Предстои ми замразен трансфер, да поговорим - Тема 3

  • 97 727
  • 740
# 165
Дишам, благодаря, накрая ще се побъркам. Обещах  си да не се вълнувам, но.......вече съм на 10 ти ден. Утре смятам да направя някакъв уринарен и да изчакам на 4-ти кръвния.
Виж целия пост
# 166
Дишам, благодаря, накрая ще се побъркам. Обещах  си да не се вълнувам, но.......вече съм на 10 ти ден. Утре смятам да направя някакъв уринарен и да изчакам на 4-ти кръвния.

Нали биеш Прегнил, как ще правиш тест, той ще те подведе, теста ще е положителен от него.
Виж целия пост
# 167
Да точно!!!
Виж целия пост
# 168
Прегнила ми е за първи март, Последният беше на 26 ти, но ще ви послушам никакви тестове до 4-ти, това е!!! #Crazy #Crazy #Crazy Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 169
#Crazy #Crazy #CrazyМомичета вчера и днес бе наболява корема точно както преди цикъл и взех да се притеснявам от ходенето до тоалетна какво ще видя. Някой имал ли е такъв проблем. Пия естрофем, бия фраксипирин през ден, прегнил през 4 дни - почвам да се притеснявам. Толкова много го искам - имам ли шанс с болките? Praynig baby_neutral
Нещо и мен започна да ме боли корема. Имам много болезнени спазми,незнам на какво се дължи. През целия ден корема ми се беше надул като бременна в 5 месец,сега започна да ме боли. Не знам какво да си мисля. Вече съм в паника!
Виж целия пост
# 170
Момичета днес си пуснах ЧХГ, понеже от снощи ме боли корема и имам кафеникаво зацапване. Резултата ми е 320.4
Виж целия пост
# 171
Супер браво
Виж целия пост
# 172
Момичета днес си пуснах ЧХГ, понеже от снощи ме боли корема и имам кафеникаво зацапване. Резултата ми е 320.4
Честито
Виж целия пост
# 173
Страхотен резултат! На 9 ден ли е? Май ще са двечки Simple Smile
Виж целия пост
# 174
Аз пък си направих Престо и много бледа втора черта...
Виж целия пост
# 175
Да, девети ден ми е. И лекарката каза, че май са две. На 16.03 съм на ултразвук и ще ви пиша. Дано всичко е наред дотогава
Виж целия пост
# 176
Браво бе, момичета  Hug
Happy, на кой ден е това? Щом уринарният е хванал - значи има добро ЧХГ  Party
Виж целия пост
# 177
Hapy2015, yulfer, честито момичетааа! Успех до щастливия финал!
Аз минавам да "кажа" само, че днес ми е 11 ден от цикъла, който е без естрофем. Имам си фоликул 20мм и според доктора днес до края на деня би трябвало да настъпи овулацията. В сряда пак съм на преглед, но се чудех, как ще докажат точно дали е била днес или утре? За да се брои коректно след това. Някакви идеи?
Виж целия пост
# 178
Благодаря ви момичета за куража който давате,пожелавам на всички тази Коледа да си имаме по едно/две чудеса вкъщи!Моля се за всички нас които преживяхме много!
Виж целия пост
# 179
Hapy2015, yulfer, честито момичетааа! Успех до щастливия финал!
Аз минавам да "кажа" само, че днес ми е 11 ден от цикъла, който е без естрофем. Имам си фоликул 20мм и според доктора днес до края на деня би трябвало да настъпи овулацията. В сряда пак съм на преглед, но се чудех, как ще докажат точно дали е била днес или утре? За да се брои коректно след това. Някакви идеи?

Ами аз доколкото зная като се прави ЗЕТ с овулация, се таймира с прегнил, именно за да се знае кога е била. Но ние не сме компетентни, явно може и така. Нямам идея защо и как ще се брои кога да е ЗЕТ.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия