WIZZ AIR - 21

  • 94 676
  • 738
# 180
Според мен след като си получат парите по съответната резервация, трябва да е ок. Какво значение има, нали е платена? Така разсъждавам.

Въпросът ми е като пътуваме с ръчен багаж само, дали да се редим на гишетата или направо на секюрити контрола? Мисля, че не ни трябват бордни карти, имаме си от сайта разпечатани? Или практиката е друга? Друг път сме имали и багаж за чекиране. Сега трябва ли да ни мерят раниците?
Виж целия пост
# 181
Малко глупав въпрос 40 - височина, 30 - дължина и 18 - широчина?  Embarassed Embarassed

Има ли значение кое как ще го наречеш? Три размера са, както ти е удобно така ги обърни.
Виж целия пост
# 182
Малко глупав въпрос 40 - височина, 30 - дължина и 18 - широчина?  Embarassed Embarassed

Има ли значение кое как ще го наречеш? Три размера са, както ти е удобно така ги обърни.

Като ги знам как се заяждат някой път не ми се занимава с разправии. На летището в Будапеща си облякох половината дрехи, защото багажът ми бил "издут", нищо че беше по-малък от на отиване и влизаше в кошарката...
А и на другия багаж са три размера, но не можеш да си ги обръщаш както искаш  newsm78
Виж целия пост
# 183
Според мен след като си получат парите по съответната резервация, трябва да е ок. Какво значение има, нали е платена? Така разсъждавам.

Въпросът ми е като пътуваме с ръчен багаж само, дали да се редим на гишетата или направо на секюрити контрола? Мисля, че не ни трябват бордни карти, имаме си от сайта разпечатани? Или практиката е друга? Друг път сме имали и багаж за чекиране. Сега трябва ли да ни мерят раниците?

"Ако изберете чекиране онлайн, трябва само да принтирате бордната си карта и да я представите на изхода за излитане заедно с пътническите си документи (паспорт или лична карта). Ако личните ви документи не са издадени в ЕС, трябва да се явите на гишето за чекиране, за да може документите ви да бъдат проверени, а бордната ви карта – подпечатана, преди да се насочите към изхода за качване на борда. Ако пътувате с чекиран багаж, трябва да се явите на гишето за приемане на багаж не по-късно от 40 минути преди заминаването на полета ви. Ако не можете да представите отпечатаната си бордна карта, ще бъдете помолени да заплатите такса за чекиране на летището, за да бъде отпечатана бордната ви карта на гишето за чекиране.
Трябва да принтирате онлайн бордната карта и да я представите заедно с валидните си пътнически документи на служителите за сигурност на летището и на изхода за качване в самолета." от сайта на уиз

Аз го разбирам, че не е нужно да минаваш през гишето  ooooh!
Виж целия пост
# 184
...
Въпросът ми е като пътуваме с ръчен багаж само, дали да се редим на гишетата или направо на секюрити контрола? Мисля, че не ни трябват бордни карти, имаме си от сайта разпечатани? Или практиката е друга? Друг път сме имали и багаж за чекиране. Сега трябва ли да ни мерят раниците?
Направо към секюрити отивате.
Размера на багажа могат да ви премерят и на изхода към гейта.
Виж целия пост
# 185
Мимиии,  bouquet
Виж целия пост
# 186
Мъничкото,
По принцип 40 височина, 30 ширина, 18 дълбочина.
Но ако е пътна чанта, обръщаш и ширината и става височина. Wink
Така че всякак ще стане, само да са такива размерите.
Виж целия пост
# 187
Мъничкото,
По принцип 40 височина, 30 ширина, 18 дълбочина.
Но ако е пътна чанта, обръщаш и ширината и става височина. Wink
Така че всякак ще стане, само да са такива размерите.

 bouquet
Виж целия пост
# 188
Момичета, как стои въпросът с летенето на деца под 2г? Безплатно ли е и как се отбелязва при купуване на билетите? Имам ли право на количка?
Имаш право на количка или столче. За бебетата се плаща такса. Последния път платих 27 евро в посока. Когато направиш резервация, вместо малко име на бебето се пишеше някакъв код или нещо подобно. Посочено е при правилата за деца. Отделно мисля, че пак излизаше, когато правиш резервацията. Погледни често задавани въпроси на сайта на Уиз. Веднага след резервации, са бебета и деца.
https://wizzair.com/bg-BG/useful_information/faq
https://wizzair.com/bg-BG/useful_information/booking_children


Т.е. трябва да си купя билет. Много са готини. Stop Мерси! bouquet
Виж целия пост
# 189
Такса за бебета: Ако цената на еднопосочния билет за придружаващия възрастен е по-ниска от EUR 27, същата сума ще бъде приложена за таксата за бебе. Ако цената на еднопосочния билет за придружаващия възрастен е по-висока от EUR 27, то таксата за бебе ще остане EUR 27.

Такса за бебе  На полет, на бебе   53,00 lv
Виж целия пост
# 190
Да, мисълта ми е,че аз по-евтини билети за мен си намерих.  Mr. Green
Виж целия пост
# 191
Здравейте!
Имам питане относно мобилните бордни карти. Мога ли да се чекирам онлайн / но не през мобилното приложение/ и да си прехвърля бордната карта в PDF - формат, както си излиза на телефона? На летището да се отвори документа на тел., уголемява се баркода и хоп на сканиращото устройство.
Благодаря!
Виж целия пост
# 192
Имам въпрос към всички който при плащане през сайта на уйзер ползват Visa на ДСК с генериранa 3D парола Verified by Visa . Случвало ли ви се при финалната стъпла на плащането да не ви поиска 3D паролата, както се случва при мен при последните три закупени билета с новоиздадена  Visa безконтактна  и новогенерирана 3D парола ..... осъществява плащането директно.
 
  Обърнах се към банката .... от там вдигат рамене и ми предлагат СМС известяване, което в случая мен не ме устройва , а до сега със старите Visa elektron не съм имала  този проблем ....
Виж целия пост
# 193
Здравейте!
Имам питане относно мобилните бордни карти. Мога ли да се чекирам онлайн / но не през мобилното приложение/ и да си прехвърля бордната карта в PDF - формат, както си излиза на телефона? На летището да се отвори документа на тел., уголемява се баркода и хоп на сканиращото устройство.
Благодаря!

В София не може, защото взимат част от бордната карта.
Виж целия пост
# 194
Здравейте, имам проблем и искам да ви помоля за съвет:
Имам закупени 4 билета за през април от Милано до Букурещ. Оказа се, че няма да успеем и тези билети ще изгорят.
Знам, че има вариант да ги презаверя за друга дата и друг маршрут, дори с наказателната лихва ми остават около 60Е които ми се иска да си ги ползвам, но проблемът е, че искам да купя само 2 билета, а не четири. Има ли такъв вариант? Защото аз пробвах донякъде стъпката по промяна, но ми излиза автоматично пак за четири, не виждам никъде да може да се смени.
Дано някой да може да ми помогне  Praynig
Някой може ли да ми помогне, плииииийз!  Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия