В темата с ЧААТАЙ, в отровно-меден УЛУСОЙски рай - ТЕМА 206

  • 34 161
  • 722
# 390
Бойче, Hug Hug Hug Hug честит рожден ден! Какво да ти пожелая, те белите птици всичко са написали, ... , аз се присъединявм към техните пожелания и силно, силно те прегръщам. Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Смело мечтай!   Praynig Praynig Praynig

Мимка,  Hug Hug Hugда ти е жива и здрава половинката, късметлия е той! Може да ме цитираш! Simple Smile

Хубава вечер на всички! Hug Hug Hug Hug Hug
Да се посмеем Joy Joy Joy Joy
Скрит текст:
Виж целия пост
# 391
Бела............ Hug Hug Hug Hug Hug Да живеят тайните и мечтите................ Wink Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy   Трайков на Абла и аз сме се пръкнали на един ден...........видиш ли ти....... Joy Joy Joy Joy а дали сме набори......... Thinking най-вероятно............... Joy Joy Joy Joy Joy Joy     
Цитат
наред с човече рижо, карнавално… Mr. Green
  Няма да заспИм ако не си кажЕм......-толкова е мило  Heart Eyes............. Blush   ........ДжадЪ.............обичам те ...............така мило не си говоркала за него  Naughty............горда съм ,че съм допринесла за това............ HugJoy Joy Joy Joy JoyЩастлива съм,че загнездих тук................. Party Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 392
Бела............ Hug Hug Hug Hug Hug Да живеят тайните и мечтите................ Wink Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy   Трайков на Абла и аз сме се пръкнали на един ден...........видиш ли ти....... Joy Joy Joy Joy а дали сме набори......... Thinking най-вероятно............... Joy Joy Joy Joy Joy Joy     
Цитат
наред с човече рижо, карнавално… Mr. Green
  Няма да заспИм ако не си кажЕм......-толкова е мило  Heart Eyes............. Blush   ........ДжадЪ.............обичам те ...............така мило не си говоркала за него  Naughty............горда съм ,че съм допринесла за това............ HugJoy Joy Joy Joy JoyЩастлива съм,че загнездих тук................. Party Hug Hug Hug Hug

 hahaha hahaha hahaha джадъ направо ме уби бе  Joy Joy Joy

Бела  Hug Hug някои не могат да преживеят първата партньорка, други втората  Joy Joy Joy  ама да махнат детето и да сложат Сера и то в тази поза? smile3505

ама така и не се разбра кое е детето?  Crossing Arms вИднага да се покажат майката и бащата  Joy Joy Joy Joy



Виж целия пост
# 393
Ани Heart Eyes Heart Eyes, брат'чедът-адвокат защо ги пише такива? newsm78
А това със Серенай е   Sick
Виж целия пост
# 394
Ани Heart Eyes Heart Eyes, брат'чедът-адвокат защо ги пише такива? newsm78
А това със Серенай е   Sick

 newsm78 newsm78 имаше тагване Оскар-а приляга на Чаатай или нещо такова и той го подкрепи. Но някои фенове са били против (аз съм изобщо против таквиа орагнизирани мероприятия, ама кой ме пита  hahaha hahaha) и са се отцепили и са тагвали винаги сме с теб Чаатай и са писали, че това за Оскара е смешно. И така .. сега не знма точно кое имаш предвид ти от написаното. Аз четох, че е писал, че няма да участва в тага.  newsm78

ПП и сега е писал някакви неща, едва ли не като сбогуване  Joy Joy той пък с децата става дете този човек бе.  Joy Joy Joy
Трябва да измислим нещо да му метнем на ЛС  Party Party Party
Виж целия пост
# 395
Привет, прекрасни! Hug Hug Hug Hug(

БойчееееHug Heart Eyes не тръгвай да спиш, преди аз да съм те поздравила, миличка!

Честит Рожден Ден!
Бъди жива и здрава, щастлива и много обичана! Винаги така сладка и забавна! И да не спреш да пишеш с точки, че много им се кефя Peace Peace Peace
Обичам те, миличка! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Това за теб, поднесено с много любов love001 love001





А тук те е засякъл с поглед.. Peace



И нещо любимо Peace




 наред с човече рижо, карнавално… Mr. Green



Все пак и рижото да не забравим.. Днес няма да го слагам в спойлер, че партито в темата е за твоя чест Peace Peace
Джадъ, обичам те! love001 love001

Виж целия пост
# 396
Ани, последният пост - да прикючели темата, важен за него е Ча, за него се опитвал да прави нещо хубаво... Ясно, мерси Heart Eyes
Виж целия пост
# 397
Ани, последният пост - да прикючели темата, важен за него е Ча, за него се опитвал да прави нещо хубаво... Ясно, мерси Heart Eyes

да, видях го. Точно това има предвид. Само че не знам какво ще направи за Чачо като тагва  Joy Joy ама явно е обиден.  Joy Joy Joy

Лили  Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 398
Мимче, Hug Heart Eyes миличка, и на твоя рожденик му желая много здраве и винаги да те слуша Naughty Naughty

Ама подаръците са за теб..  smile3521 smile3521




Обичам те, миличка! Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 399
 hahaha hahaha   Crazy Crazy Crazy Crazy





тия пък колкото смешни с тага за Оскара, братчеда и той  Mr. Green Mr. Green

очаквах да ме замерите с нещо за карнавалното човече, яяяя  Blush Blush Joy Joy

Виж целия пост
# 400
hahaha hahaha   Crazy Crazy Crazy Crazy





тия пък колкото смешни с тага за Оскара, братчеда и той  Mr. Green Mr. Green

очаквах да ме замерите с нещо за карнавалното човече, яяяя  Blush Blush Joy Joy



 hahaha hahaha hahaha hahaha

ади, аз почвам да те замерям  hahaha hahaha hahaha


Виж целия пост
# 401
Привет, прекрасни! Hug Hug Hug Hug(

БойчееееHug Heart Eyes не тръгвай да спиш, преди аз да съм те поздравила, миличка!

Честит Рожден Ден!
Бъди жива и здрава, щастлива и много обичана! Винаги така сладка и забавна! И да не спреш да пишеш с точки, че много им се кефя Peace Peace Peace
Обичам те, миличка! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Това за теб, поднесено с много любов love001 love001





А тук те е засякъл с поглед.. Peace



И нещо любимо Peace




 наред с човече рижо, карнавално… Mr. Green



Все пак и рижото да не забравим.. Днес няма да го слагам в спойлер, че партито в темата е за твоя чест Peace Peace
Джадъ, обичам те! love001 love001


Hug  Hug Hug Hug Hug HugБез думи съм...............а тва за засечката с поглед.......... Crazy и после,когато повдига веждите................оле бе.........
Виж целия пост
# 402

https://cdn.bg-mamma.com/3UOl/34300438_93b5834e


чий е косъма на яката му
Angry Angry newsm66
Виж целия пост
# 403

мооооооооооооой  smile3534 smile3534 smile3534 smile3534 smile3534
Виж целия пост
# 404
Тва за братчеда,оскара и................т.н.   ще го разсъждавам ярън...........  :mrgreen:newsm78   Джадъ......... Hug Joy Joy Joy Joy Joy не съжелявай джанъм- винаги бъди така Фнимателна и мила към то Кер. и аз ще те обстрелвам со....................... love001 love001 love001 love001 love001 love001 love001
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия