Хитринки за всякакъв случай -тема 13

  • 134 526
  • 767
# 420
Как да премахна неприятна миризма от пластмасови кутии?
Забравен комплект, не е ползван, но мирише неприятно.
Можеш да сложиш вътре смляно кафе или лимон, може и готварска сода.
Сега намерих това: http://saveti.framar.bg/7-%D0%BD%D0%B0%D1%87%D0%B8%D0%BD%D0%B0-% … D0%BE%D0%B2%D0%B5
Виж целия пост
# 421
Как да премахна неприятна миризма от пластмасови кутии?
Забравен комплект, не е ползван, но мирише неприятно.
Можеш да сложиш вътре смляно кафе или лимон, може и готварска сода.
Сега намерих това: http://saveti.framar.bg/7-%D0%BD%D0%B0%D1%87%D0%B8%D0%BD%D0%B0-% … D0%BE%D0%B2%D0%B5

Содата е много препоръчвана съставка против миризми  Peace...и почистване в домакинството по принцип
Виж целия пост
# 422

didka pitka, ranimi
Благодаря за съветите, днес ще пробвам да видя какво ще стане.
Виж целия пост
# 423
Влизам, за да споделя, че с лятна течност за чистачки 3 л. за 1,39 лв. от Кауфланд, си изчистих перфектно прозорците. Вече със сигурност няма да давам пари за препарати за прозорци.




Здравей!А би ли споделила дали ги изми с концентрата или разреди течността в някъкво съотношение с вода?
Виж целия пост
# 424

didka pitka, ranimi
Благодаря за съветите, днес ще пробвам да видя какво ще стане.

Ако не стане, пробвай намазване с оцет, изплакване след няколко минути и после в съдомиялна.  Peace
Виж целия пост
# 425
За пластмасови бутилки на Тъпъуеър четох, че при миризма се препоръчва да се оставят една нощ измити във физер. Пробвай като последна възможност.
Виж целия пост
# 426
Момичета,помагайте.Дъщеря ми си изцапа новата рокля с гланц за устни.Пробвах всичко,което се сетих:пране в пералня,третиране на петното с обезмаслител и Спот за петна,пране със сапун за петна..Роклята е неонов розовеещ цвят и петното стои по-тъмно и няма изчистване.
Напръскай с меглио и изчакай най-малко 20 мин. После в пералнята на програма по дълга от час.
Благодаря,но пробвах с обезмаслител.
Виж целия пост
# 427
Влизам, за да споделя, че с лятна течност за чистачки 3 л. за 1,39 лв. от Кауфланд, си изчистих перфектно прозорците. Вече със сигурност няма да давам пари за препарати за прозорци.




Здравей!А би ли споделила дали ги изми с концентрата или разреди течността в някъкво съотношение с вода?
Честно казано не съм мислила да го разреждам, но долях в едно шише с помпа, в което имаше вода с малко стар препарат, защото само пробно почнах да чистя с него и ми хареса. Със сигурност и за вбъдеще ще си го разреждам, не бях се сетила за това.
Виж целия пост
# 428
Влизам, за да споделя, че с лятна течност за чистачки 3 л. за 1,39 лв. от Кауфланд, си изчистих перфектно прозорците. Вече със сигурност няма да давам пари за препарати за прозорци.




Здравей!А би ли споделила дали ги изми с концентрата или разреди течността в някъкво съотношение с вода?
Честно казано не съм мислила да го разреждам, но долях в едно шише с помпа, в което имаше вода с малко стар препарат, защото само пробно почнах да чистя с него и ми хареса. Със сигурност и за вбъдеще ще си го разреждам, не бях се сетила за това.

Аз на око разрежда, и лятна ползвам, и зимна ползвам, спред сезона и какво сме купили за колите.
Виж целия пост
# 429
Течността за чистачки пени ли се при бърсане?
Виж целия пост
# 430
Течността за чистачки пени ли се при бърсане?
Tочно при бъсане, ако е с гумено перо /от този сорт/ - не. И да е имало разпенване при самото нанасяне на препарат, гуменото перо обира всичко.
Виж целия пост
# 431
И аз с такова почиствам. Само ми прави впечатление, че много бързо изсъхва.
Виж целия пост
# 432
Благодаря за отговорите. За съжаление няма да се престраших да го пробвам, купих си стъклочисачка на която в упътването е отбелязано да не се ползват препарати с разпенване.
Споделеното е чудесно. dofia   bouquet bouquet bouquet
Виж целия пост
# 433
Е, няма разпенване, не знам защо реши така.  newsm78
Виж целия пост
# 434
Стана ми интересно, каква е тази стъклочисачка, че да й пречи пяна? На кое да й пречи? Аз чистя с подобно на това, което показах по-горе и с едната страна нанасям и трия препарата, с другта /перото/ обирам, след което всичко е сухо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия