а същия
В ден като този да не мога да надникна тук.. Ужас!!!!


демек онова, което се писа за рекламата с Чачко ще се окаже вярно

В ден като този да не мога да надникна тук.. Ужас!!!!


демек онова, което се писа за рекламата с Чачко ще се окаже вярно

Лилииии

Момчето с малки, но сигурни стъпки върви към целите си.
Ще се повторя, но наистина много ме радва това, че изглежда толкова уверен в себе си. Не въздухар
просто уверен в себе си млад, прекрасен мъж!
Изглежда перфектно като визия, прекрасен е.
И тази визия и това поведение се случи след филма.
Преди това, каквото и да ми говорят никога, ама никога не е изглеждал така.
Когато излезе филма помня, че из сайтовете бяха писали, че този филм ще е повратна точка за него. 


В ден като този да не мога да надникна тук.. Ужас!!!!


демек онова, което се писа за рекламата с Чачко ще се окаже вярно

Лилииии

Момчето с малки, но сигурни стъпки върви към целите си.
Ще се повторя, но наистина много ме радва това, че изглежда толкова уверен в себе си. Не въздухар
просто уверен в себе си млад, прекрасен мъж!
Изглежда перфектно като визия, прекрасен е.
И тази визия и това поведение се случи след филма.
Преди това, каквото и да ми говорят никога, ама никога не е изглеждал така.
Когато излезе филма помня, че из сайтовете бяха писали, че този филм ще е повратна точка за него. 
, Ани..
, напълно съм съгласна с вас , четем си мислите , значи...
Прекрасен е наистина , и аз много му се радвам

бош вер бе-кардото е еркек та дрънка
...ма "тия" в хамериканско са бол и кат нищо ще го надушат
еле в средите дето е на партито
..да си упражнява английския с една гюзел кадъна бе
стига е мъкнал тоя брадатия
ма тоз поне са нахойка
на воля (и с кардото до него-завиждам му
)...Лили
бош вер бе-кардото е еркек та дрънка
...ма "тия" в хамериканско са бол и кат нищо ще го надушат
еле в средите дето е на партито
..да си упражнява английския с една гюзел кадъна бе
стига е мъкнал тоя брадатия
ма тоз поне са нахойка
на воля (и с кардото до него-завиждам му
)...Лили

Бойче,
видях те на балкона
и ти изпусна пижаменото парти бе

когато цитираш, пиши под последното [/quote]
иначе влизаш в цитата
бош вер бе-кардото е еркек та дрънка
...ма "тия" в хамериканско са бол и кат нищо ще го надушат
еле в средите дето е на партито
..да си упражнява английския с една гюзел кадъна бе
стига е мъкнал тоя брадатия
ма тоз поне са нахойка
на воля (и с кардото до него-завиждам му
)...Лили

Бойче,
видях те на балкона
и ти изпусна пижаменото парти бе

когато цитираш, пиши под последното
иначе влизаш в цитата 
Залепнах ей тук Ани и забрайх за всичко останало.............
Страхотен......... 
Залепнах ей тук Ани и забрайх за всичко останало.............
Страхотен......... 


няма как да не ги познаеш... Препоръчани теми