Предстои ми замразен трансфер, да поговорим - Тема 3

  • 97 727
  • 740
# 375
Момичета, ако ви дойде в 14.00 часа, броите ли го за първи ден?
Стига да не е след 14 часа и смо ако има ясно кървене, ако е само кафяво не се брои.

Аз бях вчера на проследване заа моя ЗЕТ, на 9ти ден лигавицата беше 8мм, което май е ок. От неделя вечерта ми каза да включа и утрогестан 2 по 3 и в петък съм щяла да бъда на трансфер. Дефакто с един преглед само съм за цялата процедура, дано е достатъчно.Тоя път съм се оставила на течението, направих каквото зависеше от мен пък да става каквото ще. Дано някой горе гледа и да ни ръсне от благословията си!
Виж целия пост
# 376
Здравейте,много ви чета но до сега не съм писала...искам да ви питам нещо...предстои ми ЗЕТ и се разбрахме с док. На 2 ден от цикала да започна естрофем, но тук е и проблема трети ден вечи ми цапа ама много по малко и не ще да трагва.....какво да правя?то това не е цикъл не мога да започна хапчетата... #Cussing out
Виж целия пост
# 377
Пий аспирин, аз това ползвам. При мен винаги е така, ако не съм пила нещо, което предизвиква цикъл като например дуфастона - с него ми тръгва без цапане.
Виж целия пост
# 378
Какво става с тази темичка, никой не пише  newsm78
Аз съм 2 ден от цикъл, подготовка за ЗЕТ, днес пусках прогестерон - 2  Sick Мисля, че е от дуфастона- пих го 10 дни преди да ми дойде. Дали ще успея да го сваля с преднизолон?
Виж целия пост
# 379
Ще успееш  Hug.
Наистита темичката е малко отпускарска.
Виж целия пост
# 380
Какво става с тази темичка, никой не пише  newsm78
Аз съм 2 ден от цикъл, подготовка за ЗЕТ, днес пусках прогестерон - 2  Sick Мисля, че е от дуфастона- пих го 10 дни преди да ми дойде. Дали ще успея да го сваля с преднизолон?
Дали е от дуфастона  newsm78
Аз години наред го пиех ежемесечно, за да ми идва - не съм имала проблем с прогестерона нито преди инвитрото, нито преди ЗЕТ.
Виж целия пост
# 381
Какво става с тази темичка, никой не пише  newsm78
Аз съм 2 ден от цикъл, подготовка за ЗЕТ, днес пусках прогестерон - 2  Sick Мисля, че е от дуфастона- пих го 10 дни преди да ми дойде. Дали ще успея да го сваля с преднизолон?
Дали е от дуфастона  newsm78
Аз години наред го пиех ежемесечно, за да ми идва - не съм имала проблем с прогестерона нито преди инвитрото, нито преди ЗЕТ.
Frida, на прима виста обвиних дуфастона - мисля, че заради него ми закъсня цикъла. Обаче! Прогестерона го пуснах в 10 часа на уж втори ден, но предишния ден ми дойде чак в 3 часа. Демек втори ден, но няма и 24 часа даже. Попитах и лоборантката - така било... Но аз се усъмних, защото едва следващата нощ ми дойде както трябва. Както и да е, нагласям си ги Wink Утре ще пускам пак и ще видим какво става.
Виж целия пост
# 382
Момичета, имам следното, леко сложно питане Simple Smile Днес ми дойде след неуспешен ЗЕТ, този месец няма да правим нищо, защото клиниката, в която съм, излиза в отпуск. Следващ цикъл чакам на 4ти август (на мен ми е много точен, затова го казвам смело) и си запазих час за моята докторка за първата възможност след отпуската и, а именно 16ти август (ще съм 13ти ден). Какво бихте ме посъветвали, да си почна като ми дойде следващия месец от 2ри ден Естрофема (по схемата, по която бях) или да не пия нищо и да отида на преглед и евентулано да правим на естествен цикъл ЗЕТа (доколкото помня при тоя вариант се търсеше спукване на фоликула и тогава се прави трансфера)?

Дано ми разбрахте обърканото питане! Ще се радвам на вскякви мнения Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 383
не пий нищо и отиди на преглед.
Виж целия пост
# 384
Само че ако не пиеш нищо може и да не се състои трансфера. Понеже знам коя ти е лекарката. На мен ми е казвала , че с лекарства е по- добре. Така че моят съвет е да й драснеш един смс. Ще ти отговори как според нея е най-добре в твоя случай и край с чуденето.
Виж целия пост
# 385
Бамба, Електра, мерси за мненията  Hug Ще изчакам да ми дойде другия месец и ще реша на  момента, би било страхотно, ако ми закъснее, по прицип ми е супер точен, ма може пък сега след тия хормони да вземе да закъснее, което ще се впише чудесно в плана ми Simple Smile
Виж целия пост
# 386
Здравейте и от мен. Записвам се и аз тук след неуспешен опит и дълъг блокаж..Днес се разбрахме с док, че ще правим ЗЕТ по всяка вероятност на 21.07. От 7 дни съм на естрофем 2х1 (днес лигавица 8мм М), продължавам го, на 14.07. трябва да отида за 1-ва кръв за лепило, на 16.07. за 2-ра кръв и поставяне и започване на кринон и на 21.07. - трансфер. Досега не съм правила РВМС и не съм наясно кръвта, която се дава е сутрин на гладно без кафе ли? Rolling Eyes И самото поставяне какво представлява? Благодаря предварително за отговорите! Blush bouquet
Виж целия пост
# 387
Момичета, да ви питам има ли от вас някоя забременяла с 1 замразено ( вече размразено ембрионче )?
 И също ми е интересно това, че нали казват, че трансфера е на този ден, на който е било замразяването. Т. е. в моя случай на 3-ти ден. Но док. искаше да ги видим до 5-ти ден как ще се развиват и утре вероятно ще ми е трансфера.
Благодаря на отговорилите. Късмет!
Виж целия пост
# 388
Здравейте и от мен. Записвам се и аз тук след неуспешен опит и дълъг блокаж..Днес се разбрахме с док, че ще правим ЗЕТ по всяка вероятност на 21.07. От 7 дни съм на естрофем 2х1 (днес лигавица 8мм М), продължавам го, на 14.07. трябва да отида за 1-ва кръв за лепило, на 16.07. за 2-ра кръв и поставяне и започване на кринон и на 21.07. - трансфер. Досега не съм правила РВМС и не съм наясно кръвта, която се дава е сутрин на гладно без кафе ли? Rolling Eyes И самото поставяне какво представлява? Благодаря предварително за отговорите! Blush bouquet
За всичко, което е за имунолозите (РВМС те го правят) не е нужно да си гладна и жадна

Момичета, да ви питам има ли от вас някоя забременяла с 1 замразено ( вече размразено ембрионче )?
 И също ми е интересно това, че нали казват, че трансфера е на този ден, на който е било замразяването. Т. е. в моя случай на 3-ти ден. Но док. искаше да ги видим до 5-ти ден как ще се развиват и утре вероятно ще ми е трансфера.
Благодаря на отговорилите. Късмет!
Ако ембрионите са на 5-ти ден от развитието си, трансферът трябва да е на твоя 5-ти ден от овулацията, която се брои за нулев ден.
Има много забременели от ЗЕТ с едно ембрионче Simple Smile
Виж целия пост
# 389
Момичета, да ви питам има ли от вас някоя забременяла с 1 замразено ( вече размразено ембрионче )?

Аз  Simple SmileБяха две, но само едното се размрази на 100%
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия