Предложения за странни, необичайни и интересни имена! - 12

  • 63 712
  • 791
# 360
Моята гръцка прабаба се е казвала Леона.
Виж целия пост
# 361
А моята е Олимпия Simple Smile
Виж целия пост
# 362
Току-що видях в новините името Кевка.
Виж целия пост
# 363
Рyски фамилии на млади хора (не е шега, наистина са такива фамилиите): Перверзова, Кошмар, Погребенна.
Нино - малко дете, родителите са българи.
Виж целия пост
# 364
Като споменахте баби и прабаби се сетих за едно момиче на име Малта, което е кръстено на баба си. Момиче, момиче, то вече си е жена на почти 30 години  Laughing
Имам и познат Маламир, а преди малко (да живее фейсбук) видях името Царина.
Виж целия пост
# 365
Едната ми прабаба е се е казвала Неделя,дядото Митьр.Другата прабаба се е казвала Ружа.Сетих се за сьученичка-Петкана.
Виж целия пост
# 366
Сега във фейсбук видях една стара позната - Невка.
Виж целия пост
# 367
А какво ще кажете за Георгия? Някак си добре ми звучи само в мъжки вариант.
Виж целия пост
# 368
Веромира как ви звучи? Имах такава съученичка.
Виж целия пост
# 369
Бебе на две седмици - Орфей.
Ачела - бебе на месец.
Виж целия пост
# 370
На позната Серафима на галено всички и казват Сима.
Моята прабаба се е казвала Симона(род някъде 1880, на село), тъй че...
Името Фьокла е руски вариант на гръцкото Текла.
Гръцките имена са с "т" вместо "ф" - Степан(Стефан)
Фьодор (Тодор).
Виж целия пост
# 371
Алес
Виж целия пост
# 372
Малко бебе - Чуден, колкото повече си го повтарям, повече ми харесва Simple Smile
Виж целия пост
# 373
Аз пък познавам доста жени с име Ефросина. Това име по Странджанския край е доста срещано. Имах приятелка Арсена. Едно бебче новородено се казва Севастян. Има една певица Делия. Моята баба се казваше Киряки, дядо ми Ташо, през поколения назад имаме баба Каля, баба Вангелуна. Сега тези имена надали ще се чуят. Нж са странни сами по себеси.
Виж целия пост
# 374
ЛукА Океан - име и презиме на 40 годишен мъж...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия