейвай се с весели филми и не мисли глупости, душицо...  Hug
Виж целия пост
# 486
Полинче  до края ще го докараш този път,мила!
lil.vasileva нормално е да се стряскаш,бих ти казала "не го мисли",ама като знам колко е трудно да не го мислиш ... ти не си го искаш,знам.Какво да се прави,от вътре идва,знам!

 И един малко тъп въпрос:
 Излседване на влагалищен и цервикален секрет едно и също ли е?
Виж целия пост
# 487
Бъбълче...май е едно и също  Embarassed
Виж целия пост
# 488
Мамиии аз днес съм много тъжнааа..изби ме на рев и не спирам..Утре е 21 деня в който прокървих и разбрах, че няма да стана майка..   Cry Cry Cry
Виж целия пост
# 489
Мамиии аз днес съм много тъжнааа..изби ме на рев и не спирам..Утре е 21 деня в който прокървих и разбрах, че няма да стана майка..   Cry Cry Cry
Oхххх,силно гуш  Hug Ще станеш майка!
Виж целия пост
# 490

Baby.st.ss и аз съм днес много тъжна............незнам сигурно е от мрачното време, за нищо не мисля, просто се чувствам тъжна........
Виж целия пост
# 491
Много много ми е мъчно.Просто за отрицателно време и кюретаж и операцияяя уффф..  Sad Cry
Виж целия пост
# 492
Еййй ще ви се карам.Няма да сте тъжни....ще мине всичко.Заради мрачното време е.И мен ме гони нервата днес.Ама ще ида да купя готова храна....ще си сипя вино и ще го накарам да си свалим страшен филм.Кофти ден е днес...не му се оставяйте  Hug
Виж целия пост
# 493
Наплаках се , мина ми.Просто като се сдържам и след това депресия ме хваща.   Mr. Green Сега вече съм ок. Благодаря ви момичета.  bouquet
Виж целия пост
# 494
На мен психоложка ми каза,че трябва да плача за да го преживея, да не се сдържан.Така че момичета нека си поплакваме от време на време,а не да изпадане в дълбоки депресии.  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия