Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 223

  • 69 552
  • 737
# 555
Добро утро!  Hug



Днес имаме годишнина от началото на сериала КРА. Феновете ще се опитат да поправят отношението на СЦ към рождения ден на Елиф и тази вечер, от 21 часа организират акция в ТТ в подкрепа на сериала.  Simple Smile
Обичат такива масови акции, които показват отношението на феновете, силата на общата борба!  Laughing Хубаво е да си част от нещо. Ще участваме, нали!  Sunglasses



Варна  Hug благодаря за превода.  bouquet
Журналистите, разбира се, преувеличават. Надали участието на Туба в сериали е свързано с рейтинга. Винаги е казвала, че за нея няма значение, а е важна историята. И го е доказвала. Но, за да се поддържа интереса, нещата са извадени от контекста и са представени както е удобно на папараците.  Mr. Green
Това не е изолиран случай.Винаги се търси сензацията, която продава!  Mr. Green
Но, предполагам, наистина се е стреснала от тази любов, която при феновете е неконтролируема, щом е отказала да се снима. Като гледам как са я обкръжили и колко народ има...



До нея Ясемин и Гюлнем са, нали?  newsm78
Гюлнем е излязла доста дебеличка до нея. Не си я спомням такава. Дали е напълняла, или просто до Туба повечето хора изглеждат пълнички?  Laughing

Да ви пусна новината и в Хюриет



Интересно, че  са споменали само Халит в Гечето, като в другите преводи и думите на феновете, Туба е казала, че ще снима филм с Мехмет, Неджат и Халит, като ги е подредила в този ред. Явно за журналистите важния е ХЕ, останалите двама удобно са ги пропуснали.  Joy

Феновете са направили един танц на ръцете на Туба.  Laughing Много ръкомаха като говори - характерно за южните народи.  Laughing

https://twitter.com/JustTubaBustun/status/708382997591040001



Вичи  Hug Рали  Hug Цвети  Hug

Може да повтарям нещо има 2 нови отговора . Няма да редактирам.  Peace

Успешен ден на всички!  Hug
Виж целия пост
# 556
 Привет Hug


Имаме ново клипче за рождения ден. Да не пропусна да ви го покажа!  Simple Smile



https://youtu.be/Qtr7lrXNsSE

Сега погледнах в туитър, там през пост питат Ясемин, Туба в Алжир ли е?  newsm78 #Crazy Thinking
Защо ли?!


Виж целия пост
# 557
Здравейте! Heart Eyes
Постът ми замина заради прекъсване на нетът. Бясна съм #2gunfire #Cussing out Жална му/й майка на оператора на Булсатком, който ще е на телефона. #2gunfire

Видео от ТВ8:

https://vimeo.com/158654870

Благодаря ви за всичко! Hug

Виж целия пост
# 558
Да сложа няколко колажа за днешния рожден ден и изчезвам по задачи.













Сабинка  Hug хвърляй по едно око в туитър, че ми стана интересно, откъде, аджеба, решиха, че Туба ще ходи в Алжир?!  #Crazy
Виж целия пост
# 559
Добро утро! Hug Hug Hug



Вичи HugРали HugЦвети HugЛинка HugСаби Hug,за споделеното! bouquet

Варна Hug,благодаря за превода! bouquet

Честита годишнина от началото на КПА!Какво очакване беше да започне сериал с Туба!Линка Hug колко срещи направихме и коментирахме! Wink





Приятна събота,момичета! Hug Hug Hug



Виж целия пост
# 560
Линка, де да можех Hug Колкото мога , ще поглеждам. То много колажи и снимки за годишнината трябва да се превъртат. Peace
Канал Д:

https://vimeo.com/158716265

Виж целия пост
# 561
Саби,благодаря за инфото от ТТ! Hug

За гледащите Гордиев възел-10еп. с руски субт.! Peace

http://vk.com/kordugum1?w=wall-111157933_4387

Виж целия пост
# 562



Хубав ден и от мен! Grinning Hug



Варна  Hug



То да бяха само репортерите и феновете върху главата на Туба, ами и ...  Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 563

Добро утро!

Понеже заради Халит превеждах в нашата тема инфото, го поствам и при вас. Дано не се повтаря. Нямах време да чета темата назад.

ТБ участва в организирана от Akbank Sanat дискусия на тема "Късометражните филми през очите на актьора".   Тя разказа за събитие, което я е развълнувало в Англия. Книгата Tuba Olmak’, направена от нейна фенка. "Не можах да сдържа сълзите си, много се развълнувах", сподели тя. Туба Б. заяви, че ще снима филм с Халит Ергенч и добави "В момента нямам планове да снимам сериал, заради съществуващата рейтингова система."
Заради големия интерес от страна на туристите на булевард "Истиклал" актрисата изживя напрегнати мигове. Арабски фенове се събраха около нея с желанието да си направят снимка. Туба Б. изпадна в паника и отказа да се снима. По-късно, вече качена в колата, заяви: "Ще излъжа, ако каже, че не се изплаших."

https://gecce.com/fotogaleri-tuba-buyukustun-yeni-partnerini-aci … ladi-halit-ergenc

  Варна 2 , здравей и благодаря! Hug
В туитър вече я коментират статията, хора, които са били на мястото. Доколкото ми превежда гуги, изглажда не трябва много да им се вярва. Rolling Eyes

Скрит текст:
Hayalperest @TubakWww  23 min.
@rahmiakkokler tuba reyting filan demedi bari fan sayfası olarak siz paylaşmayın böyle bir şey bendr oradaydım ve öyle bir şey demedi

Hayalperest @TubakWww  22 min.
@rahmiakkokler yalan haberleri lütfen paylaşmayın şuan dizi yok dedi Halitle film çekeceğim dedi sadece

Hayalperest @TubakWww  22 min.
@rahmiakkokler bunu bir fan sayfası paylaşırsa herkes paylaşır inanır lütfen kadının ağzından çıkmayan şeyleri paylaşmayın rica ediyorum

Tuba Büyüküstünİzmir @rahmiakkokler  17 min.
@TubakWww TV den izledim kendinden duyduğum için paylaşıyorum ,bu konuda bende en az sizin kadar titizim ..

Hayalperest @TubakWww  16 min.
@rahmiakkokler bende @BilgeTBFC oradaydı ama biz duymadık peki siz bilirsiniz ama kadının dediği şeyi çarpıtip paylaşırsanız herkes yapar

- Biz TBFC temsili 😂😂😃 🙅 😅 #TubaBüyüküstün

Hayalperest @TubakWww  8 min.
@rahmiakkokler @BilgeTBFC @geccecom videolu haber değil ki bu carpitilmis sözler şuan bir dizi yok dedi

Hayalperest @TubakWww  7 min.
@rahmiakkokler @BilgeTBFC @geccecom magazincilerin sorusu da dizilere sürelerden dolayı küs musunuz?  O da hayir dizi projem yok suan dedi

Hayalperest @TubakWww  7 min.
@rahmiakkokler @BilgeTBFC @geccecom neyse siz paylaşın

 Доколкото разбрах от "разговора" им - дизи - йок, ама не заради рейтинговата система. Rolling Eyes

Виж целия пост
# 564
Сабинка  Hug благодаря, че следи в туитър.  Peace
Злати  Hug мерси за ГВ.

Туба е в Алжир по кампания на Молфикс





https://twitter.com/bskery_/status/708603789071278080
https://twitter.com/Maisha_91/status/708603533914992642
Алжирските фенове са щастливи!  Joy

Виж целия пост
# 565
  Случайно ли или е знаела, но една отдавна сложи от рекламата на Молфикс. Нищо повече не писа.



Скрит текст:
Polat  ✨ @PolatKutluk  1 h.
#TubaBüyüküstün #Molfix☺



П.П. И видео има. Ще го очакваме в тубето. Peace

Виж целия пост
# 566
Виж целия пост
# 567



Всички в туитър празнуват!  Joy

Виж целия пост
# 568
Йок, йок и дизи - йок.

Виж целия пост
# 569
  Пак продължават да обсъждат, как слагат думи в устата на известните. Нов "репортаж" за рейтингите. Tired



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия