Кюретаж и забременяване след това - тема 63

  • 39 073
  • 739
# 495
Поплаквам си,особено като се запролети и такава жестока депресия ме подгонва,нали моето бебенце щеше да е пролетно.Преди да ми дойде пак бях изпаднала в тъжно настроение,много ми се плачеше,явно хормоните също си казват думата.
 Сега е дъждовно,мрачно ... никога не съм харесвала такова гадно време,сега обаче ми харесва да е такова,някак си в унисон с настроението ми е.Питам се понякога къде изчезна жената,която бях?Поглеждам се отстрани и .... не мога да повярвам че това съм аз и определено не ми харесва това,което виждам.
 Сега нямам търпение за следващата си среща със Сигридов,малко надеждичка да си грабна.

Виж целия пост
# 496
Бабълсче не се депресирай, моето бебе и то трябваше да се ражда в началото на Април, но като се запролетява и всичко ми се оправня...сезона през който се ражда нов живот, мисли го така, че на пролет ще се зароди и нов живот в теб!!!  Hug
Виж целия пост
# 497
А моето трябваше да се е родило вече, точно тази сутрин това си помислих и сигурно и затова ми стана много мъчно и цял ден ми е такова..............

Но живот и здраве, може пък по коледа да имаме по един хубав и пухкав подаръккккк  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Бъбълче и аз чакам срещата вече, още три седмици Simple SmileSimple SmileSimple Smile
Виж целия пост
# 498
Ей момичета и вас натъжих. Sad Бъбълчее и аз в понеделник съм на преглед.Дано всичко мине наред.  Praynig Помни Господ е с нас!
Виж целия пост
# 499
Момичета, тази вечер сънувах един много позитивен сън, гледах в Търси се Мадлен Алгафари и беше едно много емоционално предаване, което ме накара малко да си поплача и вече се чувствам много добре с енергия и вяра Simple Smile))))
Айде една хубава неделя и после прекрасна седмица с много новини.....
Виж целия пост
# 500
Плачът освобождава натрупаното напрежение и тъга Hug. Не е страшно и лошо да се плаче. Мен това ме посъветваха и в клиниката даже, когато се установи , че ми предстои абразио по медицински причини. Лично на мен плачът не ми помага особено. Поплаках си тогава, мъчно ми беше, тъжно, но сега гледам напред Peace. Някои от вас ме успокоиха и ми вдъхнаха кураж  Hug Hug Hug HugВярвам, че доброто предстои за всички нас Hug.

Извинявам се за отклонението
Embarassed
Виж целия пост
# 501
Аз ви чета момичета,но нямам какво да пиша.Чакам си 1 цикъл и прегледът във вторник.В четвъртък и шефката ми имаше кюртаж,тя изчакваше сама да се изчисти,но явно не е станало.На другият ден след кюртажа е  и прокървила.Тя има 2 деца,3 се е получило без да искат,но бяха решили да си го задържат.
Виж целия пост
# 502
Здравейте! И аз се записвам при вас. На 12.01-2015г. Родих мъртвото ми бебче в 31 седмица. Сега ми мина втория цикъл март ще е третия и след него започваме опити за друго бебче. Моля се само господ да е с нас и следващия път всичко да е наред. Само че за един месец трябва да сваля поне 5 килограма защото съм склонна към преклампсия и имам тромбофилия и килограмите ми допринасят още толкова. И лекарката ме предопреди че ако не ги премахна тези килограми има риск отново да загубя следващото ми бебе. Затова всичко възможно трябва да направя. Също така изследването за тромбофилията ми показа че организма ми не усвоява фолиевата киселина и ми изписаха от сега неофолик мета и аспирин протект! Дано всички износим живи и здрави бебчета и да им се радваме. Успех на всички! Heart Eyes
Виж целия пост
# 503
Аххх,Ваня,мила Ваня  Hug Прегръщам те силно!
Другия път всичко ще е наред.

На мен аборта ми беше на 15 декември и сега ми е втория цикъл.На теб размина ли ти се кюретажа?Аз бях в края на 5 месец,ама си ме кюретираха.
Виж целия пост
# 504
Ваня, много съжалявам за това, което си преживяла. Следващият път всичко ще бъде наред  Hug Hug Hug
Здравейте! И аз се записвам при вас. На 12.01-2015г. Родих мъртвото ми бебче в 31 седмица. Сега ми мина втория цикъл март ще е третия и след него започваме опити за друго бебче. Моля се само господ да е с нас и следващия път всичко да е наред. Само че за един месец трябва да сваля поне 5 килограма защото съм склонна към преклампсия и имам тромбофилия и килограмите ми допринасят още толкова. И лекарката ме предопреди че ако не ги премахна тези килограми има риск отново да загубя следващото ми бебе. Затова всичко възможно трябва да направя. Също така изследването за тромбофилията ми показа че организма ми не усвоява фолиевата киселина и ми изписаха от сега неофолик мета и аспирин протект! Дано всички износим живи и здрави бебчета и да им се радваме. Успех на всички! Heart Eyes
Виж целия пост
# 505
Ваня силни прегръдки ти пращам от Бургас.  Hug Погледни има теми тук за диети.Спазвай ги строго и следващия път да се хвалиш !  Heart Eyes
Виж целия пост
# 506
Ваня всички сме с теб мила! Бъди силна и вярвай че всичко ще се оправи!
Виж целия пост
# 507
Ваня, страшно съжалявам за загубата! Стискам палци следващия път да си имаш най-прекрасния финал!
Виж целия пост
# 508
Ваня, съжалявам за случилото се, но не се оставяй мъката да те превземе...гледай напред и мисли за следващото  Hug Heart Eyes Момичета аз днес в 17.15 ч. съм на преглед стискайте ми палци, че съм на тръни вече  Hug
Виж целия пост
# 509
Ваня съжалявам за загубата ти  Hug Поне сте открили проблема, нали уж казват : Открит проблем- половин проблем , ако имаш и добър лекар до себе си , всичко ще е наред следващия път bouquet
Rmamma силни палчета за теб Praynig Praynig Hug
Аз днес пуснах полови хормони и следобяд ще ми излязат резултатите Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия