Гледах! Хареса ми! Препоръчвам го! Искам да споделя... XLIX

  • 118 472
  • 716
# 390
Да знаете откъде мога да сваля субтитри за  Les grandes chaleurs? В торента от Замундата уж пише, че ги има в него, но не се отварят  newsm78
В Зелка е с вградени субтитри . Сега видях ,че и в Замунда също . Аз май от там го теглих и не съм имала проблем със субтитрите.
 
Виж целия пост
# 391
Maigret sets a trap Той бил по някакъв известен роман. В Замундата го има, както писах. Вчера е качен.

 Laughing Има ли наистина някой, който не е чувал за Мегре?
Филмът е наистина добър, прекрасно са пресъздали атмосферата на книгата,
дори г-жа Мегре със солидния бюст беше точно такава, каквато си я представях,
но Роуън Аткинсън - не, не и не! Мегре е огромен, солиден, достолепен,
широко скроен, вдъхващ респект дори у престъпниците мъж. Роуън Аткинсън,
колкото и добър актьор да е, просто има излъчване на мижитурка.
Радвам се, че са подхванали книгите за Мегре, Сименон е от любимите
ми писатели,
Скрит текст:
(повечето от малкото издадени на български кримки с Мегре съм ги чела по
два пъти  Embarassed)
само да не беше мистър Бийн Мегре  Cry
Виж целия пост
# 392
Изгледах Des vents contraires. Изключително много благодаря на Гея, .....
Къде мога да го намеря със субтитри?
Снощи изгледах http://www.imdb.com/title/tt0283530/?ref_=nv_sr_1. Отдавна му се канех и не останах разочарована..Благодаря за препоръката.... Peace
Виж целия пост
# 393
Аз гледам с английски. На линковете, които дадох назад, едното аудио е руско, ако ти върши работа.
Виж целия пост
# 394
Изгледах Des vents contraires. Изключително много благодаря на Гея, .....
Къде мога да го намеря със субтитри?

Няма такива, тъй като го няма по бг тракерите. А френските филми рядко се превеждат и са трудно откриваеми. Аз гледам в оригинал, затова и линка е с френско озвучаване. Ако имаше български, щяхме да го пуснем.
Виж целия пост
# 395

И за Беноа Мажимел се позамислих. Не съм експерт във филмографията му както Гея и Велвет, но съм твърдо убедена, че до момента не съм виждала друг по-блестящ сред френските актьори (от всички генерации). И странното е, че с неговия талант до вчера го бях гледала в точно една роля, която бих могла да нарека абсолютно брилянтна и помитаща, тази в "Пианистката". Тук обаче той надхвърли дори и тази много висока бариера. Всеки жест, всеки поглед дълбаят дупка в сърцето дискретно, но неумолимо. Докато на финала така ти е влязъл под кожата, че не искаш филмът да свършва. Възхитителен!
Имам още един негов филм, чакащ гледане, и мисля да потърся и още нещичко. Не вярвам да остана разочарована.
Джой, абсолютно съм съгласна с теб за Беноа. И за мен най-добрия.
Аз на първо място бих поставила този негов филм
Les enfants du siècle
http://www.imdb.com/title/tt0177746/
Много, много любим мой филм!
Виж целия пост
# 396
The Salt of the Earth - нещо разтърсващо и същевременно болезнено красиво. Филмът е документален и представлява показване на невероятните черно-бели фотографии по проектите на Себастиао Салгадо. Бразилският фотограф живее в историите на света, които запечатва с фотоапарата си. Има непосилни за възприемане кадри, но както сам казва: "Всеки трябва да види тези снимки. Да види колко ужасен е човешкият род."
Виж целия пост
# 397

Les enfants du siècle
http://www.imdb.com/title/tt0177746/
Много, много любим мой филм!
Това ми е любимият негов филм, може би защото обожавам Мюсе. Но като роля не е най-доброто, на което е способен. Поне според мен.
Виж целия пост
# 398
Беноа има далеч по-добри неща от тази роля. Много интересен и многопластов актьор е той.
Виж целия пост
# 399
Много се смях на "Зоотрополис" -> http://-spam250-/the-self/zootropolis-animaciyata-pozvolena-za-pod-i-nad-18.124 Препоръчвам го Simple Smile
Виж целия пост
# 400
За любителите на британската костюмна драма, едно мини сериалче, което се гледа по-скоро като леко удължен филм (140  мин) - Doctor Thorne (2016)
В стила на "Даунтън аби", костюмите са пищни, има няколко красиви имения, британско селце, зелени морави. Сред актьорите от по-старото поколение има доста познати лица, вкл. и любимият ми Иън Макшейн ("Лавджой"). Сюжетът е блудкаво мелодраматичен, по едноименен роман на Антъни Тролъп - титли, пари, бракове по сметка и профукани наследствени богатства. Въпреки че е далеч от класата на Абатството, е приятен за гледане. Открих го в КАТ.
Виж целия пост
# 401
Shok (2015) http://www.imdb.com/title/tt4273570/ - прекрасен филм . Препоръчвам.
Виж целия пост
# 402
Изгледах Des vents contraires. Изключително много благодаря на Гея, .....
Къде мога да го намеря със субтитри?

И аз със същото питане - къде го има със субтитри?
Виж целия пост
# 403
Изгледах Des vents contraires. Изключително много благодаря на Гея, .....
Къде мога да го намеря със субтитри?

Няма такива, тъй като го няма по бг тракерите. А френските филми рядко се превеждат и са трудно откриваеми. Аз гледам в оригинал, затова и линка е с френско озвучаване. Ако имаше български, щяхме да го пуснем.

Два пъти написахме Peace
Виж целия пост
# 404
само да не беше мистър Бийн Мегре  Cry

Аз пък нямаше да го гледам ако не играеше Роуън Аткинсън.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия