Предложения за странни, необичайни и интересни имена! - 12

  • 63 712
  • 791
# 345
Вълкана
Виж целия пост
# 346
Гинче Караминова
Люсилия  Стефанова
Настимир Ананиев
Нелида Перянова
Виж целия пост
# 347
Когато родих първото си дете, в родилното се запознах с майка, чиято първородна дъщеря се казва Благородна .
Чувала съм и Благодарна.
Виж целия пост
# 348
Весислава-33г.-кръстена на двете баби.
Ноника-около 20г. кръстена на баба Нонка.
Геновева-бебе два дни по-малко от синът ми.
Виж целия пост
# 349
Е Геновева кое й е странното бе, хора? Поне два пъти вече е посочвано тук това име!  newsm78
Виж целия пост
# 350
Кое е галеното име на Серафим?
Виж целия пост
# 351
Кое е галеното име на Серафим?
Рафи? Joy
Виж целия пост
# 352
Ненка(казвахме и Неци)-36г.,крьстена на баба си;Перса-баба сьседка;Зонка-баба сьседка.
Виж целия пост
# 353
Имахме ученичка Утеха, която не си харесваше името, и чрез съда се прекръсти на Тахина.
Виж целия пост
# 354
Имахме ученичка Утеха, която не си харесваше името, и чрез съда се прекръсти на Тахина.
От трън, та на глог!
Виж целия пост
# 355
И аз имам една позната (на 25-6 години), която се е прекръстила от Ненка на Нана.
Виж целия пост
# 356
Кое е галеното име на Серафим?
Познавам 3-4 човека с това име, като единия е на около 18г, Фичо или Фимата им казват, за малко дете може и Фофо  Laughing Самото име има много хубаво значение, замисляла съм се дали бих си кръстила детето така, но заради краткото-не.
Перса и аз познавам, дор 2 баби.  Някак си ми харесва, не ми е странно. И Петра ми харесва, не го свързвам с Петър, Петрана или Петя.

Виж целия пост
# 357
Бърза Куршумова
Видол Порязов
Виж целия пост
# 358
Бабата Перса, за която аз знам, всъщност се е казвала Персия. Много красиво име според мене, родена е преди около 130 години. Обаче сега ако си кръстя детето Персия ще звучи като  нова изгъзица тип Бруклин и Дакота, а не като кръстено на пра-пра-прабаба си. Освен това навремето гледах в чуждестранни онлайн именници и се разбра, че това име по чужбина ще бъде по-скоро Пърша.... Confused
Виж целия пост
# 359
Аз имам една пра прабаба Сандра. И прадядо Андрея . Модата идва, заминава си и пак се връща  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия