Предстои ми замразен трансфер, да поговорим - Тема 3

  • 97 727
  • 740
# 135
Истинско е да! Но коментарите ме потресоха Sad( Имаше много положителни, но и много отрицателни, така могат да говорят само жени които не са минали през стимулации и дни изпълнени с чакане и надежда. Ми геройство си е, когато лежах вкъщи с хиперстимулация и не можех да стана от леглото, и на ден поставях 2 пъти по 3 ампули хормони не ми е било лесно. Последва и дългочакания положителен тест и не след дълго спонтанен аборт. Какви хора има...
Виж целия пост
# 136
Само човек минал през нашия път, може да разбере тази статия и да разбере какво геройство и колко мъка е чакането на бебе/бебета.
Виж целия пост
# 137
Я не се тварете на чуждата простота. Оставете негативните и плачливи емоции. Я по-ведро.
Много скука в темата, я кажете кой какво. Аз само като усетих якото време си почнах спортуването и много се кефя, че ми писна от студ и обездвижване. Още не съм бременна, а приличам на такава от тея хормони и залежаване. След тоя ЗЕТ ще подходя малко по различно по отношение на физическата дейност. Единственото, което ще повторя от миналия път, е да остана да пренощувам в клиниката след трансфера.
Виж целия пост
# 138
И аз сега това мисля как да подходя този път какво да хапвам какво не.За сега си лежа не пия кафе и ям ананас!
Виж целия пост
# 139
Аз миналия път лежах, не пих кафе, ядях ананас първите три дни... Сега не лежа, щото с лежането се прецаква кръвообращението, пия кафе на 2,3 дни като ми кефне, угаждам си на душата,а ананаса ще е за след трансфера, ако въобще ям, че то си има бромелаин на таблетки. Тоя път по-айляк, че от прекомерното вардене файда няма.
Виж целия пост
# 140
Здравейте момичета!Реших и аз да споделя какво се случва по дългият ,но надявам се искренно успешен път на ин витро.След трети трансфер съм ,който беше неуспешен,но замразихме 2 снежинки на 13 този месец.Някой знае ли кога можем да започнем подготовката за тях,за първи път замразяваме и не са ми ясни нещата по тази тема!Благодаря ви предварително,и успех на всички Simple Smile
Виж целия пост
# 141

Шошии, и аз долу горе съм на твоето мнение. Да не се престаравам много. Ако се чувстваш добре защо да не се движиш, пък и много втрисане не е нужно. Около мен примери колкото искаш и с успешни процедури, някой даже и на работа ходеха.


rozi17, добре дошла в отбора! Лекаря ти най - добре знае кога е добре да се трансферират снежинките. Според мен достатъчно е два три цикъла за да се нормализира организма, ако всичко е наред лигавицата нараства както трябва би трябвало да може да се върнат замразените.
Виж целия пост
# 142
Благодаря ти шоши!Днес говорих с лекарката каза ми че е добре да си почине организма и така!Успех и вяра на всички!
Виж целия пост
# 143
Момичета имплантацията беше на 72 ч.след ЗЕТ нали?Надявам се че моите снежинки са се настанили удобно до октомври :☺
Виж целия пост
# 144
Нова съм в сайта , останаха ми 9 прегнила 5000
съхранявани са в хладилник 18 лв / 0894702970
Виж целия пост
# 145
Нова съм в сайта , останаха ми 9 прегнила 5000
съхранявани са в хладилник 18 лв / 0894702970
скъпички са, 6лв им е цената.
Виж целия пост
# 146
И аз май по 17 лв ги бях взела от клиниката - момичето не ви кара, ако искате и не можете да намерите. Как сте днес? Всички мълчите - някой присъединил се няма ли да си чакаме заедно? Това време никак не минава...............
Виж целия пост
# 147
Хмдааа. Пълна скука. Аз утре съм на преглед да видим как върви лигавника. Ще обадя кво става. При някой нещо интересно?
Виж целия пост
# 148
И аз скучая времето е спряло само 3 дни от трансфера а аз вече нямам търпение:)До 8.03 нз как ще изкарам...Чета книги, но...Аз подарявам 2 декапептила за някой от Варна Simple Smile
Виж целия пост
# 149
Днес на 11ти ден от започването на подготовката за лигавника, лигавица M, 10мм. В понеделник на 29.02. се местя в темата на трансферираните.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия