WIZZ AIR - 21

  • 94 676
  • 738
# 150
Здравейте!Скоро пътуваме с детето ми за Меминген,имаме чекиран един голям куфар,та се чудех 2 часа преди полета добре ли е да сме на летището или е твърде много?За първи път летя от Терминал 1,а и с детето не съм пътувала до сега...  Rolling Eyes Много се надявам да не ни направят проблем за детското пюре и сокче!  Crazy
Виж целия пост
# 151
Будапеща през Януари е 40 лв.двупосочно. Възползвах се. Сега ще търся теми за Будапеща Laughing
Виж целия пост
# 152
Здравейте!Скоро пътуваме с детето ми за Меминген,имаме чекиран един голям куфар,та се чудех 2 часа преди полета добре ли е да сме на летището или е твърде много?За първи път летя от Терминал 1,а и с детето не съм пътувала до сега...  Rolling Eyes Много се надявам да не ни направят проблем за детското пюре и сокче!  Crazy

Няма да направят проблем. 1:30 преди полета е ок, или дори 1:15, ама си предвиди, че не можеш да стигнеш на минутата..
Виж целия пост
# 153
Пристигам на Бове,Париж в 13.45 ч., имам една чанта чекиран багаж.
За колко време ще бъде обработен багажа, за да предвидя за коя наветка да си закупим билети?
На търсачката ми дава 14,05 ч. Това реално ли е? Не е ли много кратко времето?
Благодаря за съдействието!
Билетите за шатъла са вече с час ли? Когато аз съм купувала, важеха за определен период.
20 минути според мен може и да не са достатъчни.
Виж целия пост
# 154
neuromancer, благодаря за отговора!  Hug
Виж целия пост
# 155
Не знаех,че билетите за шатълите са без час до момента в който не отидох да купя!Важат за целия ден ,че и повече.
Виж целия пост
# 156
Момичета, има ли магазин на МАС на терминала в Рим, където уиз кацат?
Виж целия пост
# 157
Конкретно за Бове са и без дата. Важат от датата на закупуване до 3 месеца. Бях закупила онлайн преди полета ни, но от Уиз изместиха датите, та се притесних дали ще важат 2 дни преди първоначалната дата. Писах на сайта им (на шатъла) и получих отговор, че важат 3 месеца от датата на закупуване  Peace
Виж целия пост
# 158
Извън темата за Wizz имам запитване.
Вярно ли е, че има някаква промяна в количествата цигари, което може да внесеш в ЮК. Някой да е летял с повече от 2 картона на скоро? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 159
Момичета, как стои въпросът с летенето на деца под 2г? Безплатно ли е и как се отбелязва при купуване на билетите? Имам ли право на количка?
Виж целия пост
# 160
Привет,
някой знае как и за колко време макс бързо мога да се предвижа от Шарлероа до Брюксел Интернешъл Еърорт? Praynig
Виж целия пост
# 161
Момичета, как стои въпросът с летенето на деца под 2г? Безплатно ли е и как се отбелязва при купуване на билетите? Имам ли право на количка?
Имаш право на количка или столче. За бебетата се плаща такса. Последния път платих 27 евро в посока. Когато направиш резервация, вместо малко име на бебето се пишеше някакъв код или нещо подобно. Посочено е при правилата за деца. Отделно мисля, че пак излизаше, когато правиш резервацията. Погледни често задавани въпроси на сайта на Уиз. Веднага след резервации, са бебета и деца.
https://wizzair.com/bg-BG/useful_information/faq
https://wizzair.com/bg-BG/useful_information/booking_children

Виж целия пост
# 162
Здравейте, пътувам за 1-ви път с Уиз на 1.03 от Букурещ. Понеже друг човек ми прави резервациите, а той няма да е с мен ми изпрати едни листи с инфо за полета на отиване и връщане, най-отгоре пише това не е бордна карта, но изглежда като показаното в клипчето, има си бар код, имена и полет номер. Срещу това ли ще получа бордна карта на летището и трябва ли нещо друго да правя? Ще лета само с ръчен багаж, а другия багаж ще лети от София с други хора, та един стек цигари позволено ли е в ръчен багаж или да го сложа в другия, и може ли да си взема в ръчния багаж солети, крекери, кит кат нещо за хрускане, че ще пристигнем чак вечерта.
Виж целия пост
# 163
Здравейте, пътувам за 1-ви път с Уиз на 1.03 от Букурещ. Понеже друг човек ми прави резервациите, а той няма да е с мен ми изпрати едни листи с инфо за полета на отиване и връщане, най-отгоре пише това не е бордна карта, но изглежда като показаното в клипчето, има си бар код, имена и полет номер. Срещу това ли ще получа бордна карта на летището и трябва ли нещо друго да правя?
Ще получиш бордна карта на летището само, ако е заплатено за това. В противен случай трябва да се направи уеб чек-ин на сайта на Wizz, като въведеш всички необходими данни, след което да се разпечата.
Ще лета само с ръчен багаж, а другия багаж ще лети от София с други хора, та един стек цигари позволено ли е в ръчен багаж или да го сложа в другия
Можеш да вземеш един стек цигари в ръчния багаж.
, и може ли да си взема в ръчния багаж солети, крекери, кит кат нещо за хрускане, че ще пристигнем чак вечерта.
Да няма проблем да се носи храна. Не може да се носят течности по-големи от 100 ml
Виж целия пост
# 164
Привет,
някой знае как и за колко време макс бързо мога да се предвижа от Шарлероа до Брюксел Интернешъл Еърорт? Praynig


Продължавам да търся вариант.
Моля, някой който го е правил да сподели.

Имам 3 часа и нещо  между 2-та полета и се притеснявам, че няма да ми стигнат? #Crazy newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия