

От мене една неподправена и без грим усмивка:
Граф Ростов - МЙ. Туба не я виждам като Наташка - не ми е любим образ, особено матрьоната, в която се превръща. Пък и вече съм гледала Хасрет , затова получава от мен ролята на княжня Марья - сдържана, горда, чистокръвна аристократка.


При толкова рисунки на кучета в линка си мисля дали няма да видим Мая и Топрак там
Ама къде е това там
А и дата не виждам... 


Ролята е негова 100 %! 
,сега ти отговарям! 


Саби
Линка
,благодаря за всичко споделено! 


и още искам -
по-подробно да е 
не искам такова, няма да ми е интересно, а пък на турците - хептен 
като гледам кой си цитирала с колажа на Туба и Барун ( от името Джансел
- явно и там приликата е забелязана
)
не искам такова, няма да ми е интересно, а пък на турците - хептен 
Иначе и аз малко се почудих защо британците извадиха чувалите с парички и ги вложиха в най- скъпата до сега продукция на BBC. Изглежда интереса към руската класика няма остаряване
Слагам ви трейлъра, за да видите как те виждат героите :


това за Туба в нещо подобно и аз така го приемам - като забавление, защото класиката не е за всички, нали видяхме как се прие в Турция ''Курт Сеит'', а и тяхната публика е...
дай им драма и насилие, защо да мислят и разсъждават
не само турските ( то и латино, и индийски, че и нашите... рядко се случва да излезе нещо качествено и то от начало до края )




Благодаря ви за всичко написано.
Благодаря ти за инфото.Уплашила се е жената.


за инфото.



благодаря за превода, които ни донесе! 
нашето момиче май вече трябва и да помисли за бодигардове при подобни изяви, наистина не е безопасно да се движиш сам сред полудяла фенска маса ( могат да я наранят, дори и без да го искат )
Препоръчани теми