Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 223

  • 69 553
  • 737
# 525
Добро утро! Hug Hug Hug



Линка HugВичи HugСаби HugЦвети Hug,благодаря за снимките от вчера! bouquet

Канти Hug,за притчата и колажите! bouquet

Боби HugВичи HugЦвети Hug,благодаря за споделеното! bouquet

Линка Hug,благодаря за инфото от ТТ и преводите! bouquet

Аз не успях вчера да се включа,защото грипа и мен ме държи вече трети ден! ooooh!

И на новата страница да има красота! newsm10





Приятен ден,момичета! Hug Hug Hug

Виж целия пост
# 526
  Здравейте! Hug
Очаквайте и видео днес. Има много клипчета, но са вградени в туитър и няма как да се видят от хора без профил. Hug А един Хюсеин е написал в събота и неделя по Канал Д в "Магазин Д" ще Има интервю с нея. Peace

Скрит текст:
Hüseyin Altun @huseyinaltuun  13 h.
Tuba Büyüküstün. Devamı Cumartesi ve Pazar saat 09:30 dan sonra KanalD MagazinD de #tubabüyüküstün #magazind



http://www.izleyiciplatformu.com/tuba-buyukustune-soyleside-buyuk-ilgi/

Много приятно ми бе сутрешното кафе с вашите постове. Hug Само на Вичи й се сърдих 5 минути, че поздравява само ранобудните. Crossing Arms канти, интернет-доставчикът ми от сутринта ме кара да изхвърля днес няколко от духовните урока. #2gunfire
Да ви пожелавам хубав ден, докато пак не ми е спрял нетът. Hug
Виж целия пост
# 527


Едно по-дълго видео от папараците

http://flypaparazzi.com/2016/03/11/video-tuba-buyukustun-hayat-k … estivali-soylesi/



http://www.izleyiciplatformu.com/tuba-buyukustune-soyleside-buyuk-ilgi/

Заради това, че Туба е говорила за нея в интервюто, Майша е много щастлива и черпи!  Joy Joy Joy



Да ви е сладко!  Hug Laughing
Виж целия пост
# 528



Хубав ден на всички! Hug love001
Виж целия пост
# 529


Превод  Бопай  Hug

Скрит текст:
я подумал, стоило ли мне написать, об этом.. как буд то я ждал этого 10 лет..одно то что мы дышим одним воздухом, делает меня счастливым.. я как ребенок захотел спрятаться.. да, это свершилось.. мы стоим вместе на этом фото.. я взволнован, не знаю как устоял на ногах. По всей Анкаре витает только ее запах.. Как прекрасно , что ты есть на свете Туба!!!!


Превод Бопай  Hug

Скрит текст:
так увлеченно рассказывает.. о системе рейтинге и прайм тайм. мол на 8 часов ставят сериалы, которые типа можно смотреть и детям, а после..более тяжелые фильмы. они там ржут чета.. видать грят что система рейтинга в их стране косит всех подряд.



http://www.degirmenlerekarsi.com/

Предполагам става въпрос за защита на животните

От Латинска Америка







Виж целия пост
# 530
По няколко пъти на ден проверявам новите клипчета. За първи път ми се случва, да видя автор, който е написал под творението си :
В клипе мои любимые фотографии спасибо тем кто их выставляют в интернете.

Не мога да не ви го покажа след тази благодарност, пък и музиката е класссс... Grinning

Виж целия пост
# 531
  Ето музиката от клипа от надин(тя се върна от Тайланд ба североизток, а канти мисли, че е в Индия Party) -  Luciano Pavarotti & Lionel Richie - The Magic of Love - за почитателите им Heart Eyes



http://vbox7.com/play:4ed0613e5f

  Обявявам почивка и в очакване на превод на видеото от представянето на фестивала, ще проверч Билге - да не сме изпуснали някоя Турска реплика. bowuu Outta Joint

Колаж за очаквано и сигурно.



  Току-що туитнаха към сайта на Лондонския фестивал с доста снимки. Буйрум.

http://filmfestinternational.com/london-iff-2016-awards-evening- … m_campaign=buffer

От Билге с гуги -
Скрит текст:
Çalışırken 56 saat uykusuz kaldığı olmuş rekoru 56 saatmiş #TubaBüyüküstün
- Работил съм 56-часова безсънна рекорд 56 saatmiş #Туба Бюйюкюстюн. Shocked
Скрит текст:
Söyleşi sırasında da Tuba çok rahattı dizi-sinema ve tiyatro oyunculuğunun çok farklı olduğunu söyledi #TubaBüyüküstün
- това трябва да е нещо в смисъл, че играта в театър и в дизита е нещо съвсем различно.

Скрит текст:
Bir öğrenci Tuba B. kısa filmimde oynatmak için ne yapmam lazım dedi Tuba da iyi bir hikayen ve o filmi çekeceğine emin olmam yeterli dedi
- един студент я питал, какво трябва за се снима в късометражен филм(или да снима) и отговорът... cry
Виж целия пост
# 532
Онур приема наградата





на маса


  Туба, но в туитър е само нейната снима с текст"Чест е да срещнем Туба Бюйюкюстум на церемонията по награждаването на Лондонския филмов фестивал."

An honour to meet Tuba Büyüküstün at the #LondonIFF2016 Awards Ceremony.


  В заключение - или фотографът е зле, или сайтът им. Tired
Виж целия пост
# 533
Абе де Индия, там и Индиана /ИО/ Mr. Green Mr. Green Само малка разлика от два различни континента Wink От вчера съм на тенис в Индиана, че цели трима мой хора са там- Цвети Пиронкова и Григор /на които съм фен като българка/ и на Дел Потро от подписа ми, на който съм фен като играч.
Иначе по план, днес трябва да започна "Война и мир" - новата версия на BBС, защото видях, че вече на всички епизоди има превод.
Като видях снимките на Онур от Лондон, си помислих, че от него би се получил един успешен Пиер Безухов. На вид го докарва- със закръглени форми и добродушно лице.


Та ако трябва да правя турска версия, за Андрей Болконски бих избрала този актьор/ не му знам името/ , който е срещу Киво.



Е, за Наташа си знаете Joy Joy


Виж целия пост
# 534
  Като разсъждавахте за Рет Бътлър - един Кенан И. не би ли го изиграл? Rolling Eyes



надин, не мога да ти отговоря. Аз Киво не разпознах, та другия ли? ooooh!
Виж целия пост
# 535
Сега и аз като поразсъждавах за турски Рет Бътлър  Thinking , ами само на този красавец давам ролята. Гледах го в сериала "Да обичаш на инат" - има си и физика и химия и други науки + замрежен поглед трепач  Shocked



С подходяща партньорка от рода на Туба, ще ме отнесе не вихър, ами торнадо Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 536
Скрит текст:
Абе де Индия, там и Индиана /ИО/ Mr. Green Mr. Green Само малка разлика от два различни континента Wink От вчера съм на тенис в Индиана, че цели трима мой хора са там- Цвети Пиронкова и Григор /на които съм фен като българка/ и на Дел Потро от подписа ми, на който съм фен като играч.
Иначе по план, днес трябва да започна "Война и мир" - новата версия на BBС, защото видях, че вече на всички епизоди има превод.
Като видях снимките на Онур от Лондон, си помислих, че от него би се получил един успешен Пиер Безухов. На вид го докарва- със закръглени форми и добродушно лице.

Та ако трябва да правя турска версия, за Андрей Болконски бих избрала този актьор/ не му знам името/ , който е срещу Киво.



Е, за Наташа си знаете Joy Joy




Саби Hug,аз да отговоря! Wink

Надин Hug,това е Биркан Сокуллу,бившият съпруг на Аслъ Енвер! PeaceГледала съм го в Малки жени,Малки тайни и КСШ! Peace


Виж целия пост
# 537
Злати, отговаряй. Hug Май само аз съм профанът тук, а и другаде. Joy Но с ръка на сърце признавам, че няма да го запомня. Stop

Нови?



Както казваше Мелике-то :"Хем кадън, хем гюзел!" Wink

Но тази художничка ако мисли, че е нарисувала Туба... Thinking Ако не бе написала, никога нямаше да се досетя. И я надписала. :thinking

Скрит текст:
juman sami @JumanSami  9min.
#jumansami #tubabüyüküstün #drawing #painting #turkishactor



Виж целия пост
# 538
Привет Hug
Линка Hug за преводите
Надин HugСабинка HugЗлати Hug

За Рет Бътлър и на Надин  Hug предложението става и на
Сабинка Hug за Кенан И също става . Очакваме
 следващите предложения със снимков материал. Joy Joy Joy



                                  

 Сабинка Hug права си ,нещо е сбъркано с портрета.Съжалявам Naughty ,но портрета от който е гледала художничката  е сбъркан и тя от там прави грешката,не  е нашия човек.  Naughty

Поздравче от Париж.



Виж целия пост
# 539
  Не схващам, за какво иде реч. Rolling Eyes



http://www.degirmenlerekarsi.com/index.php?route=common/home

  Не знам, защо тази снимка въртят. Thinking

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия