Гледах! Хареса ми! Препоръчвам го! Искам да споделя... XLIX

  • 118 474
  • 716
# 405
Добре се справи Роуън Аткинсън, хем не съм му фен.
Виж целия пост
# 406
Ох, Лу, чудех се дали да ти "благодаря", че ме накара да гледам Батман vs Супермен.  Mr. Green Не че го изгледахме де, но все пак впечатляващо ококорени зяпахме невярващо на случващото се на екрана. Много зле! ooooh! Всъщност издържах почти час само заради Дж. Айзенбърг. Ако имаше начин само неговите сцени да гледам, щях да догледам филма.
Виж целия пост
# 407
Ъъъ, ама не помня да съм ти опряла пистолет в челото  hahaha

Аз си знаех с какви нагласи да тръгна към подобен франчайз, та нямах драма, забавлявах се от сърце и душица.

Ако си ходила на кино заради мен, извинявай съвсем официално  Laughing
Виж целия пост
# 408
А, не се извинявай, не беше на кино.  Laughing И аз мислех, че знам какво да очаквам, но се изненадах искрено.  Flutter
Виж целия пост
# 409
Я, кажи кое най-много те потресе, освен безумната Wonder Woman де  Laughing
Виж целия пост
# 410
И Бен Афлек ме потресе, даже в началото като бягаше срещу онова нещо (да не разказвам), издокаран като брокер с навити ръкавки, направо се смях. И Дж. Айрънс къде го бяха завряли, а за Wonder Woman да не говорим. ooooh!  Абе цялата идея и изпълнение ми се стори много зле, с изключение на шантавият учен от гедерейски произход.
Виж целия пост
# 411
Ясно  Laughing

Аз съм доволна от Бен Афлек, беше извадил зверските рамене за ролята, за Батмобила и железния костюм да не говорим  Flutter

Джеси Айзенбърг беше прекрасен луд учен, само дето толкова ми се е набил като Марк Зукърбърг от "Социалната мрежа", че в началото все го чаках да заговори за Фейсбук  Mr. Green

Комикс нърдовщина е тоя филм, само фенове трябва да си го причиняват.
Виж целия пост
# 412
само дето толкова ми се е набил като Марк Зукърбърг от "Социалната мрежа", че в началото все го чаках да заговори за Фейсбук  Mr. Green


И аз.  Даже като видя снимка на реалния Зукърбърг, винаги леко се изненадвам.  hahaha

Афлек беше в страхотна форма наистина и с радост установих, че остарява като катедрала, а не като цървул.
Виж целия пост
# 413
The Salt of the Earth - нещо разтърсващо и същевременно болезнено красиво. Филмът е документален и представлява показване на невероятните черно-бели фотографии по проектите на Себастиао Салгадо. Бразилският фотограф живее в историите на света, които запечатва с фотоапарата си. Има непосилни за възприемане кадри, но както сам казва: "Всеки трябва да види тези снимки. Да види колко ужасен е човешкият род."

  + 1

 
Виж целия пост
# 414
The Salt of the Earth - нещо разтърсващо и същевременно болезнено красиво. Филмът е документален и представлява показване на невероятните черно-бели фотографии по проектите на Себастиао Салгадо. Бразилският фотограф живее в историите на света, които запечатва с фотоапарата си. Има непосилни за възприемане кадри, но както сам казва: "Всеки трябва да види тези снимки. Да види колко ужасен е човешкият род."

  + 1

 

+1000. Едно от най-разтърсващите преживявания в живота ми. Салгадо и Вендерс са великани. След като го гледах бях потресена часове, дни наред. Ако можех да гледам само един филм през живота си, този ще е. Силно препоръчвам който има възможност да го гледа на голям екран, или поне на широк телевизор, изключително визуално впечатляващо е.

Скрит текст:
Адски ме впечатли и респектира и съпругата на Салгадо. Тя е човекът в сянка, който обаче се грижи за децата му през месеците и годините, в които той отсъства; дълго време тя изработва прехраната на семейството преди да могат да се издържат от фотографиите; тя е организатор, уредник и куратор на изложбите му, въобще движи цялата бизнес страна на нещата. Тя е и човекът, който пръв вижда потенциала в него и го насърчава да развива таланта си. Трябва да и е било адски трудно мъжът и да отсъства през по-голямата част от семейния им живот, отдавайки се на нещо по-голямо и важно за него от връзката им и семейството, да трябва тя да е майка и баща за децата (едното от които болно) - и същевременно да не спира да вижда и вярва в големия смисъл на това, което той прави. Да вижда, разбира и приема, че мъжът и има специална мисия, отвъд ролята на съпруг и баща. Малко хора са способни на такъв подвиг. Уникална жена и борец.
Виж целия пост
# 415
Карол е страхотен филм, препоръчвам! Някой гледал ли е сериала Сънсет Бийч, ако може да ми каже, къде мога да гледам сериите?

Виж целия пост
# 416
Във vbox7 ги има качени, не знам дали ги има абсолютно всички серии, но там съм го засичала Сънсет Бийч.
Виж целия пост
# 417
The Salt of the Earth - нещо разтърсващо и същевременно болезнено красиво. Филмът е документален и представлява показване на невероятните черно-бели фотографии по проектите на Себастиао Салгадо. Бразилският фотограф живее в историите на света, които запечатва с фотоапарата си. Има непосилни за възприемане кадри, но както сам казва: "Всеки трябва да види тези снимки. Да види колко ужасен е човешкият род."

  + 1

 

+1000. Едно от най-разтърсващите преживявания в живота ми. Салгадо и Вендерс са великани. След като го гледах бях потресена часове, дни наред. Ако можех да гледам само един филм през живота си, този ще е. Силно препоръчвам който има възможност да го гледа на голям екран, или поне на широк телевизор, изключително визуално впечатляващо е.

Скрит текст:
Адски ме впечатли и респектира и съпругата на Салгадо. Тя е човекът в сянка, който обаче се грижи за децата му през месеците и годините, в които той отсъства; дълго време тя изработва прехраната на семейството преди да могат да се издържат от фотографиите; тя е организатор, уредник и куратор на изложбите му, въобще движи цялата бизнес страна на нещата. Тя е и човекът, който пръв вижда потенциала в него и го насърчава да развива таланта си. Трябва да и е било адски трудно мъжът и да отсъства през по-голямата част от семейния им живот, отдавайки се на нещо по-голямо и важно за него от връзката им и семейството, да трябва тя да е майка и баща за децата (едното от които болно) - и същевременно да не спира да вижда и вярва в големия смисъл на това, което той прави. Да вижда, разбира и приема, че мъжът и има специална мисия, отвъд ролята на съпруг и баща. Малко хора са способни на такъв подвиг. Уникална жена и борец.

Скрит текст:
И аз се възхитих и на Лелия, за неизменната подкрепа през цялото време и също много ме впечатли нейната инициатива „Институто Тера“ за възстановяването на екосистемата в района на фермата на бащата на Сеабстиао.
Виж целия пост
# 418
Беноа има далеч по-добри неща от тази роля. Много интересен и многопластов актьор е той.
Моля те, Geia, препоръчай ми някои заглавия! bouquet
Виж целия пост
# 419
Беноа има далеч по-добри неща от тази роля. Много интересен и многопластов актьор е той.
Моля те, Geia, препоръчай ми някои заглавия! bouquet

Не знам дали си гледала нещо негово и какво точно, но например на мен от любимите ми роли са му

Les petits mouchoirs - тук са събрани доста известни актьори. Неговата роля е много хубава, нещастен, отритнат мъж, който не знае какво да прави със себе си.

L'ennemi intime - този го препоръчвам с условието, че е военен филм и става дума за войната за независимост на Алжир. Изключително грозен, много силен филм.

Le roi danse - тук е в ролята на Луи 14ти.

La pianiste - Пианистката предполагам си го гледала, той е един от най-известните му филми. Както и Децата на века, който споменаха по-рано.

Les rivières pourpres 2 - Les anges de l'apocalypse - Играе и във втората част на Пурпурните реки Simple Smile

Les chevaliers du ciel - тук е в тотално различна роля - на военен пилот.

Sans laisser de traces  - много добър трилър

Des vents contraires - за този Джой вече говори, той е от по-новите му филми и там прави изключителна роля.

La French - тук ролята му не е толкова централна. Филмът е малко в стила на Октопод - става дума за корсиканската мафия и борбата на полицията с тях. Главен герой е Жан Дюжарден, който също е прекрасен актьор.

Pour une femme - това е един от филмите му, които аз харесвам изключително много. Историята е на една млада двойка, която се жени, успява да избегне капана на лагерите на смъртта и паралелно с това, историята на техните деца. Изключително красиво заснет, много нежен и много силен.

Избрала съм ти филмите, които могат да се намерят по нашите тракери, т.е. достъпа до тях е лесен. И които показват колко разнороден талант е и как може да сменя ролите като хамелеон. През исторически, екшън и романтика. Към който и да посегнеш, не би сбъркала.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия