Предстои ми замразен трансфер, да поговорим - Тема 3

  • 97 727
  • 740
# 345
Благодаря ти, Изи Hug
Мистика, биопсията за определяне на прозорец я правят в Надежда, там са я разработили. Като ЕРА, но изследват материала с друга техника. И аз мисля, че щом е имало имплантация за кратко е друг проблема. Аз си я поисках тази биопсия, защото при мен никога не е имало...
Виж целия пост
# 346
Благодаря ти, Изи Hug
Мистика, биопсията за определяне на прозорец я правят в Надежда, там са я разработили. Като ЕРА, но изследват материала с друга техника. И аз мисля, че щом е имало имплантация за кратко е друг проблема. Аз си я поисках тази биопсия, защото при мен никога не е имало...
Ясно, благодаря, Електра. Къде ще търсям тая причина, идея нямам. Единственото, което ми хрумва е тромбофилията, но пиех и аспирин и биех и фракси   Confused
Виж целия пост
# 347
Аз се включвам в темата.Този месец(юни) ще ми е ЗЕТ номер 2,само първо да ми дойде.Миналият беше успешен,но за малко,сега се надявам да стигна до края.На всички в подготовка успех.
Виж целия пост
# 348
Елислава, как ще процедирате, на ЕЦ или хапчета ?
Виж целия пост
# 349
На хапчета ще бъде.На ЕЦ досега никога нищо не съм правила,защото ми е около 42 дни и повече, с хапчетата се съкращава на около 30-32.
Виж целия пост
# 350
Момичета, на всички в процедура, пожелавам много много успех Hug

Имам питане, може да е глупаво, за което с еизвинявам. Предстои ми ЗЕТ този месец, имам 5 замразени ембриончета, 3на едно място и 2 на друго замразени. Въпросът мие, някой (лекар или биолог) ще обсъди ли с мен коя групичка да размразим или те си решават? Също, да питам, примерно, ако от 3ката сложим само 1, другите изхвърлят ли се или се замразяват повторно?
Много се изивнявам за глуповатите питания, но досега имам 2 свежи трансефра и за пръв път се сблъсквам със ЗЕТ ooooh! Благодаря ви предварително Heart Eyes
Виж целия пост
# 351
понеже знам че си в надежда, говори си с лекаря, ембриолозите са доста недостъпни.
аз с него обсъждам тия неща предварително.
вече замразяват повторно невърнатите ембриони, ама не съм чела някой да е споделил повторно размразяване как им се отразява.
Виж целия пост
# 352
понеже знам че си в надежда, говори си с лекаря, ембриолозите са доста недостъпни.
аз с него обсъждам тия неща предварително.
вече замразяват повторно невърнатите ембриони, ама не съм чела някой да е споделил повторно размразяване как им се отразява.


Метси много, Бамба!!!:)
Виж целия пост
# 353
От вчера официално съм в подготовка за ЗЕТ.Дано пак е успешен и тоя път до края.Някой с вливки за НК клетки може ли да сподели как мина,защото другия петък вероятно ще ми правят.
Виж целия пост
# 354
Ели, вярвам, че тоя път ще успееш! Добре дошла отново!  Hug
Знаеш ли какво ще ти вливат?
Виж целия пост
# 355
Ели, вярвам, че тоя път ще успееш! Добре дошла отново!  Hug
Знаеш ли какво ще ти вливат?
Ели, и аз живо се интересувам какво ще вливаш и колко струва, защото днес си взех резултата от НК клетките и са доста лоши Sad
Виж целия пост
# 356
Най-вероятно имуновенин,въпреки че док смята,че може и без него,т.к. НК са само 15 ,при горна референтна 12,за цена не питах,но знам че зависи от дозата и е между 500 и 1000 лв.И при успех след трансфера ще съм този път и с фракси,само че не разбрах дали до края.Благодаря за това,че сте с мен и ме подкрепяте.
Виж целия пост
# 357
Момичета, на мен ми дойде и се обадих да си запазя час за 11ти ден за проследяване, а иначе от утре (2ри ден) съм на Естрофем 2 по 1. Това ще ми е 9тото хапче, което прибавям в списъка за пиене ooooh! Дотук съм на неофолик мета по 2, Омега по 3, Мултивитамин, Валтрекс по 1, Агапурин по 1, Азитрокс по 1, аспирин,вит.Д. Дано поне има положителен резултат и да си е заслужавал този тормоз над черния дроб  Confused
Много се вълнувам, защото паузата от 3 години си е доста, и сега чувствам като новачка Crazy
Надявам се на ембрионите ми този дълъг престой да не се е отразил пагубно Praynig
По отношение на НК клетките взех решение да не правя вливка, ще разчитам на медикаментозното лечение този път!
На добър час на всички в процедура Hug
Виж целия пост
# 358
Засега съм само на естрофем обаче страшно ме боли главата от дясната страна и се чувствам цялата схваната, имам и леки отоци по краката и дясната ръка,които изчезват като ги вдигна на високо,възможно ли е да е от него.Дозата ми е 3х1 до прегледа на 10.06...И постоянно ми се спи, просто чувствам, че нямам енергия за нищо.Миналия път не беше така
Виж целия пост
# 359
Елислава, аз предния път при подготовката бях на естрофем, и постепенно ми го увеличаваха,дали стигнах до 5 на ден дали 4, не си спомням вече, и доктора на всеки преглед ме питаше дали ме боли главата. Но не ме болеше. предполагам,че влияе.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия