Предложения за странни, необичайни и интересни имена! - 12

  • 63 712
  • 791
# 330
На площадката има момиченце Ева- Мария, кръстена на двете баби. А между другото, като почнете по- често да споменавате някое име (колкото и да е странно) почвате да го приемате за съвсем нормално.
Виж целия пост
# 331
Луи
Джейкъб
Тейлър
Грегор
Едгар
Виж целия пост
# 332
Прокопи - възрастен мъж. Мисля, че едно време името е било често срещано.
Виж целия пост
# 333
От фейсбук - Полияна...
Виж целия пост
# 334
Пролетца - млада жена
Виж целия пост
# 335
Кристилияна. Не е лошо името, но е малко дългичко  Simple Smile
Виж целия пост
# 336
Сандриня
Виж целия пост
# 337
Какво мислите за женските имена Славина и Левиен?
Виж целия пост
# 338
Славина не е лошо. Левиен не ми харесва особено.
Виж целия пост
# 339
Какво му е пък на Славина?
Аз го харесвам много.
Виж целия пост
# 340
Познавам Славина и никак не ми е странно.
Виж целия пост
# 341
Днес чух Персияна. Странно ми е, но не ме дразни, по - скоро ми е интересно.
Виж целия пост
# 342
Славина-модерното на Слава-хавесва ми.
Разглеждайки именниците попаднах на Добровеста-празнува на Благовещение-не го бях чувала и ми направи впечатление.
Ако ни се беше родило момиченце щеше да се казва Дафни-гръцкият вариант на Дафина.
Виж целия пост
# 343
Аз познавам Славиния. Simple Smile
Виж целия пост
# 344
Когато родих първото си дете, в родилното се запознах с майка, чиято първородна дъщеря се казва Благородна .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия