Предстои ми замразен трансфер, да поговорим - Тема 3

  • 97 727
  • 740
# 150
Хайде Шоши, чакаме те при нас Hug
Виж целия пост
# 151
Здравейте момичета, пиша ви за да вдъхна малко кураж. Моят син/5 г./ е роден от трансфер на размразени ембриони. Имах замразени още 5 бластоциста. Тази година решихме да опитаме и на 21.02 ми беше трансфера на 3 ембриончета. Днес не издържах и си направих уринарен тест и хоп гледам втора черта. Честно казано нямах много надежда, защото са замразени от преди почти 6 години. Да видим какво ще покаже кръвният тест на 01.03
Виж целия пост
# 152
И моя ЗЕТ беше тогава,но не е ли рано за тест и то домашен да покаже резултат?!Дано всичко е наред и да се наредим и ние...
Виж целия пост
# 153
Първия път на 7 ден имах бледа черта. Втория път пак на 7 ден получих зацапване и в голяма паника с урина на 30 мин. ми излезе втората черта. Не съветвам за ранни тестове, но аз си ги правя с едно на ум че може да е отрицателен и знам че няма да ме срине психически Simple Smile
Виж целия пост
# 154
И аз си го направих с идеята, че ще бъде отрицателен. Лекарствата, които пия са Утрогестан, Естрофем, Аспирин протект и Фолиева киселина. Между другото имам чувството, че всеки момент ще ми дойде цикъла, но времето ще покаже
Виж целия пост
# 155
Момичета в кое лекарство имаше ЧХГ?Изчезна ми от главата...
Виж целия пост
# 156
Прегнил?
Виж целия пост
# 157
и Хориомон и май още едно имаше
Виж целия пост
# 158
Овитрел  Peace
Виж целия пост
# 159
Хаха е сглобихме ги накрая Simple Smile  Joy
Виж целия пост
# 160
Ха, ха, да  Party

yulfer, много ти е готина историята! Дано да се развие бременността и да родиш здраво детенце  bouquet
Виж целия пост
# 161
От много четене разбрах това:от естрофема се подуват гърдите,от утротестана ти се спи,от прегнила фалшиво чхг,от количеството ти се гади Simple SmileВсе "симтоми"на бременност!Извода е чакай си кръвния и сърчице и толкоз!!!
Виж целия пост
# 162
От много четене разбрах това:от естрофема се подуват гърдите,от утротестана ти се спи,от прегнила фалшиво чхг,от количеството ти се гади Simple SmileВсе "симтоми"на бременност!Извода е чакай си кръвния и сърчице и толкоз!!!

Подтискана ли ти в овулацията при ЗЕТ-а ( с естрофем)? Ако да, значи няма проблем Simple Smile
Виж целия пост
# 163
 #Crazy #Crazy #CrazyМомичета вчера и днес бе наболява корема точно както преди цикъл и взех да се притеснявам от ходенето до тоалетна какво ще видя. Някой имал ли е такъв проблем. Пия естрофем, бия фраксипирин през ден, прегнил през 4 дни - почвам да се притеснявам. Толкова много го искам - имам ли шанс с болките? Praynig baby_neutral
Виж целия пост
# 164
Че аз още имам чувството че ще ми дойде МЦ, а съм с положителен тест. Дишай Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия