Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 223

  • 69 553
  • 737
# 510
Привет Hug

                                   
Виж целия пост
# 511
Браво на Билге!  Peace
Дано и видео пуснат!  Praynig

А Гюлнем също е там. Чакала е на опашка и си е купила(взела) билет за срещата





Виж целия пост
# 512
Здравейте момичета!  Hug

Докато реша кой пост да цитирам  Wink и за всеки случай погледнах за някой колаж, а то... още нови снимки излезли.  Simple Smile







Виж целия пост
# 513










https://twitter.com/ElisabethDita1/status/707589064560549889

https://twitter.com/TubaBykstArabfp/status/708001637365850112





Виж целия пост
# 514


от  Гюлнем

Билге, дето предаваше на живо от залата



Можете да прочетете нейните коментари и на другите - тук

https://twitter.com/BilgeTBFC/with_replies
Виж целия пост
# 515


от  Гюлнем

Билге, дето предаваше на живо от залата



Можете да прочетете нейните коментари и на другите - тук

https://twitter.com/BilgeTBFC/with_replies

Линка  Peace - много снимки, ама дано и видео да има  Simple Smile
А ще чакаме и почивните дни, едва ли ще пропуснат да отразят това и в магазинните предавания по тв -те.  Simple Smile
Виж целия пост
# 516






И едно щастливо семейство във ваканция

Скрит текст:
Виж целия пост
# 517




Виж целия пост
# 518
Какво невероятно Божие създание е нашата Туба !!! smile3501 smile3501 smile3501



Виж целия пост
# 519
                        Здравейте, по нощите! Hug

Какво невероятно Божие създание е нашата Туба !!! smile3501 smile3501 smile3501




  Гуга,  newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 Божествена Туба!

                   
Виж целия пост
# 520
Привет в обичайния за мене час на денонощието

След вчерашните прекрасни снимки на Туба от фотосесията, днес както и очаквахме се появиха снимки и видео от участието на момичето ни на фестивала на късометражното кино Акбанк. И вие сте отразили добре нейната изява - Вичи, Саби, Линка, Цвети, Злати Hug Hug Hug Hug

Интересно дали утре руските ни дружки ще преведат това, което Туба казва.  Rolling Eyes А на самата лекция какво ли е казала newsm78 Може би Билге и/или Гюлнем ще напишат в ТТ щом са присъствали Peace И Линка, Саби Heart Eyes ще ни информират

Какво невероятно Божие създание е нашата Туба !!! smile3501 smile3501 smile3501




Гуга smile3521 newsm10 +1

Понеже нещо напоследък не съм ви слагала нещо за четене - да взема да се поправя  Whistling
Днес не е притча,  а 16 ДУХОВНИ УРОКА ОТ ИНДИЯ. /Нали имаме дружки, 'дето са  на тази вълна... Wink Цвети, Надин  Heart Eyes Heart Eyes/
Скрит текст:
16 урока, вдъхновени от едно тримесечно пътешествие, от древната култура, от хората и мъдростта на загадъчна Индия... Преживяни и изпитани.

1. Не бъди никъде освен тук
Не бързай за никъде. Не е необходимо да бъдеш там, където ти е добре. Ако чувстваш, че си някъде, където не трябва, стани и отиди там, където те зове вътрешният глас. Но не забравяй, че за да намериш, не е задължително да отидеш някъде. Това е много тънка граница. Ключът е в постоянното присъствие.

2. Позволи на всичко да се случва
Не се опитвай да контролираш хората и събитията. Не планирай, не чакай, но желай. Разхлаби хватката. „Научи се да задържаш паузата, в която нищо не се случва.“
Позволявай на хората да идват при теб, а на събитията – да се случват. Те ти се случват не просто така.

3. Давай свобода
Позволи си свободата да бъдеш себе си, а на другите – да бъдат други. Помни, че всеки има свой път и свои уроци. Ако пътищата ви се пресекат – чудесно. Но ако се разминават – това също е добре. Защото всичко и винаги е за добро. И за тебе, и за него, и за нея, и за всички.

4. Не се страхувай
От нищо. Никога. Не се движи по обичайния път. Преначертавай пътя си. Ако чувстваш, че трябва да кажеш нещо или да направиш нещо – направи го. Не си позволявай формалности от рода на „имам билет за връщане“ или „нямам достатъчно пари за това“. Не се страхувай за физическото си тяло. Помни: ти винаги си в утробата на майката Вселена. Нима тя няма да се погрижи за теб? Избери да бъдеш свободен от страховете.

5. По-малко е повече
Не се опитвай да имаш всичко и веднага. Даже когато ти се струва, че нямаш нищо – винаги имаш нещо. А за това, което не ти достига – протегни ръка към приятел, брат или неслучайно преминаващия. Бъди умерен във всичко.

6. Не се вкопчвай в хората
Иначе няма да получиш своя опит. Така или иначе никога не можеш да останеш сам, защото където и да отидеш ще намериш хора. Твоите хора, които ще те изпълват, ще те вдъхновяват, ще те учат. И помни: ако нямаш път с някого, не тичай след него.

7. Пускай. Винаги пускай
С усмивака. С любов. Всичко и всеки. Но никога не се сбогувай. Защото никога нищо не е финално. Кажи: „Благодаря и до нови срещи.“

8. Бъди вода
Помни принципа на вълната – вълната идва, вълната си отива. Това се отнася до всичко – състояния, пари, хора, вещи. Има приливи, има и отливи. Нищо не е статично. Ние живеем в света на движението. Не се потапяй в едно или в другото състояние – то ще се промени. Нищо не можеш да запазиш, така че не се опитвай. По-добре бъди благодарен в тази секунда за това, което е.

9. Слушай вътрешния си глас
Това е с три удивителни знака! Всушвай се в съветите на другите, но прави това, което чувстваш, че е правилно. Ако аз бях слушала другите за това пътешествие, то така и нямаше да се състои – а това е пътешествието на моя живот. Аз никога нямаше да преплувам до другия бряг на Ганг и досега щях да се страхувам и да се вмествам в непонятно от кого и защо сложените ми рамки.
Слушай себе си. Винаги.

10. Доверявай се
На хората, на космоса, на Бога. Довери се на това, че всичко в твоя живот се случва по най-добрия за теб начин. Дори и когато ти се струва, че по-лошо не може да бъде. Може.
„Божието отхвърляне е Божията защита“

11. Отделяй макар и няколко минути на ден само за себе си
Медитирай, рисувай, пиши, разхождай се сред природата или просто бъди в тишина. Дори и няколко минути ще ти помогнат да разбереш какво ти е необходимо и какво е вдъхновено от други хора, от ума ти, от илюзиите...

12. Обичай себе си
Уважавай желанията си, тялото си. И помни: ти можеш да имаш всичко. Не е нужно да избираш: работа по сърце или работа за пари; отношения, в които аз обичам или в които обичат мен; море или планина.
Всичко може. Всичко е възможно.

13. Споделяй
Винаги. С всички. С кучето. С бедния. С приятел. Не очаквай нищо в замяна.
„Ако храниш само себе си, няма да имаш много облаги.“

14. Имай желания
Но бъди внимателен.Те се сбъдват. Формулирай ги максимално точно.

15. За да облечеш нова риза, трябва да съблечеш старата.

16. Пътешествай
И най-добре го прави сам. Защото където и да отидеш, винаги всичко е с теб.

Един колаж с вчерашна дата, т.е снимки от вчера newsm03




И един с днешна дата - за да ви е усмихнат и късметлийски последния ден на работната седмица  Peace



Лека нощ!

ПП. Боби Hug Peace
Рали Hug виждам те на балкона
Виж целия пост
# 521
                                          Добро утро! Hug

       
   
   Усещане за жена! 
   
       Добавям: истинска красота, стил и харизма е нашата Туба! Peace Hug
       
                             
         
           Канти, Hug очаквах колажите ти с нетърпение.  Благодаря  за притчата. bouquet

    Дано имаме видео с превод на думите на Туба от вчера. Peace

               Момичета, приятен ден! Петък е , но не е последен работен за този седмица.

                                        Бъдете здрави и вдъхновени! 

       
     

     
Виж целия пост
# 522
 Здравейте Hug
Момичета  HugБлагодаря ви за всичко.

Нека денят за всички да бъде добър!
С добро той нека ни навести!
Във време с толкова несгоди, за нещо хубаво да ни извести!
Да се усмихнем на утрото с надежда, че ще се справим с
 предизвикателствата, които денят ни поднася! Нужна е само една усмивка.

Повтарям пак някои снимки но, както  казва Гуга newsm10
Какво невероятно Божие създание е нашата Туба !!!  smile3501 smile3501


              


    

                                  
Виж целия пост
# 523
Добро утро!  Hug



Вичи  Hug прелестна е нашата хубавица и...  Wink отново различна - има ли друга такава?  newsm78
Всеки път появата и ни изненадва  Simple Smile





Виж целия пост
# 524
Здравейте момичета!  Hug



Благодаря за притчите, кафетата и коментарите!  Hug
Предлагам ви един необичаен пост с преводите на Елмира  Hug Наталия  Hug Hug на случващото се снощи в Акбанк.

“Tubayı söyleşi salonuna girerken gördüm ilk olarak zaten çok çok güzel bir kadın ama inanın yakından..

Скрит текст:
Bilge pishet, videla Tubu kak zashla v komnatu dlya interv'u, ochen krasivaya zhenshina, no poverte, v blizi sovsem drugaya, drugaya atmosfera(vozdux) ot nee idet)

Билге пише, че е видяла как Туба е влязла в стаята за интервюта. Много красива жена. Но, повярвайте, от близо е съвсем друга, друга атмосфера (въздух) струи от нея.

Всъщност този коментар е изключително разбираем за всички, които сме виждали Туба от близо. Не красотата е най-важното, основното,  около нея, а именно атмосферата, излъчването. Няма две мнения по въпроса (поне аз не съм прочела!  Joy) - мой коментар.  Mr. Green

https://twitter.com/uzunoktay61/status/707997129999048705

Скрит текст:
рokazyvaet. Tuba s Yasemin idet, i vokrug mnogo ludei, zhurnalisty

На видеото се вижда, как Туба върви с Ясемин и около тях се суети тълпа от журналисти.

https://twitter.com/TubaBustunUSA

Скрит текст:
В коротком интервью Туба сказала, что ей подарили прекрасную книгу с очень красивыми рисунками, очень трогательно. Говорила о Маише и её акции по поводу сбора средств для ЮНИСЕФ, про подаренную звезду. Пишут, что Туба пришла вместе с Ясемин, они были в хорошем настроении, поздоровались приветливо с безбилетниками, которые ждали в входа в зал.
Перевод Н.Куренкова)

В краткото си интервю, Туба казва, че са й подарили прекрасна книга, с много красиви рисунки. Много трогателно е било.Разказвала за Майша и нейната акция за събиране на средства за УНИЦЕФ. За подарената звезда. Пишат, че Туба е дошла заедно с Ясемин, били в добро настроение, поздравили хората, които стояли отвън, на входа на залата,  без билети.

Скрит текст:
В настоящее время не имеет ряд проектов для Туба, он😉 будет играть с Mehmet Nejat и Халит & фильм стоит сколько массива
serialnyyi proekt netu, tolko film)
 Седа пишет : 0 макияжа !

В момента Туба няма друг проект, освен филма на Ферзан бей, в който ще играе с Мехмет, Неджат и Халит. Филмът е скъп, струва колкото едно дизи.
Проект за дизи няма, само филм.
Седа пише. Туба е с 0 (без) грим.

https://twitter.com/AzizMeteee/status/708015803292127232

Скрит текст:
sprashivaet, kak deti, Tuba skazala, xorosho, ochen xorosho, spasibo. ostalnoe ne slyshno)

Питат Туба как са децата, тя отговаря - добре, много добре, благодаря. Останалото не се чува.



Скрит текст:
eto adam pishet, eto zhenshina deistvitelno prekrasnaya(ochen krasivaya)

Този мъж е написал: Тази жена е действително прекрасна (много красива)

Bilge on Twitter
twitter.com
“Hayatta hiç bişey vazgeçilmez değil birgün oyunculuk seni bırakabilir yada sen yaptığın işten keyif..

Скрит текст:
pishet: skazala, v zhizne net nichego neizbezhnogo. kogda nibud (v odin den) akterstvo(igra) mozhet ostavit tebya, ili esli ty ne naslazhdaeshsya ot raboty, to vy ostavite.

Билге: Туба е казала: В живота няма нищо неизбежно. Някога (в някой ден) актьорството (играта) може да те остави, или ако работата не ти носи наслада, то трябва да я напуснеш.

Скрит текст:
v nachale fotax normalno vygledit po mne. a vot nizhe fote ustavshaya kakayato. dumaiu kogda mnogo vspyshki, glaza ustaet. shas u Bilge chitala, kogda Tuba vyshla iz zala interv'u, ee poimali zhurnalisty i vzyali interviu pishet. a oni zhe beskonca vspyshkoi fotaet. vse zhe nadeuis ona ne brosit akterstvu.

В началото на снимките Туба изглежда нормално, но по-късно изглежда уморена. Мисля, че светкавиците от фотоапаратите и камерите уморяват очите. (Чували сме и преди, че тези светкавици са проблем за Туба - мой коментар). Сега прочетох Билге: Когато Туба излязла от залата за интервюта, журналистите са я хванали и отново са взели интервю и безкрайно са я снимали.
Все пак се надявам, че тя няма да спре да играе.

https://twitter.com/uzunoktay61/status/708040053675708420

Скрит текст:
govorit, potom nasslazhdaeshsya, govorish xorosho sdelala, govorih posmotrie. dalshe ne ponyala chto govorit.

Казва: след това се наслаждаваш на добре свършената работа, гледайте го... след това не разбрах какво казва...

След този дълъг и сложно конструиран  Mr. Green Mr. Green Mr. Green пост, ви пожелавам приятен ден!  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия