WIZZ AIR - 21

  • 94 675
  • 738
# 135
Честита Будапеща от 1 ноември! Simple Smile
3 пъти седмично..40, 50лв./двупосочно с дискаунт Joy
Та, Браво! Simple Smile
Страхотно, сега ще чакаме и Прага  Laughing
Виж целия пост
# 136
Здравейте,

летя с Уиз само с ръчен багаж и да питам, могат ли да се носят в него преходници за контакт и хапчета примерно Нурофен?

Благодаря за отговорите !
Виж целия пост
# 137
Здравейте,

летя с Уиз само с ръчен багаж и да питам, могат ли да се носят в него преходници за контакт и хапчета примерно Нурофен?

Благодаря за отговорите !

Може и двете.
Виж целия пост
# 138
За да не забравя да го сложа в първия пост на другата тема:

Online check-in tutorial

Това го публикуваха днес от Wizz и е показан чек-ин.
Виж целия пост
# 139
Здравейте, може ли някой да ми даде актуална информация как се процедира ако имаш закупени билети, но няма как да летиш..... звъни ли се някъде или се пише мейл? Търсих на няколко места, но ме притеснява една такса, която видях на сайта на wizz за такса неявяване и не ми е много ясно дали ще има глоба или просто изгарят билетите. Следя редовно доста от темите тук и все е ставало въпрос за промяна на дати, а на мен ми трябва изобщо отказване от полета. Благодаря предварително и се извинявам, ако го е имало като отговор.
Виж целия пост
# 140
Здравейте, може ли някой да ми даде актуална информация как се процедира ако имаш закупени билети, но няма как да летиш..... звъни ли се някъде или се пише мейл? Търсих на няколко места, но ме притеснява една такса, която видях на сайта на wizz за такса неявяване и не ми е много ясно дали ще има глоба или просто изгарят билетите. Следя редовно доста от темите тук и все е ставало въпрос за промяна на дати, а на мен ми трябва изобщо отказване от полета. Благодаря предварително и се извинявам, ако го е имало като отговор.
Можете да промените датите срещу съответната такса.
Можете и изобщо да не летите - билетите ви просто изгарят.
Можете и да подарите на някой билетите и срещу такса да променят имената.
Сигурно има и други варианти, но за тези се сещам сега.
Виж целия пост
# 141
А ако не искаме да летим трябва ли да уведомим някого или просто не отиваме и това е.
Виж целия пост
# 142
А ако не искаме да летим трябва ли да уведомим някого или просто не отиваме и това е.
Не се чекирате и не отивате на летището. Това е достатъчно.
Виж целия пост
# 143
Страхотно! Благодаря ти много за отговора!
Доста ми се опрости по този начин организацията.... Драмата беше да не излезнат златни евтините билети Simple Smile
Виж целия пост
# 144
Честита Будапеща от 1 ноември! Simple Smile
3 пъти седмично..40, 50лв./двупосочно с дискаунт Joy
Та, Браво! Simple Smile
Прекрасно и отново...
София → Будапеща → София
от 01-11-2016
от 29,99 лв. в посока...
Виж целия пост
# 145

Честита Будапеща от 1 ноември! Simple Smile
3 пъти седмично..40, 50лв./двупосочно с дискаунт Joy
Та, Браво! Simple Smile

 hahaha Joy

Виж целия пост
# 146
Здравейте,
Знаете ли къде се настройва функция за получаване на SMS при промяна на часа на полета?

Беше ми много полезна при пътуването от Брюксел, когато сутринта получих SMS от Wizz  с информация, че полета се отлага за късния следобед. Имаше доста пътници, които бяха висели по 6 часа на летището.
Сега се опитвах да покажа на една приятелка как да активира тази опция, но не я намерихме.
Виж целия пост
# 147
Здравейте,
Знаете ли къде се настройва функция за получаване на SMS при промяна на часа на полета?

Беше ми много полезна при пътуването от Брюксел, когато сутринта получих SMS от Wizz  с информация, че полета се отлага за късния следобед. Имаше доста пътници, които бяха висели по 6 часа на летището.
Сега се опитвах да покажа на една приятелка как да активира тази опция, но не я намерихме.

Влизате в добавяне на услуги.
Намира се на страницата след избор на места.
Виж целия пост
# 148
Пристигам на Бове,Париж в 13.45 ч., имам една чанта чекиран багаж.
За колко време ще бъде обработен багажа, за да предвидя за коя наветка да си закупим билети?
На търсачката ми дава 14,05 ч. Това реално ли е? Не е ли много кратко времето?
Благодаря за съдействието!
Виж целия пост
# 149
Честита Будапеща от 1 ноември! Simple Smile
3 пъти седмично..40, 50лв./двупосочно с дискаунт Joy
Та, Браво! Simple Smile
Прекрасно и отново...
София → Будапеща → София
от 01-11-2016
от 29,99 лв. в посока...
 

Вече се отчетох за ноември.
Откакто я спряха я чакам отново,значи!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия