Ebay 96

  • 68 454
  • 744
# 105
Искам да си купя бебешка количка, но се страхувам дали всичко ще е ок като дойде и дали тук ще ми вземат допълнително пари като я получавам.Моля някой който знае повече да ме светне.
Ако идва от държава в ЕС, няма да има други такси, но ако държавата не е членка на ЕС, ще я задържат на митница и ще има такси. В обявата пише от коя държава се изпраща стоката. Качеството вече никой не може да ти каже какво ще е.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=811865
Виж целия пост
# 106
Здравейте Simple Smile

Искам да попитам нещо и се извинявам, ако по някакъв начин това нарушава правилата  Peace Ще премахна поста си.

Знаете ли някой , който прави групови поръчки от сайта? Във Фейсбук знам за няколко човека, които пускат поръчки от английски сайтове, като леко завишават цената на паунда и не взимат сума за доставка.Питането ми наистина е важно, искам да помогна на приятелка  Peace Благодаря!
Става въпрос за EBay.
Виж целия пост
# 107
Здравейте Simple Smile

Искам да попитам нещо и се извинявам, ако по някакъв начин това нарушава правилата  Peace Ще премахна поста си.

Знаете ли някой , който прави групови поръчки от сайта? Във Фейсбук знам за няколко човека, които пускат поръчки от английски сайтове, като леко завишават цената на паунда и не взимат сума за доставка.Питането ми наистина е важно, искам да помогна на приятелка  Peace Благодаря!
Става въпрос за EBay.

Това е платформа с хиляди търговци, може да има само индивидуални поръчки с индивидуални доставки.Някои от транспортните фирми предлагат такива услуги срещу процент, но пак не е групово и не се спестява от доставки и т.н.
И да, въпросът  е в нарушение на правилата наистина.

Съжалявам, че не сложих това в първия пост, ще го имам предвид за следващата тема.
Виж целия пост
# 108
Благодаря за отговора! Извинявам се   Peace
Виж целия пост
# 109
   Ellinor*, пазаруването от Ebay е елементарно – ще се справите и сами, не ви трябват посредници. Peace
Виж целия пост
# 110
Да попитам възможно ли е да се продава козметика с изтекъл срок на годност? На тези продукти http://www.ebay.co.uk/itm/Artistry-Hydra-V-System-for-Dry-Skin-M … 15-/182048420645? е написан срок на годност 10/2015.
Виж целия пост
# 111
Да не би това да е датата на производство?
Виж целия пост
# 112
На повечето му продукти които продава е изписано като дата на изтичане. На козметиката обикновенно има знак колко е годна следотваряне (6,12,24м) и имаи кодове които показват до кога е годна. Но тук не знам как е. Писах му с въпрос и за доставката, но ми е отговорил само за нея, не е сметнал за нужно да ми отговори за датата.
Виж целия пост
# 113
Да попитам възможно ли е да се продава козметика с изтекъл срок на годност? На тези продукти http://www.ebay.co.uk/itm/Artistry-Hydra-V-System-for-Dry-Skin-M … 15-/182048420645? е написан срок на годност 10/2015.
Понеже не знаех какво означава MGS и потърсих инфо и разбрах, че това означава, че тогава е произведено нещото, тоест в този случай 10/2015.
Виж целия пост
# 114
Здравейте,
Четох, четох и не намирам какво да правя, спечелих търг и продавача, не отговаря на съобщенията ми дали да изпрати пратката до Бг или до офис на фирма за доставки в Лондон.
Та сега не знам какво да правя, не съм платила, след като нямам отговор.
Какво се прави в тези случаи.
Благодаря
Виж целия пост
# 115
Здравейте,
Четох, четох и не намирам какво да правя, спечелих търг и продавача, не отговаря на съобщенията ми дали да изпрати пратката до Бг или до офис на фирма за доставки в Лондон.
Та сега не знам какво да правя, не съм платила, след като нямам отговор.
Какво се прави в тези случаи.
Благодаря

В тези случаи първо се пита, а после се играе на търга.Като не си платила - очаквай кейс за неплатена стока.
Виж целия пост
# 116
Малко по подробно инфо, това ми е втора покупка все пак Embarassed
Виж целия пост
# 117
А не е ли трябвало да добавиш предварително този адрес, на който искаш да получиш пратката? В такъв случай отпада необходимостта от размяна на съобщения с продавача.
Виж целия пост
# 118
За съжаление както казах, сделката ми е втора и нямам опит, но смятам да преведа парите до адрес Лондон и да видя какво ще стане.
В този случай няма аз да съм некоректна според правилата.
Виж целия пост
# 119
За съжаление както казах, сделката ми е втора и нямам опит, но смятам да преведа парите до адрес Лондон и да видя какво ще стане.
В този случай няма аз да съм некоректна според правилата.

Не разбирам  newsm78
На кой офис да преведеш пари? Ти трябва да си платиш на продавача, за какъв офис става дума?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия