
Стели, Гале

Една усмивка и от мен





ади, честито


Това e световна тенденция всъщност.




доста е комично като тръгнат да критикуват неща, които НЕ следят, НЕ гледат, НЕ харесват, НЕ еднократно


Лили
-благодаря ви от името на моя Трайков
-повредата е в моя телевизор явно
-луд умора няма и при мен е в стихията си

-бъдете здрави и щастливи



Да не говорим, че целта на онзи репортер, бе да разбере дали ревнува от сцените с Бурак... Все едно кадир щеше да му каже 

Да не говорим, че целта на онзи репортер, бе да разбере дали ревнува от сцените с Бурак... Все едно кадир щеше да му каже 


абе и е така и не е
всички работим, някои имат много работа, други по-малко. Ако искаш нещо, винаги намираш време
Рабоатат е там, че се гледа все по-малко и по-малко телевизия изобщо 

Да не говорим, че целта на онзи репортер, бе да разбере дали ревнува от сцените с Бурак... Все едно кадир щеше да му каже 


абе и е така и не е
всички работим, някои имат много работа, други по-малко. Ако искаш нещо, винаги намираш време
Рабоатат е там, че се гледа все по-малко и по-малко телевизия изобщо 

И то само за сериали...
Но е истина, че започнах няколко след ПО и само 2 оцеляха. Другите, ако някога имам време и желание
аз пък съм захващала няколко и нито един не гледам. Не остана неразказана история.
Само лицата се сменят и задължително главните трябва да са заедно, ако не са
тежко и горко на реалните им половинки



че кой говори за Чачо бе?



че кой говори за Чачо бе?




че кой говори за Чачо бе?



Препоръчани теми