WIZZ AIR - 21

  • 94 676
  • 738
# 165
Привет,
някой знае как и за колко време макс бързо мога да се предвижа от Шарлероа до Брюксел Интернешъл Еърорт? Praynig


Продължавам да търся вариант.
Моля, някой който го е правил да сподели.

Имам 3 часа и нещо  между 2-та полета и се притеснявам, че няма да ми стигнат? #Crazy newsm78

Не са ти достатъчни да си прибереш багажа (ако имаш чекиран), да се трансферираш и да се чекираш за следващия полет.
Виж целия пост
# 166
Като гледам с кола е около час, така че май единственият шанс е да вземеш такси.
Виж целия пост
# 167
Като гледам с кола е около час, така че май единственият шанс е да вземеш такси.


Да, видях.
Би трябвало около 130 евро да излезе? newsm78
Въпросът е дали ще се получи?

Четвъртък сутринта - трафик и тн?
Виж целия пост
# 168
не знам дали ще се получи, то тоя полет до Шарлероа златен ще ти излезе
Виж целия пост
# 169
Не виждам да има шатъли. А ако не го взема този полет - още по-скъпо, че и престой 10 часа или нощувка в Брюксел. #Crazy
Виж целия пост
# 170
То и да има шътъл, вероятно ще е по-бавен от кола

Ако имаш възможност вземи полет предишния ден, по-добре нощувка  в Брюксел вместо 130 евро за такси, а и както каза Bliss, може и да не успееш изобщо да стигнеш на време, за да си хванеш другия полет
Виж целия пост
# 171
Мерси Суити,  bouquet
Виж целия пост
# 172
По спомени до Брюксел ни отне час и 15 мин. с автобусите. В не пик час.

Аз лично не бих рискувала с този трансфер.

Според мен няма да успееш за бординга.
Виж целия пост
# 173
Да, на отиване имам 4 часа между полетите и би трябвалода успеем, но връщането - са само 3.

ММ го измисли на връщане да отидем после до Дортмунд, там да спим и на следващият ден от там до СФ.
Виж целия пост
# 174
Да няма проблем да се носи храна. Не може да се носят течности по-големи от 100 ml

marsilena , това е преди проверката. След нея можеш да си купиш вода или нещо друго за пиене  от летището и да си го пиеш в самолета естествено  Peace
Виж целия пост
# 175
Здравейте, имам проблем и искам да ви помоля за съвет:
Имам закупени 4 билета за през април от Милано до Букурещ. Оказа се, че няма да успеем и тези билети ще изгорят.
Знам, че има вариант да ги презаверя за друга дата и друг маршрут, дори с наказателната лихва ми остават около 60Е които ми се иска да си ги ползвам, но проблемът е, че искам да купя само 2 билета, а не четири. Има ли такъв вариант? Защото аз пробвах донякъде стъпката по промяна, но ми излиза автоматично пак за четири, не виждам никъде да може да се смени.
Дано някой да може да ми помогне  Praynig
Виж целия пост
# 176
При плащането избрах да платя в евро. Курсът беше умопомрачителен.
Дава ми, обаче плащане в Лондонски клон. Таксата предполагам ще е доста.
Има ли вариант да платя по сметката им в  БГ клон в лева или трябва да е точно в този клон, който ми е даден?
Виж целия пост
# 177
При плащането избрах да платя в евро. Курсът беше умопомрачителен.
Дава ми, обаче плащане в Лондонски клон. Таксата предполагам ще е доста.
Има ли вариант да платя по сметката им в  БГ клон в лева или трябва да е точно в този клон, който ми е даден?

В понеделник платих в същия клон в евро. Но и сметками ми е в евро, не ми взеха нито цент за превода. Разплатих се чрез немска банка. Идеята ми беше, че на мен не ми взе такса, не би трябвало и на теб да ти вземе  Peace
Виж целия пост
# 178
Да, ще платя в евро и аз - и моята сметка е в евро но в БГ банка. колкото и да е таксата едва ли ще е повече от разликата в курса, 119 евро ми ги сметнаха като 251 лв. Laughing
Виж целия пост
# 179
Намерих, къде съм го чела, но дано някой от Вас сподели правят ли големи проблеми - ние летим до/от Айндховен

https://wizzair.com/bg-BG/travel_services/Wizz_Xpress

Вземете 1 допълнителен личен багаж на борда!

Пътниците с качване на борда с предимство могат да носят 1 допълнителен личен багаж в допълнение към малката или голяма кабинна чанта.

Допълнителният личен багаж може да бъде ръчна чанта, чанта за лаптоп или чанта за фотоапарат, но не бива да надвишава размерите 40 x 30 x 18 см. Ако пътник с качване на борда с предимство носи 2 ръчни багажа, като и двата надхвърлят максималния размер за допълнителния личен багаж, пътникът трябва да чекира една от чантите срещу съответната такса.

Малко глупав въпрос 40 - височина, 30 - дължина и 18 - широчина?  Embarassed Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия